آفرینک
X

سریال رامکال Rascal the Raccoon (1977)

رامکال Rascal the Raccoon

سریال زیبای رامکال Rascal the Raccoon، ماجراهای یه راکون دوست داشتنی به اسم رامکال رو روایت می‌کنه. داستان این مجموعه انیمیشن از زمانی شروع می‌شه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.4 امتیاز
  • دوبله
  • 3+ سال

فصل 1 سریال رامکال

معرفی سریال رامکال

سریال زیبای رامکال Rascal the Raccoon، ماجراهای یه راکون دوست داشتنی به اسم رامکال رو روایت می‌کنه. داستان این مجموعه انیمیشن از زمانی شروع می‌شه که یه روز استرلینگ و اسکار که در جنگل واسه تفریح رفته بودند، یه راکون مادر و بچه‌اش رو پیدا می‌کنند. در همون لحظه یه شکارچی بی‌رحم از راه می‌رسه، مادر رو می‌کشه و بچه‌اش رو هم که زخمیه داخل جنگل رها می‌کنه. استرلینگ که شاهد کل ماجرا بوده، تصمیم می‌گیره تا خودش از بچه راکون مراقبت کنه و برای همین هم او رو به خونه روستاییشون در ویسکانسین می‌بره. او اسم راکون رو رامکال می‌گذاره و اون رو مثل یه حیوان خانگی بزرگ می‌کنه. قسمت‌های مختلف سریال بر اساس داستان‌هایی که این راکون جذاب و صاحب مهربونش خلق می‌کنند، ساخته شدند و اینقدر شیرین هستند که بیننده با دیدن هر قسمت، منتظر دیدن قسمت بعدی می‌مونه. زبان اصلی این مجموعه انیمیشن ژاپنی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌ها رو با دوبله فارسی ببینید. اگر به دیدن انیمیشن های قدیمی و خاطره انگیز با دوبله کلاسیک علاقه دارید پس مجموعه انیمیشن فوتبالیست ها رو هم حتمن ببینید و لذت ببرید.

شخصیت‌های مجموعه انیمیشن رامکال Rascal the Raccoon

استرلینگ نورث یه پسر ده ساله هستش که حیوانات رو خیلی دوست داره و یه سگ، یه کلاغ و چهار تا بچه راسو رو در خانه نگه می‌دارد و همین مسأله گاهی موجب به وجود آمدن مشکلاتی برای سایرین می‌شود ولی او دست بردار نیست و یه روز با یه بچه راکون به خونه بر می‌گرده.

رامکال بچه راکونی هستش که استرلینگ اونو از بچگی به خونه آورده. این راکون مثل بچه‌های کوچیک، شيطنت‌هاي خاص خودش رو داره، مثلا تو یکی از قسمت‌ها وقتی استرلینگ خواب هستش، رامکال می‌ره سراغ کتاب‌هایش و دستش رو جوهری می‌کنه و تو تمام صفحات کتاب می‌زنه.

مادر استرلینگ از اول شروع داستان مریضه و در یه بیمارستان تو میلواکی بستری هست و مدتی بعد از ورود رامکال به خانواده استرلینگ، می‌میره. پدر استرلینگ تمام تلاشش رو انجام می‌دهد تا در نبود مادر تمام کارهای خونه رو خیلی خوب انجام بدهد ولی چون باید به کارهای تحقیقاتی خودش هم برسه در بیشتر موارد وقت کم می‌آورد.

اسکار ساندرلند دوست صمیمی استرلینگ هستش و در بیشتر ماجراجویی‌ها همراه او هستش. اسلمی پسر تپل و شروری هستش که خیلی تنبله و همیشه استرلینگ و اسکار رو اذیت می‌کنه. آقای تورمن همسایه خانواده استرلینگ هستش و در بعضی از قسمت‌ها با حیواناتی که استرلینگ در خونه نگه می‌داره، مشکل پیدا می‌کنه.

سریال «رامکال» بر اساس کتابی به نام «راسکال، خاطره‌ای از یک دوره خوب» در ۵۲ قسمت ۲۴ دقیقه‌ای از ژانویه تا دسامبر ۱۹۷۷ توسط استودیوی «نیپون انیمیشن» تولید و از شبکه «فوجی تلویژن» پخش شد.