آفرینک
X

سریال زوتوپیا پلاس Zootopia+ (2022)

زوتوپیا پلاس Zootopia+

کارتون زوتوپیا پلاس +Zootopia محصول 2022 جزئیات جذاب، فوق‌العاده و هیجان‌انگیزی از زندگی شخصیت‌های دوست‌داشتنی شهر بزرگ زوتوپیا را به بچه‌ها نشان می‌دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال زوتوپیا پلاس

معرفی سریال زوتوپیا پلاس

کارتون +Zootopia بچه‌ها را دوباره وارد دنیای شگفت‌انگیزی می‌کند که در آن‌جا، حیوانات مختلف با شخصیت‌های منحصر به‌فرد خود، کنار هم زندگی می‌کنند. جودی خرگوشه، باز هم نقش مهمی در این سریال کارتونی جذاب دارد و این بار هم قرار است چند اتفاق مهم رخ بدهد. چه اتفاقاتی؟ همراه ما به بخش بعدی بیایید که برای شما هم بگوییم!

داستان سریال زوتوپیا پلاس 2022 با دوبله فارسی

در انیمیشن زوتوپیا ، بچه‌ها دیدند که جودی برای اینکه اولین خرگوش پلیس شهر شود، چه چالش‌هایی را پشت سر گذاشت و با چه موانعی روبه‌رو شد. حالا و در سریال زوتوپیا پلاس همه شخصیت‌های جذاب و بامزه، اپیزود خاص خود را دارند و بچه‌ها می‌توانند داستان اختصاصی هر کدام از آن‌ها را ببینند. نگاه دقیق‌تر به زندگی خانوادگی جودی، شرکت در مسابقه استعدادیابی، اتفاقات مهم اداره پلیس و البته معماهای هر کدام، داستان اصلی هر قسمت جدید کارتون +Zootopia است.

‌جزئیات جالب کارتون جدید +Zootopia

یکی از مهم‌ترین نکات مربوط به کارتون زوتوپیا پلاس 2022 این است که همه شخصیت‌های محبوب، دوست‌داشتنی و بامزه کارتون اصلی، در این‌جا هم حضور دارند. در واقع همه مشخصه‌های فوق‌العاده کارتون، دوباره در این سریال تکرار شده و به همین خاطر، می‌توان کارتون جدید +Zootopia را یکی از بهترین دنباله‌های کارتونی برای یک انیمیشن سینمایی محبوب، نامید.
اتفاقات مهم این سریال، هم‌زمان با داستان اصلی است که بچه‌ها و البته بزرگترها، قبلا آن را دیده‌اند. به همین دلیل مخاطبان در حین تماشای سریال زوتوپیا پلاس، احساس می‌کنند که بخش‌های مهمی را می‌بینند که قبلا و در حین فیلم، رخ داده بود.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون +Zootopia با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که جزئیات مهم هر اپیزود را به‌خوبی درک کنند. می‌توانید بعد از تماشا هر قسمت، درباره اتفاقات مهم آن با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید و چیزهای تازه‌ای به آن‌ها بیاموزید.

نکات مثبت کارتون زوتوپیا+ 2022 برای بچه ها

تماشا کارتون جدید زوتوپیا پلاس 2022 برای بچه‌های بالای 4 سال کاملا مناسب است و بچه‌ها در این رنج سنی، می‌توانند به‌خوبی اتفاقات رخ داده در این کارتون را درک کرده و تحلیل کنند. در این کارتون جذاب سریالی، چند پیام اصلی و مهم وجود دارد که شامل این موارد است:

  • کمک به اعضای خانواده در هر شرایط؛

  • اهمیت روابط خانوادگی و دوستانه؛

  • تلاش برای رسیدن به اهداف خود و تغییر شرایط زندگی؛

  • نقش جامعه و دوستان در شکل‌گیری شخصیت افراد.

در همان قسمت 1 سریال زوتوپیا پلاس بچه‌ها دوباره با یک چالش مهم روبه‌رو می‌شوند. خواهر جودی، با یک دردسر بزرگ مواجه شده و بقیه اعضای خانواده سعی دارند که او را نجات دهند. بچه‌ها در این قسمت می‌بینند که برای نجات دادن خواهر جودی، همه اعضای خانواده باید از شرایط و محیط امن خود خارج شوند و این کار، برای آن‌ها به‌شدت سخت است. با توجه به این موضوع، می‌توانید درباره انواع اتفاقات خوب یا بد در زندگی، با بچه‌ها حرف بزنید. شرایط عادی و شرایط خطر را برای آن‌ها توضیح دهید و به آن‌ها بگویید که چرا برخی مواقع باید برای رسیدن به اهداف خود، از شرایط راحت و امن خود خارج شوند.
در قسمت 2 کارتون +Zootopia بچه‌ها برنامه‌ریزی «فرو فرو» را برای عروسی می‌بینند و البته با مشکلات مختلف او برای این کار، آشنا می‌شوند. از همین بخش ایده بگیرید و درباره اتفاق‌های غیر منتظره در زمان جشن‌ها، اهمیت برنامه‌ریزی و البته داشتن انعطاف کافی برای پذیرفتن شرایط متفاوت، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
همه قسمت ها کارتون زوتوپیا پلاس با یک موضوع خاص و شخصیت‌های اصلی متفاوت، یک داستان مجزا را تعریف می‌کنند. به همین خاطر این مجموعه کارتونی می‌تواند موضوعات مختلفی را برای تبادل نظر با کودکان، در اختیار شما بگذارد. شرایط خاص بچه‌های خود را در نظر گرفته و با کمک این اپیزودها، نکات تازه‌ای را به آن‌ها یاد بدهید.

تماشا و دانلود کارتون جدید زوتوپیا پلاس با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون +Zootopia با دوبله فارسی کامل فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این کارتون فوق‌العاده را به‌صورت آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم می‌خواهند هر اپیزود را چندین و چند بار ببینند، یک خبر خوب هم برای شما داریم: امکان دانلود کارتون زوتوپیا پلاس 2022 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است! کارتون زوتوپیا+ با کاراکترهای بامزه، دنیای واقعی را به‌بهترین شکل ممکن به‌تصویر کشیده و به همین خاطر، علاوه بر بچه‌ها، بزرگسالان زیادی هم از دیدن اپیزودهای آن، لذت زیادی می‌برند.