من نفرت انگیز ۲ Despicable Me 2 (2013)

من نفرت انگیز ۲ Despicable Me 2

در انیمیشن من نفرت انگیز ۲ یه وسیله اسرار آمیز با استفاده از یه آهنربای غول‌پیکر، ماده‌ جهش زا نیرومندی رو از آزمایشگاهی سری توی قطب شمال می‌ ... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی من نفرت انگیز ۲

در انیمیشن من نفرت انگیز ۲ یه وسیله اسرار آمیز با استفاده از یه آهنربای غول‌پیکر، ماده‌ جهش زا نیرومندی رو از آزمایشگاهی سری توی قطب شمال می‌دزده. اتحادیه ضد تبهکاری از گرو خلافکار سابق که حالا آدم خوبی شده درخواست می‌کنه که افرادی که اون ماده رو دزدیدن پیدا کنه. اما گرو قبول نمی‌کنه و می‌گه که حالا اون یه تاجر مربا هست و وظیفه‌اش مراقبت از دختراش یعنی مارگو، ادیث و اگنس هست.

اما یه اتفاقی می‌افته، دکتر نفاریو دوست و دستیار گرو اعلام می‌کنه که دوست داره دوباره به زندگی خلافکاری برگرده و برای همون گرو رو برای یه شغل جدید ترک می‌کنه. بعد از این اتفاق گرو هم تصمیم جدیدی می‌گیره. گرو با تصمیم می‌گیره که پیشنهاد اتحادیه ضد تبهکاری برای پیدا کردن دزد رو قبول کنه اگرچه هنوزم برای این کار بی‌میل هست. بعد از قبول کردن کار، گرو با یه مامور مخفی اتحادیه به اسم لوسی وایلد همکار می‌شه. این دو تا جست‌و‌جو رو از پاساژ خرید پارادایس شروع می‌کنن و اونجا یه نانوایی قلابی درست می‌کنن تا همه فکر کنن که اونا نانوا هستن و به این ترتیب بتونن مخفیانه کار جست‌وجوی دزد رو انجام بدن.

گرو سریعا به صاحب رستوران مکزیکی رو‌به‌روی نانواییشون به اسم ادواردو پرز شک می‌کنه و فکر می‌کنه که اون باید همون تبهکار معروف ال ماچو باشه. گرو و لوسی شبانه به رستوران ادواردو می‌رن اما هیچ مدرکی پیدا نمی‌کنن. در همین حال اگنس که همیشه در آرزوی یه مادر مهربون هست فکر می‌کنه که لوسی می‌تونه مادرش بشه. اما گرو می‌گه که لوسی همکارش هست و امکان نداره با لوسی ازدواج کنه تا مادر اگنس بشه. اگرچه گرو همچنان به ادواردو خیلی مشکوکه که همون دزد و تبهکار معروف یعنی ال ماچو باشه اما موافقت می‌کنه که سوژه‌های دیگه رو هم زیرنظر بگیره. یکی از این سوژه‌ها تاجر کلاه گیس فلوید هست.

اما کدوم یکی از این آدمای مشکوک می‌تونه همون دزد آزمایشگاه باشه؟ بعد‌ها پرده از حقایقی عجیب برداشته می‌شه و گرو و لوسی تصمیماتی می‌گیرن که خودشون هم انتظارشو نداشتن. بیایید انیمیشن رو ببینیم و بقیه داستان رو متوجه بشیم. شخصیت‌های انیمیشن من نفرت انگیز ۲، گرو، لوسی وایلد، ادواردو، و دختر‌های گرو یعنی اگنس، ادیث و مارگو هستند. در صورتی که از انیمیشن من نفرت انگیز ۲ خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل من نفرت انگیز ۳ رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن من نفرت انگیز ۲ Despicable Me 2

وقتی که دنیا به یه قهرمان نیاز داره اونا از یه تبهکار کمک می‌خوان.