آفرینک
X

سریال سازندگان باگز بانی Bugs Bunny Builders (2022)

سازندگان باگز بانی Bugs Bunny Builders

کارتون سازندگان باگز بانی Bugs Bunny Builders 2022 درباره خرگوشی بامزه و دوستانش است که می‌خواهند با برعهده گرفتن پروژه‌هایی در ساخت و ساز محله‌شان مشارکت کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.4 امتیاز
  • 5+ سال

فصل 1 سریال سازندگان باگز بانی

معرفی سریال سازندگان باگز بانی

باگز بانی یا همان بانی خرگوشه‌ی بامزه، توییتی کوچولوی زرد رنگ، دافی اردکه و بقیه دوستان‌شان، در یک محله قشنگ و دوست‌داشتنی زندگی می‌کنند. البته که کار ساخت و ساز در این محله هنوز تمام نشده و چندین پروژه هیجان‌انگیز مثل ساخت سرسره بزرگ، چرخ و فلک، خانه، و ده‌ها مورد دیگر، وجود دارند که باگز بانی و گروه جذاب او، وظیفه ساخت آن‌ها را برعهده می‌گیرند! البته که این کار چندان راحت نیست و قرار است در سریال سازندگان باگز بانی که در ایران به اسم باگز بانی و تیم سازندگان هم معروف شده است، داستان هر پروژه این گروه جذاب را با هم ببینیم. می‌پرسید چه داستانی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که برای شما بگوییم!

داستان کارتون جدید سازندگان باگز بانی با زبان اصلی

باگز بانی همه دوستان خود را در یک گروه جمع کرده است و هر بار با کمک هم، سعی می‌کنند که یک پروژه مهم را به‌خوبی به پایان برسانند. پروژه‌های آن‌ها چیست؟ خب باید بگوییم که آن‌ها هر بار، یک پروژه تازه دارند و باید با کمک هم و با برنامه‌ریزی کامل، انواع چیزها مثل کامیون بستنی فروشی، خانه، سرسره، زمین بازی و ده‌ها چیز جالب بسازند! اعضای گروه باگز بانی، همیشه قبل از شروع کار برنامه‌ریزی می‌کنند. البته گاهی نمی‌توانند طبق برنامه‌شان پیش بروند و برای رسیدن به هدف خود، باید برنامه‌های دیگری هم داشته باشند! منظور ما چیست؟ خب باید با فرزند خود به تماشا قسمت اول سریال سازندگان باگز بانی بنشینید تا متوجه منظور ما شوید!

جزئیات مهم کارتون Bugs Bunny Builders 2022 با زبان انگلیسی

کارتون جذاب و جدید سازندگان باگز بانی با تمرکز بر کاراکترهای به‌شدت محبوب قدیمی، ساخته شده است. فصل اول سریال سازندگان باگز بانی با 20 اپیزود منتشر شد و از همان اپیزود اول، توانست توجه مخاطبان کودک و بزرگسال را به‌خوبی جذب کند. طراحی این سریال کودکانه، یکی از مهم‌ترین نقاط قوت آن است. همه بخش‌های کارتون، با رنگ‌های ملایم و چشم‌نواز طراحی شده است و با خیال راحت می‌توانید این کارتون سرگرم‌کننده را برای کودکان خود پخش کنید.
مکالمه‌ها در این کارتون، ساده و با جملات کوتاه هستند و کودکان کم سن و سال به‌راحتی می‌توانند روند داستان را همراه با کاراکترهای اصلی، دنبال کنند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون Bugs Bunny Builders با زبان اصلی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که مهارت شنیداری آن‌ها در زبان انگلیسی تقویت شود. مثل همیشه می‌توانید بعد از تماشا هر اپیزود، با بچه‌ها درباره مهم‌ترین اتفاقات آن اپیزود گفت‌وگو کرده و آن‌ها را به توجه هر چه بیشتر به جزئیات مهم و آموزنده کارتون، ترغیب کنید.

پیام های مثبت سریال سازندگان باگز بانی برای بچه ها

پیش از هر چیز باید به شما بگوییم که تماشا کارتون سازندگان باگز بانی برای بچه‌های بالای 5 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون سریالی شامل موارد زیر هستند:

  • برنامه‌ریزی برای انجام کارهای مختلف؛

  • توانایی مدیریت شرایط سخت و یافتن یک برنامه جایگزین؛

  • کمک به دوستان و اعضای خانواده؛

  • استفاده از توانایی‌های فردی برای رسیدن به اهداف گروهی؛

  • تاکید بر توانایی حل مسئله.

در همان قسمت اول کارتون سازندگان باگز بانی ، بچه‌ها با کاراکترهای اصلی، ابزارهای خاص آن‌ها، نحوه انجام کار و البته روند کلی کارتون آشنا می‌شوند. از همین بخش اولیه می‌توانید کمک بگیرید و درباره اهمیت برنامه‌ریزی برای انجام هر کار کوچک و بزرگی، با بچه‌ها حرف بزنید. در ادامه قسمت 1 سریال سازندگان باگز بانی ، کودکان می‌بینند که گروه سازندگان می‌خواهند برای پارک آبی یک سرسره بسازند و در همان طرح اولیه، آنقدر جزئیات اضافه می‌کنند که درست کردن سرسره به یک مشکل واقعا بزرگ تبدیل می‌شود.
این موضوع می‌تواند ایده گفت‌وگو درباره توجه به توانایی‌های فردی و مسئولیت‌پذیری بر اساس آن را به شما بدهد. به کودکان یادآوری کنید که همیشه قبل از برعهده گرفتن ده‌ها وظیفه و مسئولیت، باید توانایی‌ها، دانش، زمان و البته حوصله خودشان را در نظر بگیرند.
در قسمت 10 سریال سازندگان باگز بانی ، گروه سازنده‌ها می‌خواهند برای یکی از خانواده‌های محله، آشیانه بسازند، اما جوجه کوچولو می‌خواهد حتما به تیم باگز بانی کمک کند و این کمک‌ها، دردسرساز می‌شوند! می‌توانید با کمک این اپیزود، درباره اهمیت کمک به دیگران با توجه به نیاز آن‌ها، با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها یادآوری کنید که کمک به بقیه، نباید باعث ایجاد مشکلات بیشتر شود.
در قسمت آخر کارتون Bugs Bunny Builders ، گروه سازندگان می‌خواهند برای تعطیلات، از بقیه هم‌شهری‌های خود در پارک اصلی شهر، پذیرایی کنند و یک جشن جذاب برگزار کنند. البته که همه برنامه‌ها با شروع یک برف شدید، متوقف می‌شود و حالا تیم بانی خرگوشه باید یک راه حل خوب برای خراب‌نشدن جشن پیدا کنند. از این اپیزود هم می‌توانید کمک گرفته و درباره احتمال وقوع اتفاقات پیش‌بینی نشده با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که باید در چنین شرایطی آمادگی کامل داشته باشند، با شرایط تازه سازگار شوند و سعی کنند که برنامه خود را به شکل دیگری، ادامه دهند.

تماشا و دانلود کارتون سازندگان باگز بانی با زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال سازندگان باگز بانی با زبان انگلیسی به‌صورت آنلاین و رایگان فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب را برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم دوست دارند هر قسمت را چند بار ببینند، خوشبختانه باید بگوییم که امکان دانلود کارتون Bugs Bunny Builders 2022 با زبان اصلی از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است و می‌توانید هر اپیزود را بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های بامزه‌ترین کاراکترهای دنیای کارتون‌ها، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون سازندگان باگز بانی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پلنگ صورتی و دوستان و کارتون دنیای شگفت انگیز میکی موس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.