آفرینک
X

شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها Trollhunters : Rise of the Titans (2021)

شکارچیان ترول Trollhunters

انیمیشن شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها Trollhunters: Rise of the Titans آخرین مبارزه و جنگ قدرت‌های انسانی و فضایی، برای تسخیر زمین را روایت می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها

حضور آدم‌های فضایی همیشه باعث خرابی‌های زیاد است و البته احتمال نابودی زمین را هم بیشتر می‌کند. این بار، داستان کمی فرق دارد و تعدادی از تایتان‌های قدرت‌مند، قرار است همراه با هم از زمین در مقابل تایتان‌های دیگر، دفاع کنند. تایتان‌ها کیستند؟ از کجا آمده‌اند؟ داستان این فیلم چیست؟ قبل از تماشا انیمیشن شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها که البته به اسم انیمیشن غول کوش ها : ظهور تایتان ها هم در ایران شناخته شده است، همراه ما باشید تا جواب این سوال‌ها را به شما بگوییم.

داستان انیمیشن شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها

این انیمیشن جذاب یکی از انیمیشن های 2021 بوده و در واقع قسمت آخر سه‌گانه داستان های آرکادیا است. «جیم لیک» تمام قدرت‌های غول‌کشی خود را از دست می‌دهد، به‌شدت آسیب‌پذیر شده و همه اعتماد به‌نفس‌اش از بین رفته است. در همین وضعیت ناخوشایند، جیم باید با «بلروک» و «اسکریل» بجنگد تا از زمین محافظت کند. چرا؟ چون این دو قصد دارند زمین را با استفاده از نیروهای اصلی تایتان یعنی آتش و یخ، نابود کنند. جیم موفق می‌شود؟ قدرت‌های نابوده شده‌اش دوباره بر می‌گردند؟ می‌تواند گروه قدرت‌مندی برای خودش جمع کند؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها، باید کارتون سینمایی شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها را هر چه زودتر ببینید.

نکات مهم انیمیشن سینمایی شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها

گیلرمو دل تورو، کارگردان مشهور و بسیار موفق فیلم‌های ابرقهرمانی و انیمیشن‌های مشهور، برای بار دیگر یک انیمیشن فوق‌العاده و باکیفیت ساخته که تماشای آن برای کودکان و بزرگترها، به‌شدت جذاب است. تمام جزئیات این انیمیشن مثل طراحی کاراکترها، صداگذاری‌ها، کیفیت ساخت و البته داستان، بی‌نظیر است و به همین خاطر، توجه مخاطبان و منتقدان سرتاسر دنیا را به‌راحتی جلب کرده است.
برخی از مخاطبان، انتظار یک پایان‌بندی مهیج‌تر داشتند، ولی با وجود همین پایان‌بندی این سه گانه نیز باید بگوییم که با یک انیمیشن فوق‌العاده جذاب، روبه‌رو هستیم. سکانس‌های انیمیشن سینمایی شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها 2021 ترکیب بی‌نظیری از اکشن، درام و البته طنز است که مخاطبان از دیدن آن لذت خواهند برد.
در ابتدای این انیمیشن، خلاصه‌ای از ماجراهای پیشین این سه‌گانه پخش می‌شود و به همین خاطر، حتی اگر بچه‌ها دو قسمت اول این فیلم را ندیده باشند، می‌توانند از دیدن این فیلم هم به‌تنهایی لذت ببرند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن سینمایی غول کش ها : ظهور تایتان ها با دوبله فارسی کامل ، به کودکان کمک کنید که خط سیر داستان را به‌خوبی دنبال کنند و البته پس از تماشا، درباره موضوعات مهم این کارتون سینمایی با هم حرف بزنید. همچنین سریال شکارچیان ترول : داستان های آرکادیا انتخاب خوبی برای تماشای بعدی است.

نکات مثبت و منفی برای بررسی با کودکان بعد از تماشا Trollhunters : Rise of the Titans

حتی قبل از دیدن این انیمیشن و با دیدن اسم این کارتون سینمایی ، شما هم به‌خوبی می‌دانید که قرار است با لحظه‌های اکشن، مبارزه و جنگ‌های مختلف، روبه‌رو شوید. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم که برای کودکان بالای 5 تا 7 سال این انیمیشن را پخش کنید و در کنار آن‌ها، از دیدن سکانس‌های بامزه و هیجان‌انگیز لذت ببرید. پیام‌های اصلی این انیمیشن شامل این موارد است:

  • مرگ افراد مختلف و مواجهه با آن؛

  • احتمال وقوع بلاهای طبیعی؛

  • توانایی‌های کودکان و نقش آن‌ها در مبارزه‌های مختلف.

در این انیمیشن یک ارزش کلی وجود دارد که بچه‌ها در لحظات نهایی با آن مواجه می‌شوند: قدرت و شجاعت واقعی، به دلیل ابزارهایی که دارند و یا لباس‌هایی که می‌پوشند به‌دست نمی‌آید، شجاعت یک احساس درونی است که صرف نظر از هر قابلیت و توانایی دیگری، در وجود همه انسان‌ها وجود دارد.
در این انیمیشن بچه‌ها با این موضوع مهم آشنا می‌شوند که افراد در یک گروه، می‌توانند قدرت بسیار بالاتری داشته باشند. از این موضوع کمک بگیرید و از آن‌ها بخواهید که نمونه‌هایی از کارهای گروهی موفق خودشان را برای شما تعریف کنند. علاوه بر این، آن‌ها را به انجام کارهای گروهی دیگر نیز تشویق کرده و به آن‌ها یاد دهید که می‌توانند با استفاده از توانایی‌های افراد حاضر در گروه، کارهای بسیار بهتر و بزرگ‌تری انجام دهند.
برای کودکانی که به‌تازگی کسی را در اطرافیان خود از دست داده‌اند، با توجه به مرگ کاراکترهای مختلف، می‌توانید راجع به مفهوم مرگ افراد و تاثیر آن‌ها در زندگی شخصی اطرافیان آن فرد، حرف بزنید. احساس‌شان را راجع به این موضوع بپرسید و به آن‌ها کمک کنید که با مفهوم سنگین مرگ، آشنا شوند.

تماشا شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا انیمیشن شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین با بچه‌ها تماشا کنید. علاوه بر این امکان دانلود انیمیشن شکارچیان ترول با دوبله فارسی و تماشای آفلاین هم در آفرینک فراهم شده است. این انیمیشن، روایتی از شجاعت، ایستادگی و البته کمک به همدیگر است و تماشای آن می‌تواند به کودکان چیزهای جدیدی آموزش داده و به بزرگ‌ترها، مفاهیم مهمی را یادآوری کند.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن به پیش و انیمیشن لوکا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.