آفرینک
X

زندگی جدید کرانک Kronk's New Groove (2005)

زندگی جدید کرانک Kronk's New Groove

انیمیشن زندگی جدید کرانک Kronk's New Groove داستان کرانک هست که بعد از ماجرای قسمت اول و نجات زندگی امپراطور اتفاق می‌افته. او الان آشپز شده و زندگ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 60 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی زندگی جدید کرانک

انیمیشن زندگی جدید کرانک Kronk's New Groove داستان کرانک هست که بعد از ماجرای قسمت اول و نجات زندگی امپراطور اتفاق می‌افته. او الان آشپز شده و زندگی خوب و آرامی دارد. ماجرا از روزی شروع می‌شه که کرانک یه تلگراف فوری رو دریافت می‌کنه. تلگراف از سوی پدرش اومده و او قراره که بیاد تا کرانک رو همراه با زن و فرزندانش در خانه روی تپه ببینه. پدرش همیشه آرزو داشته که کرانک این‌ها رو داشته باشه تا بتونه برای یک بار هم که شده به او افتخار کنه. کرانک که الان همه آن‌ها رو از دست داده و دیگه هیچی نداره، مطمئن هست که، پدرش به شدت از او عصبانی می‌شه، بهش حرف‌های تندی می‌زنه و از همه بدتر ممکنه طردش کنه. او بچگی‌هایش را به یاد می‌آورد که هیچ کدوم از کارهایش برای پدرش جالب و مورد تأیید نبوده. او که الان تمام ذهنش مشغول اومدن پدرش هستش، دیگه نمی‌تونه کار کنه و دوران قبل از آشنایی‌اش با جادوگر ایزما رو تعریف می‌کنه.

کرانک هر روز غذاهایی رو که می‌پخته، در بازار می‌فروخته و بعدش بالای تپه می‌رفته تا غذاهای سالمندان رو تحویل بدهد و از اینکه یه شخص مرموز داره او رو همه جا تعقیب می‌کنه و کارهایش رو زیر نظر داره، خبر نداره. یه روز که کرانک آرزوهای پدرش رو در خانه سالمندان تعریف می‌کنه، شخص مرموز هم می‌شنوه و نقشه‌ای می‌کشه که بتونه کرانک رو به سمت خودش جذب کنه. به همین دلیل هم یه سکه عجیب سر راه کرانک قرار می‌دهد. وقتی کرانک می‌خواد سکه رو بگیره، اون شروع به قل خوردن می‌کنه و کرانک هم برای گرفتن سکه مجبور می‌شه تا خونه شخص مرموز برود. وقتی کرانک به خونه می‌رسه می‌بینه که ایزما آنجا زندگی می‌کنه. او برای کرانک تعریف می‌کنه، از وقتی که او رو قصر بیرون انداختند، اونجا زندگی می‌کنه و تصمیم گرفته که زندگیش رو عوض کنه و به مردم کمک کنه.

تا الان فهمیدیم که ایزما تغییر کرده و می‌خواد به کرانک پیشنهاد کاری بدهد. آیا او واقعا عوض شده؟ نقشه او چیه؟ خودتون انیمیشن زیبای زندگی جدید کرانک رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن زندگی جدید کرانک، ایزما، کرانک و امپراطور هستند.

در صورتی که از انیمیشن زندگی جدید کرانک خوشتون اومده، انیمیشن زندگی جدید امپراطور رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن زندگی جدید کرانک Kronk's New Groove

همیشه زندگی در جریان هست.