آفرینک
X

خرس های بونی : نگهبان کد Boonie Bears : Guardian Code (2023)

خرس های بونی Boonie Bears

انیمیشن خرس های بونی : نگهبان کد Boone Bears : Guardian Code درباره بریر و برامبل است که در سن کم، مادرشان گم شده و حالا سرنخ‌هایی برای پیدا کردن او می‌یابند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی خرس های بونی : نگهبان کد

خرس‌های بونی در کودکی مادرشان را از دست داده‌اند. مادر بریر و برامبل، ناگهان آن‌ها را ترک کرده و هیچ اثری از او وجود ندارد. زمان می‌گذرد و این دو برادر با همه سختی‌های موجود، بزرگ می‌شوند. یک روز، دوست بریر و برامبل، آن‌ها را برای بازدید از یک انستیتو تحقیقات ربات‌ها، به یک نمایشگاه می‌برد و همه چیز از آن لحظه تغییر می‌کند. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، هر چه سریع‌تر باید تماشا انیمیشن سینمایی خرس های بونی : کد نگهبان با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها آغاز کنید!

کارتون سینمایی خرس های بونی : نگهبان کد

بریر و برامبل در نمایشگاه، یک گردنبند می‌بینند. گردنبندی که برای آن‌ها بسیار آشنا بود و با کمی دقت بیشتر، متوجه می‌شوند که گردنبند مادرشان است. حالا و با این شرایط، بریر و برامبل متوجه چند نشانه عجیب دیگر می‌شوند. با دقت اطراف خود را جست‌وجو می‌کنند و به پیدا کردن مادر خود، خیلی نزدیک خواهند شد. حالا شما فکر می‌کنید که این دو برادر مادر خود را پیدا خواهند کرد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن خرس های بونی : کد نگهبان چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

انیمیشن خرس های بونی : نگهبان کد ، داستانی جذاب، تاثیرگذار و در عین حال به‌شدت مهیج دارد. این کارتون، یکی از کارتون‌های مجموعه خرس های بونی است. این کاراکترهای بامزه، هر بار وارد یک ماجراجویی جذاب می‌شوند و در کنار هم، ماموریت‌های مهمی انجام می‌دهند. انیمیشن خرس های بونی بازگشت به زمین ، یکی دیگر از کارتون‌های این مجموعه است که ماجراجویی برامبل در نقش یک ابرقهرمان را نشان می‌دهد.
برنامه کودک خرس های بونی : نگهبان کد، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مهم و مثبتی هم دارد. برخی از این پیام‌های مثبت شامل موارد زیر هستند:

بخشش و اثرات مثبت آن

شخصیت‌های اصلی انیمیشن Boone Bears : Guardian Code در پی یافتن مادر خود هستند و در این مسیر، با ماجرایی مواجه می‌شوند که برای آن‌ها بسیار غم‌انگیز است. خشم و غم این دو کاراکتر، امکان بخشیدن فرد دیگر را برای آن‌ها به‌شدت کم می‌کند ولی باید بتوانند این احساسات خود را مدیریت کنند.
از این بخش استفاده کرده و درباره بخشش با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید که در روابط انسانی، احتمال وقوع خطا و اشتباه وجود دارد. طبیعی است که گاهی اوقات آن‌ها از دست اطرافیان خود ناراحت شده یا باعث ناراحتی دوستان و اعضای خانواده شوند. در این شرایط، انسان‌ها باید به همدیگر فرصت مجدد بدهند. همدیگر را ببخشند و یک رابطه ماندگار و پایدار با هم بسازند. البته درباره سواستفاده از بخشش آن‌ها، حرف بزنید و به کودکان و نوجوان‌ها تاکید کنید که بخشش و خوش‌قلبی، نباید باعث سواستفاده اطرافیان شود.

توجه به سرنخ‌های کوچک برای یافتن جواب سوالات

فرآیند یافتن جواب سوالات در خرس های بونی 2023 ، بسیار جالب است. بچه‌ها متوجه می‌شوند که کاراکترهای اصلی، باید به جزئیات توجه کنند. همه چیز را به‌دقت بررسی نمایند و با کنار هم گذاشتن این سرنخ‌ها، به پاسخ سوالات خود برسند.
با اشاره به این موضوع، درباره اهمیت توجه به محیط اطراف، با فرزندان‌تان حرف بزنید. به کودکان بگویید که در اغلب موارد، مشکلات راه‌حل‌های بسیار آسانی دارند. فقط کافی است که بچه‌ها به اطراف خود توجه کنند. جزئیات را در نظر بگیرند و با کنار هم قرار دادن همه مدارک موجود، معماها و مشکلات را حل نمایند.

کمک به همدیگر در شرایط سخت

بریر و برامبل و دیگر دوستان آن‌ها، همیشه در کنار هم هستند و به همدیگر کمک می‌کنند. این بخش، فرصت بسیار خوبی است که درباره این موضوع با هم حرف بزنید. به بچه‌ها تاکید کنید که انجام کارها به‌تنهایی، هیچ‌گاه راحت نیست. از سوی دیگر، کمک به هم و اتمام کارها به‌صورت گروهی باعث می‌شود که همه خیلی سریع‌تر و راحت‌تر، به هدف خود برسند.
بعد از اتمام انیمیشن خرس های بونی : نگهبان کد به این موضوع اشاره کرده و به بچه‌ها تاکید کنید که کمک بی‌قید و شرط تنها در خانه قابل قبول است. بچه‌ها در محیط‌های خارج از خانه، باید مراقب خود باشند. به هدف کمک به دیگران، خود را در موقعیت خطرناک قرار ندهند. بدون اطلاع شما، با افراد غریبه یا حتی آشنا، از خانه یا دیگر محیط‌های امن مثل مدرسه، دور نشوند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Boone Bears : Guardian Code2023 با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • روند سریع داستان و حضور ربات‌های خطرناک، باعث شده که تماشا انیمیشن خرس های بونی : نگهبان کد برای کودکان 6 ساله به بالا مناسب باشد.

  • دور شدن کاراکترهای اصلی از والدین و بزرگ‌شدن بدون آن‌ها، برای برخی کودکان ناراحت‌کننده خواهد بود. اگر فرزندان شما نیز چنین شرایطی دارند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید. درباره احساسات بچه‌ها با هم گفت‌وگو کنید و به آن‌ها بگویید که همیشه در کنار آن‌ها هستید.

  • انیمیشن خرس های بونی 2023 ، تنها یکی از قسمت‌های مجموعه خرس های بونی است. این احتمال وجود دارد که بچه‌ها پس از اتمام تماشا این کارتون، به تماشا دیگر قسمت‌های این مجموعه نیز علاقه‌مند شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی خرس های بونی : نگهبان کد با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی خرس های بونی : نگهبان کد با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای کودکان پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Boonie Bears : Guardian Code با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده در یک شب‌نشینی خانوادگی تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های خرس‌های بونی در کنار یکدیگر حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خرس های بونی : نگهبان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن منقار طلا و انیمیشن لک لک ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.