آفرینک
X

سریال آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب Alice's Wonderland Bakery (2022)

آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب Alice's Wonderland Bakery

کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب Alice's Wonderland Bakery 2022 درباره آلیس کوچولو است که با استفاده از مواد جادویی، شیرینی‌های سحرآمیز درست می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب

معرفی سریال آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب

آلیس کوچولو، نوه همان آلیس مشهور در سرزمین عجایب است. او در حال حاضر با بقیه موجودات بامزه و دوست‌داشتنی سرزمین عجایب، در کنار هم زندگی می‌کنند. آلیس عاشق کیک و شیرینی‌پزی است و انگار که سرزمین جادویی عجایب، بهترین مکان ممکن برای شکوفا کردن استعدادهای او است! البته که شیرینی‌پزی فقط بخشی از وظایف او است و او هر روز در کنار دوستان خود با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شود. اگر دقیقا نمی‌دانید که آلیس و بقیه دوستان‌اش چه چالش‌هایی دارند، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون شیرینی پزی سرزمین عجایب آلیس

آلیس برای پخت شیرینی‌ها و کیک‌های جذاب و خوشمزه خود، از یک کتاب جادویی کمک می‌گیرد که از مادربزرگش به او ارث رسیده است. در این کتاب، همه شیرینی‌ها با مواد اولیه جادویی ساخته می‌شوند و هر کدام ویژگی‌های عجیبی دارند. ناگفته نماند که زندگی در سرزمین عجایب با همه هیجان‌های فوق‌العاده خود، ماجراهای مختلفی هم دارد. آلیس باید بتواند نحوه پخت کیک‌ها را یاد بگیرد، بتواند با بقیه ارتباط برقرار کند و از همه مهم‌تر این‌که مشکلات مختلف به‌وجود آمده را هم حل کند! فکر می‌کنید موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا سریال آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب چه نکات مثبتی می‌آموزند؟

کارتون سریالی Alice's Wonderland Bakery لحظات شیرین و سرگرم‌کننده‌ای برای کودکان کم‌سن‌وسال دارد. همه چیز در دنیای این کارتون، آرام و دوست‌داشتنی است و اتفاقات مختلف بدون ایجاد تنش و استرس، رخ می‌دهند. فضای موزیکال و رنگارنگ از قسمت 1 کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب ، بدون شک توجه و علاقه بچه‌ها را به خود جلب خواهد کرد. از فصل اول انیمیشن سریالی Alice's Wonderland Bakery ، کودکان در عین سرگرمی با نکات مهم و مثبتی روبه‌رو خواهند شد.
این پیام‌های مثبت مدام تکرار می‌شوند و می‌توانید با کمک این کارتون، نکات مهم و آموزنده‌ای به فرزندان خود یاد بدهید. برخی از پیام‌های مثبت این سریال کارتونی شامل موارد زیر هستند:

آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط با دیگران

از قسمت اول تا قسمت آخر کارتون Alice's Wonderland Bakery در فصل اول و دوم ، بچه‌ها نحوه برقراری ارتباط کاراکترهای اصلی با یکدیگر را می‌بینند. این ارتباط شکل‌های مختلفی دارد و درست مثل دنیای واقعی با چالش‌های متعددی همراه است. مشارکت‌دادن همه دوستان و پذیرایی از آن‌ها در یک محیط دوستانه، کمک به افرادی که در شرایط ناخوشایندی قرار گرفته‌اند، نحوه تصمیم‌گیری در لحظات سخت و...، همه بخشی از اتفاقاتی است که بچه‌ها در این کارتون می‌بینند.
با توجه به موضوع هر اپیزود، می‌توانید با کودکان خود گفت‌وگو نمایید. آن‌ها را به انجام کار درست تشویق کرده و مهارت‌های برقراری ارتباط با دیگران و حضور در اجتماع را از طریق ماجراهای خیالی این کارتون، بررسی کنید.

تقویت مهارت حل مسئله کودکان

کاراکتر اصلی از قسمت اول این کارتون ، هر بار باید بتواند با یک چالش تازه روبه‌رو شود. تعمیر شنل ملکه، کمک به بقیه برای آشپزی، مواجه‌شدن با ترس‌ها و...، برخی از چالش‌هایی است که این کاراکتر با آن‌ها مواجه خواهد شد. از این بخش نیز استفاده کرده و درباره مراحل حل مسئله و نحوه انجام این کار، با هم گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که بررسی شرایط، فکرکردن و پیداکردن راه‌حل، همان چیزی است که می‌تواند باعث موفقیت آن‌ها در موقعیت‌های سخت شود.
برای درک بهتر این موضوع، پس از تماشا هر قسمت کارتون Alice's Wonderland Bakery  به بچه‌ها بگویید که اگر آن‌ها جای کاراکتر اصلی بودند، چه کارهای دیگری انجام می‌دادند؟ پاسخ کودکان را به‌دقت گوش دهید و آن‌ها را به یافتن راه‌های خلاقانه‌تر، تشویق کنید. علاوه‌بر این می‌توانید در شرایط سخت پیش آمده در لحظات عادی و روزمره، از آن‌ها بخواهید که مثل آلیس و دوستان او فکر کنند و یک روش مناسب برای حل مشکل موجود، بیابند. این تکرار مداوم، باعث تقویت مهارت حل مسئله بچه‌ها خواهد شد.

آشنایی با فرهنگ‌های متفاوت

در قسمت 15 کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب در فصل 2 ، بچه‌ها با یک جشن ملی متفاوت یعنی هانوکا آشنا می‌شوند. علاوه‌بر این، در اپیزودهای مختلف دیگر، کودکان با بقیه جشن‌های بین‌المللی مثل کریسمس هم آشنا خواهند شد. از این بخش استفاده کرده و اطلاعات عمومی بچه‌ها را در این باره افزایش دهید. درباره ریشه این جشن‌ها و رسوم هر جشن، گفت‌وگو نمایید. افزون بر این می‌توانید درباره جشن‌های ملی ایرانی مثل نوروز، چهارشنبه‌سوری، یلدا و دیگر مناسبت‌ها، با بچه‌ها صحبت کرده و ریشه هر جشن و دلیل آن را به کودکان توضیح دهید.

والدین پیش از پخش کارتون Alice's Wonderland Bakery با دوبله فارسی باید موارد زیر را به خاطر بسپارند

  • فضای آرامش‌بخش و رنگارنگ همراه با روند داستانی نسبتا آهسته باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 4 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • در این کارتون اغلب اوقات تنها دسر، شیرینی و انواع کیک‌ها پخته می‌شوند. این تمرکز بر خوراکی‌های شیرین ممکن است کودکان را به خوردن شیرینی و دیگر خوراکی‌های مشابه ترغیب کند.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی‌ها و محصولات با تصاویر کاراکترهای اصلی یا با تمرکز بر ماجراهای این کارتون در بازار وجود دارند. احتمالا بچه‌ها پس از تماشا این کارتون، به خرید و استفاده از این وسایل علاقمند شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سریالی آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون کامل Alice's Wonderland Bakery با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، اپیزودهای مختلف این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های آلیس و دوستان او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کافه لوبیا و کارتون خانه عروسکی گابی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.