آفرینک
X

سریال پپا پیگ Peppa Pig (2004)

پپا پیگ Peppa Pig

کارتون پپا پیگ Peppa Pig ماجراهای روزانه پپای 4 ساله است که همراه با پدر، مادر و برادر بزرگ‌تر خود در یک شهر خیالی زندگی می‌کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 6.3 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 4 سریال پپا پیگ

فصل 3 سریال پپا پیگ

فصل 2 سریال پپا پیگ

فصل 1 سریال پپا پیگ

معرفی سریال پپا پیگ

کارتون پپا پیگ یک کارتون سریالی است که در هر اپیزود آن ماجراهای دختر بچه خوکی و خانواده‌اش را به تصویر می‌کشد. این کارتون، برای کودکان بالای 3 سال مناسب بوده و یکی بهترین انیمیشن‌های سریالی برای یادگیری زبان انگلیسی است. برای آشنایی با جزئیات کارتون Peppa Pig و نکات مثبت و مهم آن، در ادامه با ما همراه باشید. 

داستان پپا پیگ

ماجراهای کارتون Peppa Pig راجع به یک خوک کوچک است که در طی فعالیت‌های روزانه خود، اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کند. قسمت اول کارتون پپا پیگ در سال 2004 و با داستان چاله‌های گِلی پخش شد. پپا همراه با برادرش جورج، به سرگرمی مورد علاقه خود یعنی گِل‌بازی می‌پردازند و در طی این کار، نکته‌های مهمی یاد می‌گیرند. در قسمت دوم کارتون Peppa Pig موضوع گم‌شدن عروسک مورد علاقه جورج یعنی برادر بزرگ‌تر پپا روایت می‌شود. هر قسمت از این سریال کارتونی، با موضوعی مشابه ساخته شده و هر کدام از آن‌ها، شامل اتفاقات جذاب، بامزه، آموزنده و البته سرگرم‌کننده است.

نکات مهم کارتون پپا پیگ

کارتون پپا پیگ در مدت زمان کوتاهی با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شد. کودکان به‌سرعت با این شخصیت دوست‌داشتنی ارتباط برقرار کرده و او را به‌عنوان یکی از دوستان خود پذیرفتند. همین موضوع سبب شد که حساسیت‌های جامعه نسبت به اطلاعات ارائه شده در این سریال کارتونی، بیشتر و دقیق‌تر شود. برای مثال در فصل‌های آغازین این کارتون، کاراکترها از کمربند ایمنی در هنگام ماشین‌سواری و یا کلاه ایمنی در زمان دوچرخه‌سواری، استفاده نمی‌کردند.
با افزایش علاقه کودکان به این کارتون، این موارد نیز با حساسیت بیشتری پیگیری شده و حتی اپیزودهای اولیه کارتون نیز برای در نظر گرفتن این نکته‌ها، از نو طراحی و ساخته شد.
کارتون پپا پیگ ساخت کشور بریتانیا است و به همین خاطر شخصیت‌های کارتون، انگلیسی را با لهجه بریتیش صحبت می‌کنند. این موضوع تاثیر جالبی بر بچه‌ها گذاشته و اغلب کودکان طرفدار این مجموعه کارتونی، اصطلاحات این کارتون را تکرار کرده و یا برخی از کلمات انگلیسی را به لهجه بریتیش تلفظ می‌کنند.
اپیزودهای این سریال کارتونی، بسیار کوتاه بوده و هر کدام در طی پنج دقیقه به‌اتمام می‌رسند. البته یک اپیزود 10 دقیقه‌ای و دو اپیزود 15 دقیقه‌ای نیز به‌عنوان اپیزودهای ویژه کریسمس و تعطیلات نیز منتشر شده است. در سال 2017 نیز فیلم عروسکی این مجموعه پخش شد.

نکات مهم برای بررسی همراه با کودکان پس از تماشا کارتون Peppa Pig

همان‌گونه که در بخش‌های پیش اشاره کردیم، هر کدام از اپیزودهای جدید کارتون پپا پیگ راجع به یک موضوع خاص بوده و در طی آن، اطلاعات مختلفی به کودکان ارائه می‌شود. دوستی با سایر افراد، کمک به همدیگر، رعایت قوانین، توجه به توصیه‌های ایمنی، آداب و رفتار درست در اجتماع، برخی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در قالب اتفاقات عادی و روزمره، به کودکان آموزش داده می‌شود.
می‌توانید پس از تماشای هر کدام از این اپیزودها، نظر کودکان خود را راجع به آن اتفاقات پرسیده و بهترین رفتار مورد انتظار در آن موقعیت را با یکدیگر مرور کنید. این موضوع به کودکان کمک می‌کند که پیش از ایجاد یک شرایط خاص، روبه‌روشدن با آن را تمرین کنند.
تماشای کارتون پپا پیگ به زبان اصلی می‌تواند مها‌رت‌های مکالمه به زبان انگلیسی را برای کودکان افزایش دهد. پیشنهاد می‌کنیم که در صورت تمایل، کارتون پپا پیگ با زیرنویس انگلیسی را برای کودکان بزرگ‌تر نیز پخش کنید که آن‌ها نیز با خواندن کلمات، دایره لغات روزانه خود را افزایش دهند.

دانلود و تماشا کارتون Peppa Pig زبان اصلی در آفرینک

ممکن است شما نیز امکان خرید کارتون پپا پیگ به‌صورت یک مجموعه کامل را نداشته باشید، در این صورت، دانلود و یا تماشای آنلاین در آفرینک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما در آفرینک اپیزودهای مختلف کارتون پپا پیگ به زبان اصلی را برای شما فراهم کرده‌ایم. می‌توانید کارتون را به‌صورت کاملا آنلاین برای کودکان‌تان پخش کنید و یا آن را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین، با همدیگر تماشا کنید. کارتون پپا پیگ با روایت‌کردن اتفاقات عادی و لحظه‌های روزمره، به آموزش نکات مهم می‌پردازد و در زمان کوتاهی، به کارتون محبوب فرزندان‌تان تبدیل خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم که کارتون Peppa Pig را با هم تماشا کرده و لحظات خوشی را در کنار کودکان‌تان سپری کنید. 

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پپا پیگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کیت و کیت و کارتون گربه تک شاخ را نیز برای او دانلود و پخش کنید.