آفرینک
X

مینیون ها : وحشت در اداره پست Minions : Panic in the Mailroom (2013)

مینیون ها Minions

انیمیشن کوتاه وحشت در اداره پست Panic in the Mailroom توی دنیای مینیون ها اتفاق میفته. از اونجایی که امکان نداره پای مینیونی وسط باشه و اوضاع عادی و نرمال پ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 4 دقیقه
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی مینیون ها : وحشت در اداره پست

انیمیشن کوتاه وحشت در اداره پست Panic in the Mailroom توی دنیای مینیون ها اتفاق میفته. از اونجایی که امکان نداره پای مینیونی وسط باشه و اوضاع عادی و نرمال پیش بره، پس توی این انیمیشن هم نباید منتظر اتفاقهای معمولی و روزمره باشید.

کِن و مایک دو تا مینیون تنها توی اداره پست هستن که وظیفه شون پخش کردن بسته ها و مرسولات پستی هست. خوب تا اینجا که هیچ اتفاق عجیبی نیفتاده ولی وقتی که یک بسته مشکوک رو قرار هست پست کنن تازه داستان شروع میشه.

توی این بسته پستی یک ماده عجیب غریب هست که از بسته بیرون میریزه و روی صورت مایک پاشیده میشه. حالا معلوم نیست کدوم دانشمند دیوونه ای همچین چیزی رو اختراع کرده که مایک رو تبدیل به یک موجود عجیب غریب و هیولا میکنه. هیولایی که همه چیز رو میخوره، همه بسته های پستی رو! حتی موجودات زنده رو هم میخواد بخوره. حالا کن باید فکری بکنه و یک راه فرار پیدا کنه. پس باید باهاش همراه بشیم و ببینیم چه اتفاقاتی برای این دوتا مینیون خنگ میفته. مثل بقیه قسمت های مینیون ها، این قسمت هم زبان خاصی نداره و اونها به زبان عجیب و غریب خودشون حرف میزنن. اگه از این قسمت خوشتون اومد میتونید انیمیشن مینیون های غارنشین رو هم ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن کوتاه وحشت در اداره پست Panic in the Mailroom

توی این قسمت هم مثل بقیه جاها پیر کافین Pierre Coffin بجای مینیون ها سر و صدا در میاره.