آفرینک
X

سگ های نگهبان : مسابقه نجات Paw Patrol : Ready, Race, Rescue! (2019)

سگ های نگهبان Paw Patrol

انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات !Paw Patrol : Ready, Race, Rescue درباره یک مسابقه ماشین‌سواری است که مارشال کوچولو، باید به جای راننده اصلی، مسابقه را ادامه دهد! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • کانادا
 • 4.6 امتیاز
 • 44 دقیقه
 • دوبله
 • 3+ سال
 • FHD

معرفی سگ های نگهبان : مسابقه نجات

گروه جذاب و بامزه سگ‌های نگهبان، همیشه و همه جا حضور دارند و هر بار، سعی دارند که یک مشکل را حل کنند. این بار در انیمیشن سینمایی سگ های نگهبان : مسابقه نجات با دوبله فارسی که با اسم «سگ های نگهبان آماده برای نجات» هم در ایران ترجمه شده، قرار است این گروه دوست‌داشتنی، دوباره این کار را انجام دهند، اما این بار، داستان برای مارشال کوچولو خیلی فرق دارد. چرا؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان این ماجراجویی هیجان‌انگیز را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون سگ های نگهبان : مسابقه نجات

داستان این کارتون، در یک مسابقه ماشین‌سواری هیجان‌انگیز اتفاق می‌افتد. راننده مشهور و محبوب ماشین‌سواری یعنی «ووش»، در یک مسابقه دور دنیا شرکت کرده و می‌خواهد برنده شود. البته که ووش تنها کسی نیست که می‌خواهد برنده شود و بقیه شرکت‌کننده‌ها هم همین قصد را دارند. به خاطر همین، یکی از راننده‌ها، می‌خواهد با یک تقلب، بقیه افراد حاضر در مسابقه را از دور خارج کند و وقتی به ماشین ووش می‌رسد، او را از پیست بیرون می‌اندازد. در همین اوضاع، دست ووش آسیب می‌بیند و باید یک راننده جایگزین انتخاب کند و انتخاب او کسی نیست جز مارشال کوچولوی بامزه که طرفدار سرسخت ووش است! حالا فکر می‌کنید مارشال می‌تواند کار ناتمام ووش را تمام کند؟ اصلا به نظرتان مارشال می‌تواند رانندگی کند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات بنشینید.

جزئیات جذاب انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات با دوبله فارسی

انیمیشن سگ های نگهبان مسابقه ماشین ، جزئیات جالبی از نحوه اجرای مسابقات رانندگی، سختی‌های مسیر و البته تلاش شرکت‌کننده‌های مختلف برای رسیدن به پیروزی نهایی را نشان می‌دهد. بچه‌ها در این کارتون، با انواع ماشین‌های مختلف آشنا شده و هیجان یک مسابقه حساس را هم به‌خوبی درک می‌کنند.
پیشنهاد ما این است که کارتون سینمایی سگ های نگهبان : مسابقه نجات را با دوبله فارسی برای بچه‌ها پخش کنید که بتوانند با دنبال کردن دیالوگ‌ها، همه جزئیات این کارتون مهیج را درک کنند. بدون شک این کارتون هم انواع پیام‌های آموزنده را برای بچه‌ها دارد که می‌توانید با استفاده از این پیام‌ها، نکات مهمی را به فرزندان‌تان یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، بخش بعدی به شما کمک می‌کند.

پیام های مثبت و آموزنده کارتون سگ های نگهبان : مسابقه نجات برای کودکان

تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات برای بچه های بالای 3 سال کاملا مناسب بوده و مهم‌ترین پیام‌های آموزنده این کارتون، شامل این موارد است:

 • مزایای انجام کارها به‌صورت تیمی و گروهی؛

 • نتایج بد تقلب در مسابقه؛

 • بررسی پیامدهای منفی برنده شدن به هر روش؛

 • توضیح‌دادن جزئیات مهم انواع مسابقات ماشین‌سواری.

بچه‌ها با تماشا کارتون سگ های نگهبان : مسابقه نجات با یکی از جذاب‌ترین ورزش‌های دنیا یعنی ماشین‌سواری آشنا می‌شوند و با کمک اتفاقات مختلف، نحوه جایگزین‌کردن راننده‌ها در طی مسابقه، نحوه امدادرسانی در صورت وقوع اتفاقات بد و البته نحوه مدیریت حادثه‌های مختلف در این ورزش را یاد می‌گیرند. علاوه بر این، در این کارتون یک ماشین هم وجود دارد که با انرژی خورشید کار می‌کند و فرصت خوبی است که با توجه به این ماشین، بچه‌ها را با انواع انرژی‌ها و سوخت‌ها، آشنا کنید. از انواع انرژی‌های مورد نیاز برای ادامه زندگی بر روی کره زمین، با بچه‌ها حرف بزنید و در ادامه این بحث، بچه‌ها را به نگهداری هر چه بهتر و بیشتر از محیط زیست و زمین، ترغیب نمایید.
در ادامه این مسابقه، بچه‌ها با دو راننده تقلب‌کار روبه‌رو می‌شوند که می‌خواهند با زیر پا گذاشتن همه قانون‌ها، به هر شکلی که می‌شود، فقط برنده شوند. این بخش، برای کودکان در سن مدرسه، می‌تواند اهمیت و البته تاثیر زیادی داشته باشد، چون می‌توانید با کمک عاقبت این دو راننده، از معایب تقلب در کلاس و انواع امتحان‌ها، با بچه‌ها حرف بزنید.
به آن‌ها بگویید که هدف مسابقه‌ها یا امتحانات، فقط بررسی شرایط واقعی افراد است و به‌دست آوردن نمره بالا بدون یادگیری درس‌ها، دقیقا مثل این است که در مسیر، کمی از بقیه جلوتر باشند، اما در نتیجه نهایی یعنی یادگرفتن واقعی درس‌ها برای آینده، از همه عقب‌تر خواهند بود. به بچه‌ها بگویید که این نمره خوب بدون یادگرفتن درس، درست مثل جلو افتادن در مسیر مسابقه و قبل از رسیدن به نقطه پایانی، ارزشی ندارد و کاملا بیهوده خواهد بود. البته به خاطر بسپارید که این موضوع، وقتی برای کودکان‌تان قابل باور می‌شود که شما به‌عنوان والدین، بیشتر از اینکه به نمره بچه‌ها در درس‌های مختلف اهمیت دهید، یادگیری درس‌ها توسط کودکان، برای شما ارزشمند باشد و این موضوع را به‌صورت عملی، به آن‌ها نشان دهید.

تماشا و دانلود انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سگ های نگهبان مسابقه ای با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، برای فرزندان‌تان پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان تماشای آفلاین این کارتون هم بعد از دانلود کارتون سگ های نگهبان : مسابقه نجات با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید این کارتون را برای کودکان دانلود کنید و در یک شب تعطیل و آرام، این کارتون را تماشا کرده و با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، وارد یک مسابقه جذاب و فوق‌العاده  شده و همراه با مارشال و بقیه اعضای گروه، از رسیدن به خط پایان لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ماشین ها 1 و انیمیشن توربو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.