آفرینک
X

سریال جادوگران : داستان های آرکادیا Wizards : tales of arcadia (2020)

جادوگران Wizards

کارتون جادوگران داستان های آرکادیا Wizards یکی از مینی سریال‌هایی است که در ادامه انیمیشن‌های Trollhunters و 3Below ساخته شده و روایتی از چند قرن قبل‌تر در شهر افسانه‌ای کاملوت است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 1 سریال جادوگران

معرفی سریال جادوگران : داستان های آرکادیا

درگیری بین انسان‌ها، ترول‌ها و جادوگران در حال گسترش است. در این زمان قهرمانان آرکادیا باید دوباره باهم متحد شده و با دشمنانشان بجنگند. این قهرمانان باید با چه موانع و مشکلاتی مواجه شوند؟ آیا موفق خواهندشد؟ برای پاسخ به این سوال، باید با فرزند خود به تماشا کارتون جادوگران بنشینید. اما قبل از تماشا سریال جادوگران داستان های آرکادیا ، با ما در ادامه همراه باشید تا نکات مهم و جزئیات این سریال را برای شما توضیح دهیم.

داستان سریال جادوگران داستان های آرکادیا

اولین و تنها مینی‌سریالی که در ادامه مجموعه انیمیشن داستان های آرکادیا ساخته شده، Wizards نام دارد. سریال جادوگران داستان های آرکادیا ماجرای بازگشت به زمان‌های پیشین و بررسی اتفاقات گذشته است. در این سریال انیمیشنی، یک شخصیت جدید به نام Douxie به مخاطبان معرفی می‌شود که سال‌ها کارآموز مرلین بزرگ بوده است. دوکسیِ جادوگر که در طی قرن‌ها فراموش شده بود، در حال حاضر و با دستور مرلین به دنیای فعلی آمده و قصد دارد توانایی‌های خود را به تمام دنیا اثبات کند. دوکسی همراه با سایر شخصیت‌های اصلی به قرن‌ دوازدهم باز می‌گردند و باید بتوانند در کنار یکدیگر، مشکلات موجود را حل کرده و البته بدون تغییر تاریخ، به زمان فعلی بازگردند.

جذابیت سری جدید کارتون جادوگران

سریال جادوگران داستان های آرکادیا از سوی منتقدان بزرگ دنیا به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین و بهترین انیمیشن‌های سریالی سال‌های اخیر معرفی شده است. دلیل این موضوع، خط داستانی بسیار مهیج و پیچیده آن و البته کیفیت فوق‌العاده این انیمیشن است. در واقع باید بدانید که سازنده کارتون جادوگران قصد داشته علاوه بر گروه سنی کودکان، بزرگسالان را نیز به این انیمیشن فوق‌العاده جذب کند و باید بگوییم که در این کار موفقیت زیادی را نیز کسب کرده است.
کارتون جادوگران با دوبله فارسی ، یک انیمیشن فانتزی با داستانی کاملا جدید است. شخصیت‌های این کارتون، در سری‌های قبلی یعنی سریال شکارچیان ترول : داستان های آرکادیا و کارتون سه فراری معرفی شده‌اند. در سریال جادوگران به جنبه‌های دیگری از داستان این شخصیت‌های فانتزی می‌پردازند. در این مینی سریال، محافظان آرکادیا باید یک گروه تشکیل داده و به قرن 12 شهر کاملوت بازگردند. در طی این ماجرا، قهرمان‌ها به دلیل ساخت طلسم‌ها پی می‌برند، متوجه می‌شوند که Morgana چگونه به Pale  Lady تبدیل شده و چه اتفاقاتی باعث ایجاد جنگ Killahead Bridge شده است.
قسمت 1 سریال جادوگران داستان های آرکادیا در قرن 12 و با مواجهه مرلین و Douxie آغاز می‌شود. Douxie که قصد دارد همانند مرلین به یک جادوگر بزرگ تبدیل شود، از جادو برای انجام انواع وظایف روزانه خود استفاده می‌کند؛ اما مرلین به او می‌گوید که باید منتظر زمان مناسب باشد و عجله نکند. پس از قرن‌ها انتظار، بالاخره در دنیای جدید، مرلین دوکسی را احضار کرده و از او می‌خواهد که یک گروه از قهرمان‌های آرکادیا را برای یک ماموریت مهم گرد هم آورد.
سری جدید کارتون جادوگران با این مقدمه آغاز شده و در ادامه به ماجراهای جذاب دیگری می‌پردازد. فصل 1 سریال جادوگران داستان های آرکادیا با دوبله فارسی در 10 قسمت منتشر شده که می‌توانید هر قسمت جدید کارتون جادوگران را در آفرینک یافته و به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا سریال جادوگران داستان های آرکادیا

کارتون جادوگران یک کار مشترک دو کمپانی بزرگ یعنی DreamWorks و نتفلیکس است. کیفیت ساخت این انیمیشن فوق‌العاده بوده و از این لحاظ، یکی از منحصر به‌فردترین انیمیشن‌های چند سال اخیر است.
در سریال جادوگران داستان های آرکادیا سکانس‌های طنز، مهیج، خطرناک و البته اکشن و جادویی را در کنار هم می‌بینیم. شخصیت‌های این انیمیشن، هر کدام می‌توانند نماینده بخشی از افراد جامعه باشند و به همین خاطر، اغلب مخاطبان به‌سرعت با کارتون جادوگران هم‌ذات‌پنداری می‌کنند.
Wizards را می‌توان یک انیمیشن کاملا خانوادگی نامید که بزرگسالان همراه با کودکان، می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند. به همین خاطر دانلود سریال جادوگران داستان های آرکادیا برای شب‌های خانوادگی کاملا مناسب خواهد بود. در صورت حضور کودکان، پیشنهاد ما دانلود کارتون جادوگران با دوبله فارسی است. دوبله سورن سریال جادوگران داستان های آرکادیا نیز در آفرینک وجود دارد که می‌توانید به‌صورت رایگان آن را دانلود کرده و یا به‌صورت آنلاین، اپیزودهای آن را تماشا کنید.

تماشا و دانلود کارتون جادوگران با دوبله فارسی در آفرینک

فصل 1 کارتون جادوگران در آفرینک وجود دارد و می‌توانید آن را به‌راحتی و البته به‌صورت رایگان دانلود کنید. نسخه زبان اصلی کارتون جادوگران همراه با زیرنویس فارسی و البته دوبله فارسی نیز در آفرینک وجود دارد و با توجه به نیاز خود، می‌توانید هر کدام از آن‌ها را دانلود کرده و تماشا کنید. کیفیت فوق‌العاده بالای ساخت این انیمیشن، داستان مهیج و جادویی و البته شخصیت‌پردازی بی‌نظیر سریال جادوگران داستان های آرکادیا باعث شده که این انیمیشن، به امتیازهای فوق‌العاده‌ای در دنیای فیلم و سریال دست پیدا کند. هر چند فصل دوم کارتون جادوگران ساخته نمی‌شود، اما باید به شما بگوییم که یک فیلم سینمایی در ادامه این مجموعه جذاب تولید شده که پس از تماشای کارتون جادوگران در آفرینک، می‌توانید انیمیشن شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها را نیز تماشا کنید.