آفرینک
X

قرمز شدن Turning Red (2022)

قرمز شدن Turning Red

انیمیشن قرمز شدن Turning Red درباره دختر 13 ساله‌ای به نام می‌می است که وقتی هیجان‌زده می‌شود به یک پاندای قرمز بزرگ تبدیل می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی قرمز شدن

انیمیشن قرمز شدن که با نام پاندای قرمز نیز در ایران مشهور شده‌است، درباره دختری به نام می‌می است که به دلیل نفرین خانوادگی، هر زمانی که احساس شدیدی را تجربه می‌کند به شکل یک پاندای قرمز درمی‌آید. تبدیل شدن به یک پاندای غول‌پیکر برای می‌می باعث به‌وجودآمدن اتفاقات متعددی می‌شود. به همین دلیل می‌می سعی می‌کند تا این نفرین را از بین ببرد. برای اینکه متوجه شوید، آیا این دختر موفق می‌شود یا نه، باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن Turning Red با دوبله فارسی بنشینید! اما قبل از تماشا، بهتر است با جزئیات، نکات مثبت و مهم این انیمیشن در ادامه با ما همراه باشید.

داستان انیمیشن قرمز شدن

«می‌می» دختری نمونه و فوق‌العاده خوب است که بدون لحظه‌ای مکث، تمام خواسته‌های خانواده‌اش را اجرا می‌کند. این موضوع در 13 سالگی می‌می، دچار تغییر می‌شود. پس از یک خواب عجیب، می‌می به شکل یک پاندای سرخ از خواب بیدار شده و ابعاد و البته اخلاق او تغییر می‌کند. حس عجیب و هیجان این تغییر، او را به‌کلی می‌ترساند، هر چند مادرش به او می‌گوید که این یک اتفاق معمول در خانواده آن‌هاست و در اولین ماه‌گرفتگی، او می‌تواند این پاندای سرخ را از روح خود جدا کند. اما آیا این اتفاق رخ خواهد داد؟

نکات جذاب انیمیشن Turning Red 2022

انیمیشن قرمز شدن یکی از بهترین انیمیشن های 2022 است که به یک موضوع مهم و اساسی می‌پردازد. در شروع نوجوانی و در همان ابتدای 13 سالگی، اغلب کودکان به یک باره تغییر می‌کنند. موجودات کوچک، دوست‌داشتنی و مهربان دیروز، ناگهان به افراد بزرگسالی تبدیل می‌شوند که در همان قالب کودکی قرار دارند.
 در این انیمیشن، این موضوع با تغییر کاراکتر اصلی به یک پاندای خوش‌قلب، بزرگ و پشمالو، نشان داده می‌شود. این دختر نوجوان، خود از تغییرات‌اش ترسیده و باید با این ترس کنار آمده و موقعیت‌های جدید زندگی خود را مدیریت کند. کودکان و نوجوانان، به‌راحتی می‌توانند تغییرات یک شبه و عجیب می‌می را درک کرده و با او هم‌ذات‌پنداری کنند.
گرفتن تصمیم‌های مستقل، یافتن دوستان متفاوت و شکل‌گیری شخصیت کودکان در این انیمیشن، با زبانی کودکانه، طنز و جذاب روایت می‌شود. صحنه‌پردازی این کارتون به‌شدت زیبا و جذاب است. کیفیت بالای طراحی صحنه و طراحی شخصیت‌ها به گونه‌ای است که علاوه بر کودکان، بزرگسالان نیز به‌سرعت به این انیمیشن جذب شده و نکات مهمی را از آن فرا می‌گیرند.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن جدید نمایش قرمز شدن

اتفاقات این انیمیشن در کانادا رخ داده ولی می‌می و خانواده‌اش، اصالت چینی دارند. همین مورد به شما کمک می‌کند که درباره مهاجرت خانواده‌ها و یا اقلیت‌های مختلف، با کودکان صحبت کنید.
پذیرفته‌شدن، موضوع مهم دیگری است که در زمان تماشا انیمیشن قرمز شدن 2022 می‌توانید راجع به آن حرف بزنید. دوستان می‌می، او را به‌راحتی و با هر ظاهری می‌پذیرند. این موضوع، اعتماد به‌نفس فوق‌العاده‌ای به او داده و باعث می‌شود که به‌راحتی ظاهر جدید خود را بپذیرد. عدم تمسخر سایرین و پذیرش افراد دیگر، یکی از پیام‌های اصلی و مهم این انیمیشن است.
نکته مهم دیگری که در سکانس‌های پایانی انیمیشن بر آن تاکید می‌شود، انتخاب شخصیت اصلی کارتون برای ادامه زندگی است. کودکان احتمالا در سال‌های نوجوانی، مجبور به انتخاب‌های زیادی می‌شوند که برخی از آن‌ها، کل مسیر زندگی‌شان را تغییر می‌دهد. نوجوانان زیادی ممکن است به خاطر سنت، جلب رضایت جامعه و یا سایر عوامل دیگر، تصمیم بگیرند که خود را نادیده گرفته و تنها برای رضایت سایر اعضای جامعه رفتار کنند.
این انیمیشن، به‌خوبی این موضوع را شرح می‌دهد. می‌توانید پس از تماشای انیمیشن قرمز شدن دوبله فارسی ، به اهمیت انتخاب‌های کودکان، نیاز هر فرد به شناخت خود و تصمیم‌گیری مستقل برای ادامه زندگی‌اش، با یکدیگر صحبت کنید.
می‌توانید به کودکان خود یادآوری کنید که همه ما، بخش‌های عجیب، ناخوشایند و شاید ترسناکی در وجودمان داشته باشیم. نکته مهم این است که شخصیت ما، مجموعه‌ای از تمام صفات خوب و بد است و برای اینکه بتوانیم به‌صورت واقعی زندگی کنیم؛ باید تمام این بخش‌ها را شناخته و بپذیریم. جسارت‌ها، خطرات و عبور از ترس‌ها، همان چیزی است که باعث پیشرفت جوامع می‌شود و بی‌شک، کودکان نسل‌های جدید نیز باید این موضوع را فرا بگیرند.
اهمیت ارتباط با خانواده و اهمیت احترام به دوستان و کنار هم ماندن، دیگر پیام‌های مهم انیمیشن قرمز شدن است. البته اگر می‌خواهید این انیمیشن را به‌صورت خانوادگی و با کودکان کم سن و سال خود ببینید، باید به شما بگوییم که در سکانس‌های ابتدایی، کمی ارجاعات عاشقانه وجود دارد. در این صورت، نسخه دوبله فارسی انیمیشن قرمز شدن برای دورهمی خانوادگی شما، مناسب‌تر خواهد بود.

تماشا و دانلود انیمیشن قرمز شدن با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک نسخه دوبله فارسی کامل انیمیشن قرمز شدن وجود دارد. می‌توانید انیمیشن Turning Red را به‌صورت آنلاین در آفرینک برای کودکان خود پخش کرده و یا پس از دانلود، به‌صورت آفلاین با سایر اعضای خانواده ببینید. دانلود نسخه با کیفیت انیمیشن قرمز شدن با دوبله فارسی به‌صورت رایگان در آفرینک امکان‌پذیر است و امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید. این انیمیشن، نکته‌ای را یادآوری می‌کند که اغلب ما فراموش کرده‌ایم، هیچ‌وقت برای خوشایند دیگران، از علایق خود عبور نکنیم؛ زیرا ما مجموعه‌ای از تمام جنبه‌های خوب، بد، عجیب و غریب و حتی خنده‌دار خودمان هستیم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن قرمز شدن لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لوکا و انیمیشن دلیر را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.