آفرینک
X

ران اشتباه رفته Ron's Gone Wrong (2021)

ران اشتباه رفته Ron's Gone Wrong

انیمیشن ران اشتباه رفته Ron's Gone Wrong ماجراهای پسر 11 ساله همراه با ربات نه‌چندان سالم او را روایت می‌کند. این انیمیشن با نام‌های دیگری هم‌چون انیمیشن ران خراب شده و انیمیشن ران اشتباه می‌کنه نیز در ایران عرضه شده است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ران اشتباه رفته

انیمیشن ران اشتباه رفته Ron's Gone Wrong ماجراهای پسر 11 ساله همراه با ربات نه‌چندان سالم او را روایت می‌کند. این انیمیشن با نام‌های دیگری هم‌چون انیمیشن ران خراب شده و انیمیشن ران اشتباه می‌کنه نیز در ایران عرضه شده است.

داستان انیمیشن Ron's gone Wrong 2021

انیمیشن سینمایی ران اشتباه رفته ماجرای بارنی 11 ساله است که در مدرسه، هیچ دوستی ندارد. این موضوع به این دلیل رخ داده است که همه بچه‌های حاضر در مدرسه، جدیدترین ربات سال یعنی B-Bot را خریده و با کمک آن، با هم ارتباط برقرار می‌کنند. پدر و مادربزرگ بارنی برای تولد او، همان بی‌بات معروف را می‌خرند؛ اما متاسفانه این ربات، به دلیل نبودن بخشی از کد لازم، کارایی درست را ندارد. بارنی سعی می‌کند که او را به کمپانی سازنده بازگردانده و یک ربات سالم تحویل بگیرد، اما موضوع به این راحتی‌ها پیش نمی‌رود.

نکات مهم انیمیشن ران اشتباه رفته

انیمیشن سینمایی Ron's Gone Wrong یکی از انیمیشن های 2021 است که به موضوعات مهمی هم‌چون تاثیر تکنولوژی بر زندگی شخصی انسان‌ها می‌پردازد. در این انیمیشن، رفاقت بارنی یازده ساله با ربات معیوب او روایت می‌شود که در کنار هم، می‌توانند در مقابل افراد زورگوی مدرسه از خود دفاع کنند. به همین خاطر، می‌توان انیمیشن جدید ران اشتباه رفته را روایتی از معایب و مزایای هم‌زمان تکنولوژی بنامیم.
با اینکه انیمیشن ران اشتباه رفته 2021 به‌عنوان یک فیلم کودک ساخته و عرضه شده است، اما با توجه به محتوای ارزشمند آن راجع به اعتیاد به تکنولوژی، برای نوجوان‌ها و البته بزرگسالان نیز بسیار مناسب است. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ران اشتباه رفته با دوبله فارسی کامل را دانلود و به‌صورت خانوادگی در کنار همه اعضای خانواده تماشا کنید.
پس از تماشا انیمیشن Ron's Gone Wrong می‌توانید با کودکان خود در رابطه با موضوعات مهمی گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین نکات ارزشمند فیلم، شامل موارد زیر است:

  • تکنولوژی بسیار قدرتمند بوده ولی هیچ‌گاه بی‌نقص و ایده‌آل نیست؛

  • دوستی‌های حقیقی شکل‌های مختلفی خواهند داشت و همیشه یکسان نخواهند بود؛

  • میزان لایک‌هایی که در شبکه اجتماعی ثبت می‌شوند، هیچ اهمیتی نداشته و تنها دوستی‌های واقعی اهمیت دارند.

این انیمیشن موضوعات مهمی هم‌چون دوستی، هم‌دلی، شجاعت، از خودگذشتگی، آسیب‌پذیری افراد و اهمیت صداقت را روایت می‌کند و می‌توانید هر کدام از این موضوعات را پس از تماشای کارتون، با کودکان خود به‌صورت بهتر و کامل‌تر بررسی کنید.
پس از تماشا انیمیشن Ron's Gone Wrong با دوبله فارسی و به‌صورت خانوادگی، کودکان و البته نوجوانان، با برخی از مهم‌ترین مشکلات دنیای فعلی تکنولوژی آشنا می‌شوند. از طریق این انیمیشن می‌توانید درباره عدم سپری‌کردن زمان بیش‌ازحد در دنیای مجازی، عدم دل‌بستگی به دوستی‌های یک‌طرفه و عدم پذیرش هر چیز نادرستی صرفا به دلیل کسب دوستی‌های بیشتر، با فرزندانتان صحبت کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن ران اشتباه رفته دوبله فارسی در آفرینک

انیمیشن ران اشتباه رفته با دوبله فارسی کامل در آفرینک به‌صورت کاملا رایگان وجود دارد. در صورت تمایل می‌توانید این انیمیشن را دانلود کرده و با سایر اعضای خانواده و به شکل آفلاین ببینید. البته امکان پخش آنلاین این انیمیشن نیز در آفرینک وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم پیش از تماشای آنلاین یا دانلود، تریلر انیمیشن ران اشتباه رفته را در اینستاگرام آفرینک تماشا کرده و از دیدن سکانس‌های طنز و مهیج آن، لذت ببرید. این انیمیشن با یک روایت کودکانه، نگاهی جدی به تاثیر تکنولوژی در زندگی انسان‌ها داشته و علاوه بر کودکان، برای همه بزرگسالان نیز مفید خواهد بود.