آفرینک
X

انسان نخستین Early Man (2018)

انسان نخستین Early Man

انیمیشن انسان نخستین Early Man درباره «داگ» و قبیله او است که باید برای از دست ندادن روستای خود، با یک فرمانروای قدرت‌مند و نیروهای او، فوتبال بازی کنند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • انگلستان
 • 6.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی انسان نخستین

زندگی در عصر حجر یا همان دوره سنگی، تقریبا خیلی ساده و راحت بود و «داگ» هم در چنین شرایطی، در کنار بقیه اعضای قبیله خود، زندگی می‌کرد. همه چیز انگار خیلی خوب پیش می‌رفت تا یک روز، گروهی از نیروهای قوی‌تر با لباس‌ها و ابزارهای آهنی، به روستای آن‌ها می‌آیند! داگ و بقیه که تا حالا چنین چیزهایی ندیده‌اند، حسابی تعجب کرده و کم‌کم متوجه می‌شوند که مردم در بقیه قسمت‌های دنیا، از دوره انسان‌های نخستین فاصله گرفته‌اند، حسابی پیشرفت کرده‌اند و الان برای به‌دست آوردن سنگ‌های قیمتی و باارزش، به روستای آن‌ها آمده‌‌اند. کارتون انسان نخستین که با اسم‌های دیگری مثل انسان اولیه و جنگلی ها هم در ایران ترجمه شده است، داستان مبارزه داگ و افراد قبیله او با نیروهای پیشرفته عصر آهن است!

داستان انیمیشن سینمایی Early Man

نیروهای لرد نورث، همه افراد روستا را از خانه‌های‌شان بیرون می‌اندازند و کاملا ناگهانی، داگ جوان را به جای دروازه‌بان، به زمین فوتبال می‌برند. لرد نورث و بقیه مردم که فکر می‌کردند عصر انسان‌های اولیه تمام شده، با دیدن داگ حسابی تعجب می‌کنند. البته که داگ از این فرصت استفاده کرده و به لرد نورث می‌گوید که باید زمین‌های آن‌ها را به خودشان برگرداند و قرار می‌شود برای مشخص‌شدن وضعیت زمین روستا، مردم روستای داگ و بازیکن‌های فوتبال لرد نورث، در مقابل هم بازی کنند و هر کس که برنده شد، صاحب آن زمین‌ها بشود. حالا فکر می‌کنید انسان‌های نخستین، شانسی برای برنده شدن دارند؟

جزئیات جالب کارتون انسان نخستین با دوبله فارسی

برنامه کودک انسان نخستین مشابه برخی از مشهورترین و موفق‌ترین عناوین دنیای کارتون‌ها، با همان کاراکترها و فضای جذاب و دوست‌داشتنی ساخته شده‌است. این کارتون مهیج و سرگرم‌کننده، یک تاریخچه خیالی از نحوه کشف بازی فوتبال روایت می‌کند و بدون شک دیدن این بخش برای اغلب کودکان و البته بزرگسال‌ها، بسیار جذاب خواهد بود.
کمدی جذاب، داستان مهیج، سکانس‌ها و دیالوگ‌ها خنده‌دار و پیام‌های مثبت این انیمیشن، می‌تواند به‌راحتی توجه تمام مخاطبان را به خود جلب کند. طرفداران این کارتون جذاب، امیدوارند که به‌زودی انیمیشن انسان های نخستین 2 نیز ساخته و پخش شود.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن Early Man با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را به‌خوبی درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین اتفاقات این انیمیشن، با بچه‌ها صحبت کنید. البته اگر دقیقا نمی‌دانید که درباره چه موضوعاتی با کودکان حرف بزنید، بخش بعدی می‌تواند ایده‌های مختلفی در اختیار شما بگذارد.

پیام های مثبت انیمیشن انسان نخستین برای بچه ها

تماشا کارتون انسان نخستین برای کودکان بالای 6 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • ایستادگی در برابر ظلم و تلاش برای بازگرداندن حق و حقوق خود؛

 • همکاری با هم و تلاش برای یادگیری مهارت‌ها جدید؛

 • داشتن هدف مشترک و تاثیر آن بر نوع رفتار و عملکرد همه افراد تیم؛

 • یادگیری اصول اولیه فوتبال برای کودکان کم سن و سال.

کاراکتر اصلی یعنی داگ، یک جوان خوش‌بین و باهوش است که از همان اول سعی می‌کند که کارهای جدید و تازه‌ای در روستا انجام دهد. در ادامه داستان نیز کودکان می‌بینند که داگ با توجه به قدرت بیشتر لرد نورث، یک روش مسالمت‌آمیز یعنی بازی فوتبال را به جای مبارزه و خشونت، انتخاب می‌کند. از این قسمت کمک بگیرید و درباره عواقب منفی و ناخوشایند خشونت فیزیکی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. به فرزندان خود دلیل این کار داگ را توضیح دهید و از آن‌ها بپرسید که به نظر آن‌ها، داگ می‌توانست چه روش‌های دیگری برای حل مشکل‌شان پیدا کند؟
بچه‌ها با دیدن این انیمیشن، از همان سکانس‌های ابتدایی با دوره‌های مختلف زمین و نحوه پیشرفت انسان‌ها آشنا می‌شوند. می‌توانید در این باره، با پرسیدن سوال‌های مختلف، کودکان را به درک شرایط هر عصر، ترغیب کنید. از آن‌ها بپرسید که تفاوت داگ و هم‌روستایی‌های او با گونا و مردم شهر او، چیست؟ از فرزندان خود بخواهید نحوه زندگی هر گروه را بررسی کنند و با توجه به تفاوت‌ها، جواب سوال شما را بدهند.
از سوی دیگر بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی انسان نخستین با ارزش‌های اخلاقی مختلفی مثل شجاعت، پشتکار، اهمیت یادگیری مهارت‌های تازه، قدرت بسیار بیشتر انسان‌ها در صورت فعالیت به‌صورت گروهی و البته از خودگذشتگی برای رسیدن به اهداف هم آشنا می‌شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن انسان های نخستین با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Early Man با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده را آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر کودکان شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین بار تماشا کنند، اصلا نگران نباشید. امکان دانلود کارتون انسان نخستین با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از جزئیات فوق‌العاده جذاب این انیمیشن سینمایی، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن انسان نخستین لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن والاس و گرومیت و انیمیشن فرار جوجه ‌ای را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.