آفرینک
X

زندگی جدید امپراطور The Emperor's New Groove (2000)

زندگی جدید امپراطور The Emperor's New Groove

انیمیشن زندگی جدید امپراطور The Emperor's New Groove داستان امپراطور کوزکو هستش که به یه لاما تبدیل‌ می‌شه. کوزکو یه امپراطور مغرور و خودپرست ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی زندگی جدید امپراطور

انیمیشن زندگی جدید امپراطور The Emperor's New Groove داستان امپراطور کوزکو هستش که به یه لاما تبدیل‌ می‌شه. کوزکو یه امپراطور مغرور و خودپرست قلمرو اینکاها هستش که همیشه کسانی رو که از راه و رسمش پیروی نکنند رو مجازات می‌کنه. او می‌فهمه که یزما، مشاور پادشاه، داره علیهش توطئه‌چینی می‌کنه و او رو از مقامش برکنار می‌کنه. یزما همراه با کرانک، ملازم احمقش، تصمیم به طراحی نقشه‌ای می‌گیره تا بتونه کوزمو را از تاج‌وتخت پایین بکشه. مدتی بعد کوزکو با پاشا، یه روستایی مهربون و رهبر روستا، ملاقات می‌کنه و بهش از طرحی که برای خانه روستایی‌اش داره، می‌گه. درواقع او می‌خواد خانه خانوادگی پاشا، که روی تپه هستش، رو خراب کنه و به جاش برای خودش یه خانه بزرگ و مجلل تابستانی به اسم کوزکوتوپیا بسازد.

پاشا که از این حرف ناراحت شده سوار گاری‌اش می‌شه تا به خانه برگرده. در این میان یزما و کرانک برای عملی کردن نقشه‌شون و کشتن کوزکو از راه می‌رسند و در حین انجام عملیات یهویی تو یه لحظه وجدان کرانک بیدار می‌شه و کوزکو رو از مرگ نجات می‌ده و اونو داخل یه گونی می‌گذاره. بدبختانه کرانک به طور اشتباهی گونی کوزکو را داخل گاری پاشا می‌گذاره و کوزکو به ناچار با پاشا به خانه‌اش می‌رود. وقتی پاشا به خانه می‌رسه از تصمیم کوزکو در مورد خانه‌شان به اعضای خانواده‌اش هیچی نمی‌گه و شب می‌خوابه. صبح که از خواب بیدار می‌شه کوزکو اونو برای اینکه اشتباهی آوردتش به خانه سرزنش می‌کنه و بهش دستور می‌ده تا به سرعت اونو به پایتخت برگردونه. پاشا می‌گه فقط در صورتی حاضره این کار رو برای کوزکو انجام بدهد که از تصمیمش برای ساخت کوزکوتوپیا منصرف بشه. کوزکو پیشنهاد پاشا رو قبول نمی‌کنه و تصمیم می‌گیره که خودش به تنهایی برگررده.

تا الان فهمیدیم که کوزکو تو خانه پاشا هستش و تنهایی نمی‌تونه به پایتخت برگرده. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای زندگی جدید امپراطور رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن زندگی جدید امپراطور، کوزکو، یزما، کرانک و پاشا هستند. درصورتی‌که از انیمیشن زندگی جدید امپراطور خوشتون اومده، انیمیشن موانا رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن زندگی جدید امپراطور The Emperor's New Groove

یک انیمیشن کمدی در مورد این‌که چطور رو چهارتا پای خودتون بایستید.