انسان نخستین Early Man (2018)

انسان نخستین Early Man

انیمیشن انسان نخستین Early Man یا انسان اولیه داستان آدم هایی هست که خیلی خیلی قدیم ها زندگی میکردن، در دورانی که نه شما به دنیا اومده بودین و نه حتی پ ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • انگلستان
  • 6.3 امتیاز
  • 7+ سال

معرفی انسان نخستین

انیمیشن انسان نخستین Early Man یا انسان اولیه داستان آدم هایی هست که خیلی خیلی قدیم ها زندگی میکردن، در دورانی که نه شما به دنیا اومده بودین و نه حتی پدر و پدربزرگ هاتون، زمانی که با اسم سپیده دم تاریخ اون رو میشناسن.

اون زمان روی زمین بجای ماشین و ساختمان و جاده فقط ماموت بوده و آدم هایی که لباس پوست خرس میپوشیدن، اونهایی که وضعشون خیلی خوب بوده هم شاید لباس هایی از پشم بز میپوشیدن. این انسان های نخستین مثل بیشتر مردم دنیا در حال زندگی آروم و بی دردسر خودشون بودن. صبح ها از خواب بیدار میشدن و به هم سلام میکردن، به شکار خرگوش میرفتن و میوه های درخت ها رو میچیدن و باهاش سالاد درست میکردن و کارهای معمولی و ساده دیگه.

مشکل اینجاست که اگه زندگی بخواد اینقدر ساده و بدون اتفاق و مشکل خاصی جلو بره که فایده نداره، دیگه ارزشی برای فیلم و سریال درست شدن وجود نداره، پس مشکل بزرگ با یک ماموت بزرگ وارد دهکده این آدم های اولیه میشه. یک پادشاه بدجنس و زورگو که با لشکرش وارد دهکده میشه و اهالی رو به اسارت میگیره. شرط اون برای اینکه بگذاره اهالی دهکده به زندگی آروم و با نشاط خودشون برگردن این هست که اونها بتونن تیم فوتبال پادشاه رو شکست بدن. حالا شما ممکنه با خودتو بگید در اون سپیده دم تاریخ که هنوز فوتبال اختراع نشده بوده ولی این دیگه بخاطر ضعف دانش تاریخی شما هست. این بار با دقت بیشتری درس تاریخ رو بخونید تا متوجه مسابقه ای که توش پای زندگی یا آوارگی در میون بوده بشید.

انیمیشن انسان نخستین محصول کمپانی آردمن انیمیشن Aardman Animations هست که شما قبل از این کارتون های فرار جوجه ای Chicken Run و والاس و گرومیت Wallace & Gromit رو هم از اون دیدین. اگه به سبک استاپ موشن Stop motion و داستان های کمدی علاقه دارید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن جذاب همراه با دوبله فارسی در آفرینک بنشینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن انسان نخستین Early Man

انسان های بزرگ فقط برای رتبه اول میجنگند