آفرینک
X

من نفرت انگیز ۲ Despicable Me 2 (2013)

من نفرت انگیز ۲ Despicable Me 2

انیمیشن من نفرت انگیز 2 Despicable Me 2 ماجراجویی دوباره «گرو»، این بار به‌عنوان یک جاسوس و شخصیت مثبت است که باید بتواند به سازمان ضد شرارت کمک کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی من نفرت انگیز ۲

«گرو» بعد از به سرپرستی گرفتن سه دختر خود یعنی «مارگو»، «ادیث» و «اگنس»، کاملا تغییر کرده و شرایط جدیدی دارد. حالا فقط خاطره‌ای دور از آن آدم شرور باقی مانده و گرو سعی دارد با راه‌اندازی خط تولید مربا و انواع ژله با کمک مینیون‌های وفادارش، یک کار خانوادگی راه بیندازد. البته که اوضاع قرار است باز هم تغییر کند و این اتفاق، با حضور «لوسی» رخ می‌دهد. لوسی جاسوسی است که در سازمان ضد شرارت کار می‌کند و الان این سازمان به کمک گرو نیاز دارد! اگر دقیقا نمی‌دانید گرو به‌عنوان یک مجرم سابق چه کارهایی می‌تواند در سازمان انجام بدهد، فقط کافی است چند دقیقه با ما بمانید تا خلاصه داستان انیمیشن سینمایی من نفرت انگیز 2 با دوبله فارسی را برای شما هم بگوییم که با اسم «من شرور2 » هم در ایران معروف شده است.

کارتون سینمایی من نفرت انگیز 2 درباره چیست؟

سر و کله لوسی کاملا ناگهانی پیدا شده و گرو را به سازمان ضد شرارت می‌برد. در آن‌جا، مامور ویژه به گرو می‌گوید که یک معجون سری از آزمایشگاه سازمان دزدیده شده که با کمک آن، موجودات بامزه و کوچولو به هیولاهای بنفش و خطرناک تبدیل می‌شوند. سازمان هم فکر می‌کند که این معجون در دست یک موجود شرور است که آن را در یک مجموعه تجاری قایم کرده است! حالا گرو باید با کمک مینیون‌ها و در پوشش کار خانگی خود، به آن‌جا رفته و سعی کند که معجون سری را برگرداند. در این میان هم به اوضاع بچه‌های خود رسیدگی کند، مراقب آن‌ها باشد و هر چیزی که نیاز دارند، در اختیارشان بگذارد. آیا گرو موفق می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال باید هر چه زودتر تماشا انیمیشن من نفرت انگیز 2 با دوبله فارسی را همراه فرزندتان شروع کنید!

جزئیات جالب انیمیشن Despicable Me 2 با دوبله فارسی

برنامه کودک من نفرت انگیز 2 در ادامه « انیمیشن من نفرت انگیز 1 » ساخته شد. در قسمت اول، مخاطبان با یک موجود شرور یعنی گرو آشنا می‌شوند که فقط برای رسیدن به اهداف خودخواهانه خودش، سه دختربچه را به سرپرستی می‌گیرد. با حضور این سه دختر دوست‌داشتنی در زندگی او، گرو کاملا تغییر کرده و حتی هدف اصلی خودش را فراموش می‌کند. حالا و در کارتون من نفرت انگیز قسمت 2 ، مخاطبان با یک گرو کاملا متفاوت روبه‌رو هستند که فقط می‌خواهد دخترهایش بهترین زندگی ممکن را داشته باشند و برای این کار، انواع وظایف سخت را برعهده می‌گیرد.
با وجود محبوبیت فوق‌العاده کارتون اول، اغلب منتقدان تصور می‌کردند که قسمت دوم این کارتون نمی‌تواند به محبوبیت کافی دست پیدا کند. البته که این تصور چندان هم درست نبود. با موفقیت قسمت دوم و در ادامه آن، « انیمیشن من نفرت انگیز 3 » هم ساخته شد که در آن، گرو با برادر دوقلوی خود یعنی «درو» روبه‌رو می‌شود.
تمام سکانس‌های کارتون من نفرت انگیز 2 با حضور مینیون‌ها ، داستان جذاب، روند مهیج و البته دیالوگ‌های تاثیرگذار، به‌شدت عالی هستند و بزرگترها هم درست مثل بچه‌ها، عاشق این کارتون خواهند شد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن Despicable Me 2 با دوبله فارسی با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که همه جزئیات این کارتون را درک کنند. پس از آن هم می‌توانید درباره پیام‌های مثبت و آموزنده این کارتون با فرزندان‌تان حرف بزنید.

تماشا کارتون من نفرت انگیز 2 چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمشین شامل موارد زیر هستند:

  • اهمیت روابط بین اعضای خانواده و عشق میان والدین و فرزندان؛

  • مقابله با آدم‌ها بد و جلوگیری از وقوع اتفاقات ناخوشایند؛

  • کمک به همدیگر، انجام کارها به‌صورت تیمی و اهمیت همکاری در رسیدن به اهداف.

در کارتون من نفرت انگیز 2 کودکان متوجه می‌شوند که علاوه بر حالت معمولی خانواده‌ها، شکل‌های دیگری از خانواده وجود دارند. کاراکتر اصلی، سه فرزند خود را به سرپرستی گرفته و با تمام وجود آن‌ها را دوست دارد. از این قسمت استفاده کرده و درباره شرایط دیگر خانواده‌ها، با کودکان صحبت کنید.
به فرزندان‌تان بگویید که در برخی خانواده‌ها یک والد وجود ندارد، برخی بچه‌ها با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می‌کنند و در برخی حالت‌ها، بچه‌ها فرزندخوانده هستند. کودکان باید بدانند که هیچ‌کدام از این موارد نباید باعث ایجاد تبعیض میان انسان‌ها شود و این موضوع را بهتر است از کودکی تمرین کنند.
از طرف دیگر شخصیت گرو تغییر بسیار بزرگی کرده و از یک آدم شرور، به یک پدر مهربان و فداکار تبدیل شده است. از این بخش از کارتون Despicable Me 2 هم کمک گرفته و یک موضوع را مهم به بچه‌ها بیاموزید. به کودکان بگویید که همه انسان‌ها در مسیر زندگی، تغییر می‌کنند و همه باید مراقب تغییرات خود باشند. تغییرات می‌توانند خیلی خوب یا خیلی بد باشند و این موضوع، به نحوه زندگی انسان‌ها و انتخاب‌هایشان، بستگی دارد.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی من نفرت انگیز 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی من نفرت انگیز 2 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود انیمیشن Despicable Me 2 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین در یک شب آرام و تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از هنرنمایی مینیون‌ها، تلاش‌های گرو و البته ماجراهای جذاب اگنس در این کارتون، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون من نفرت انگیز 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو و انیمیشن کله کدو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.