آفرینک
X

زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 The Secret Life of Pets 2 (2019)

زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 The Secret Life of Pets 2

انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 The Secret Life of Pets 2 با ماموریت جذاب و جدید مکس برای مراقبت از لیام کوچولو، آغاز می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی زندگی مخفی حیوانات خانگی 2

فکر می‌کنید که حیوانات خانگی در تنهایی خود، فقط یک گوشه می‌نشینند تا انسان‌ها به خانه برگردند؟ اگر جواب‌تان به این سوال بله است، باید بگوییم که بهتر است هر چه سریع‌تر کارتون سینمایی زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 را با بچه‌ها تماشا کنید و با ماجراجویی‌های چند حیوان خانگی دوست‌داشتنی، بامزه و به‌شدت عجیب، آشنا شوید. اگر دقیقا نمی‌دانید که داستان چیست، چند دقیقه با ما بمانید که خلاصه داستان این کارتون را که با اسم «زندگی پنهان حیوانات خانگی 2» هم در ایران معروف شده است، برای شما تعریف کنیم!

انیمیشن سینمایی زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 درباره چیست؟

«مکس»، سگ بامزه و مهربانی است که مثل همیشه، با یک تغییر خیلی بزرگ در زندگی‌اش روبه‌رو شده و این بار بعد از ازدواج کیتی، یک کودک قشنگ و کنجکاو یعنی «لیام»، به زندگی او اضافه شده است. با وجود همه حسادت‌ها و شیطنت‌های مکس به همه اطرافیان کیتی، این بار مکس تمام توانایی‌های خود را به کار می‌گیرد که همیشه و هر لحظه، مواظب لیام باشد و اجازه ندهد که هیچ اتفاقی برای او بیفتد. البته که در این مسیر، باید با انواع ماجراها هم مواجه شود و این ماموریت، تنها ماجرای کارتون زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 نیست، چون بقیه حیوانات هم یک ماموریت مهم دارند و می‌خواهند یک ببر گیر افتاده در سیرک را نجات دهند! حیوانات خانگی این بار خیلی وظایف سخت و عجیبی دارند، اما آیا موفق خواهندشد؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 بنشینید!

جزئیات مهم و جذاب کارتون زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 با دوبله فارسی

داستان این انیمیشن سینمایی، بعد از اتفاقات انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 1 اتفاق می‌افتد. در انیمیشن اول، همه دیدیم که مکس، با ورود یک سگ تازه‌وارد یعنی دوک به زندگی کیتی، چقدر دچار مشکل می‌شود و حالا با ایجاد یک رابطه نسبتا خوب با دوک و بقیه دوستان تازه و قدیمی‌اش یعنی گیدجت، دیزی، کلویی، نورمن، مل، بادی و کاپیتان اسنوبال، همه حیوانات خانگی باید با ماجراهای جذاب و عجیب تازه‌ای، روبه‌رو شوند.
در این کارتون طنز و مهیج، حیوانات خانگی نقش اصلی و مهم را به عهده دارند و مخاطبان قرار است دنیا را از نگاه آن‌ها ببینند. خیال‌پردازی کاپیتال اسنوبال کوچولو، چالش‌های جدید مکس و حتی اتفاقات عجیب زندگی گیدجت، همه و همه می‌توانند لبخند را به لب بزرگترها آورده و کودکان را به قهقهه بیندازند. پیشنهاد می‌کنیم که کارتون سینمایی زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 را با دوبله فارسی تماشا کنید تا همه اعضای خانواده، همه جزئیات جالب و بامزه این کارتون را متوجه شوند و بتوانید بعد از تماشا انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 ، درباره مهم‌ترین جزئیات این کارتون با بچه‌ها حرف بزنید.

تماشا انیمیشن The Secret Life of Pets 2 برای بچه ها چه پیام های مثبتی دارد؟

تماشا این کارتون برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت و آموزنده این انیمیشن سینمایی شامل موارد زیر است:

  • پذیرش شرایط جدید و تغییرات گوناگون زندگی؛

  • کمک به همدیگر و تلاش برای ایجاد شرایط بهتر برای همه دوستان و اعضای خانواده؛

  • اهمیت رفتارهای مثبت اخلاقی مثل شجاعت، کنجکاوی و ماجراجویی در زندگی.

بچه‌ها در انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 متوجه می‌شوند که تنها موضوع ثابت و همیشگی در دنیا، «تغییر» است. ازدواج کیتی، به‌دنیا آمدن لیام و بزرگ‌شدن او در خانه، همه بخشی از تغییرات دائمی زندگی مکس هستند و مکس باید بتواند با همه این تغییرات مواجه شده، آن‌ها را بپذیرد و زندگی خود را با آن‌ها وفق دهد. این بخش برای کودکانی که قرار است صاحب یک خواهر یا برادر کوچکتر شوند، می‌تواند به‌شدت مفید باشد. به آن‌ها بگویید که زندگی، همیشه در حال تغییر است و همه باید بتوانند هر بار، با پذیرفتن تغییرات مختلف، زندگی خود را به‌بهترین حالت ممکن، عوض کنند.
از سوی دیگر، اسنوبال و بقیه حیوانات، می‌خواهند که به یک ببر گیر افتاده کمک کنند و او را نجات دهند. این بخش هم می‌تواند فرصت خوبی باشد که به بچه‌ها بگویید که در شرایط سخت، باید دوستان و اعضای خانواده خود را همراهی کرده و به اطرافیان خود کمک کنند. البته یادآوری کنید که در طی کمک‌کردن، همیشه و همه جا باید محافظت از خودشان را در نظر بگیرند و هیچ‌وقت خود را در شرایط خطرناک قرار ندهند.

تماشا و کارتون زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن The Secret Life of Pets 2 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این انیمیشن فوق‌العاده جذاب را به‌صورت رایگان و آنلاین، برای فرزندان خود پخش کنید. البته امکان دانلود انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. مکس و بقیه دوستان او، در عین خنداندن شما و بچه‌ها، این نکته را یادآوری می‌کنند که در مواجهه با تغییرات، دو روش وجود دارد: یا از آن فرار کنید یا تغییر را پذیرفته و بهترین شرایط را برای خود ایجاد کنید، انتخاب با شما است!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن زوتوپیا و انیمیشن کارخانه هیولا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.