آفرینک
X

هیلدا و پادشاه کوهستان Hilda and the Mountain King (2021)

هیلدا و پادشاه کوهستان Hilda and the Mountain King

انیمیشن هیلدا و پادشاه کوهستان Hilda and the Mountain King درباره دختربچه‌ای است که به شکل ترول‌ها تغییر کرده و باید با انجام چند ماموریت، به شکل سابق خود برگردد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 7.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی هیلدا و پادشاه کوهستان

در یک شهر دوردست و آرام، مردم به‌خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند. در این شهر، یک دختربچه به اسم هیلدا نیز همراه با مادرش زندگی می‌کرد که با یک اتفاق عجیب و جادویی، همه چیز در زندگی‌شان تغییر می‌کند! در نزدیکی این شهر، یک کوهستان بسیار بزرگ وجود دارد و ترول‌های غول‌پیکر، در دل این کوه‌ها زندگی می‌کنند. یک روز و در طی یک اتفاق غیر قابل پیش‌بینی، جای هیلدا و یک بچه ترول، با هم عوض می‌شود! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که در ادامه چه اتفاقات عجیبی رخ خواهند داد، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی هیلدا و پادشاه کوهستان با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی هیلدا و پادشاه کوهستان چیست؟

هیلدا در یک اتفاق عجیب، با یک بچه ترول جابه‌جا می‌شود. حالا هیلدا ظاهری مثل یک بچه ترول دارد و آن ترول کوچولو، درست مثل هیلدا به یک انسان تبدیل شده است. با این شرایط سخت، هیلدا لحظه به‌لحظه ناامیدتر می‌شود. اما ناگهان یک ترول بزرگ به او می‌گوید که در صورت انجام چند ماموریت برای او، می‌تواند هیلدا را به شکل سابقش برگرداند! بنابراین هیلدا باید شرایط تازه خود را بپذیرد، ماموریت‌های مهم جدیدش را انجام دهد، به حالت انسانی خود برگردد و شهر را از دست یک موجود خشمگین و بدجنس، نجات دهد! انجام همه این کارها با هم، اصلا راحت نیست و حالا هیلدا باید تمام توان خود را به کار گیرد. اما آیا موفق می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال کافی است انیمیشن Hilda and the Mountain King با دوبله فارسی را همراه فرزند خود تماشا کنید.

بچه‌ها با تماشا انیمیشن Hilda and the Mountain King چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن سینمایی جذاب هیلدا و پادشاه کوه یکی از تاثیرگذارترین و جذاب‌ترین انیمیشن‌هایی است که می‌توانید برای یک دورهمی خانوادگی، آن را انتخاب کنید. روند جذاب داستان و لحظات غم‌انگیز آن، به‌خوبی با شوخی‌های کلامی ترکیب شده‌اند و یک فضای به‌شدت دوست‌داشتنی را در اختیار شما و دیگر اعضای خانواده‌تان قرار خواهند داد.
مواجه‌شدن با چالش‌های زندگی و تلاش برای یافتن مسیر صحیح، همه بخشی از این کارتون هستند که ایده‌های فوق‌العاده‌ای برای مکالمه در اختیار شما خواهند گذاشت. اگر دقیقا نمی‌دانید که پس از تماشا انیمیشن هیلدا و پادشاه کوهستان درباره چه مواردی با فرزند خود حرف بزنید، می‌توانید از موارد زیر کمک بگیرید:

عواقب منفی مبارزه‌های فیزیکی

بچه‌ها در کارتون هیلدا و پادشاه کوهستان به‌خوبی متوجه می‌شوند که استفاده از خشونت و مبارزه‌های فیزیکی، باعث افزایش خشم و پیچیده‌تر شدن مشکل می‌شود. درباره این موضوع کمی بیشتر با هم گفت‌وگو کرده و به بچه‌ها بگویید که خشونت هیچ‌گاه نمی‌تواند راه‌حل مناسبی برای حل اختلاف‌ها باشد.
از کودکان بپرسید که کدام رفتار هیلدا و دیگر کاراکترها اشتباه است؟ چطور می‌توان جلوی این رفتارها را گرفت و اگر آن‌ها به جای هیلدا بودند، چه روشی را انتخاب می‌کردند؟ پاسخ کودکان را به‌دقت گوش دهید و سپس با توجه به جواب بچه‌ها، نکات مهم مواجه‌شدن با چالش‌ها را به بچه‌ها یاد دهید.

بررسی روش‌های حل اختلاف

پس از بررسی مورد قبلی، می‌توانید با فرزند خود روش‌های مناسب حل اختلاف را مرور کنید. به بچه‌ها آموزش دهید که بررسی منطقی شرایط و تلاش برای حل‌کردن مشکلات، خیلی بهتر و سریع‌تر، آن‌ها را به جواب می‌رساند.
در طی این فرآیند به کودکان بگویید که اختلاف، بخش ثابت و همیشگی همه روابط است و بدون یادگیری روش‌های مناسب حل اختلاف‌ها، تمام روابط انسانی از بین می‌روند. در این بخش می‌توانید روش‌های کنترل خشم را هم با یکدیگر بررسی نمایید و در حین وقوع یک شرایط خاص، از آن‌ها استفاده کرده و بچه‌ها را به کمک گرفتن از این تکنیک‌ها، ترغیب کنید.

یافتن نقاط مشترک برای برقراری ارتباط صحیح با اطرافیان

کاراکتر اصلی یعنی هیلدا پس از مدت زمان کمی متوجه می‌شود که با وجود همه اختلاف‌های ظاهری، شباهت‌های بسیار زیادی میان انسان‌ها و ترول‌ها وجود دارد. از این بخش نیز کمک گرفته و به بچه‌ها بگویید که تفاوت‌ها ظاهری نباید این حس را به بچه‌ها بدهد که انسان‌ها با همدیگر فرق دارند. همچنین درباره تبعیض نژادی و جنسیتی با کودکان گفت‌وگو کرده و علاوه بر آن، مشکلات پیش‌داوری اطرافیان را نیز با هم بررسی نمایید.

والدین پیش از پخش انیمیشن هیلدا و پادشاه کوه باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • حضور موجودات بدجنس و تعقیب و گریزهای مختلف باعث شده که تماشا کارتون Hilda and the Mountain King برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • کاراکتر اصلی از مادر خود جدا خواهد شد و این موضوع بخش اصلی انیمیشن را تشکیل می‌دهد. اگر فرزندان شما به‌تازگی جدایی از والدین یا یکی از افراد نزدیک خانواده را تجربه کرده‌اند، تماشا این کارتون ممکن است برای آن‌ها تنش‌زا باشد. حتما در کنار فرزندان‌تان بمانید و پس از اتمام انیمیشن درباره احساسات منفی بچه‌ها با هم حرف بزنید.

  • تبدیل شدن کاراکتر اصلی به یک موجود عجیب، ممکن است کودکان را دچار اضطراب کند. به بچه‌ها تاکید کنید که این ماجرا کاملا کارتونی و غیر واقعی است و هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی هیلدا و پادشاه کوهستان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی هیلدا و پادشاه کوهستان با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Hilda and the Mountain King با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های جذاب هیلدا در دل کوهستان‌های عجیب، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن هیلدا و پادشاه کوهستان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پاینکون و پونی و انیمیشن هیولای دریا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.