آفرینک
X

سگ های نگهبان : جت برای نجات Paw Patrol : Jet to the Rescue (2020)

سگ های نگهبان Paw Patrol

انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات Paw Patrol : Jet to the Rescue درباره جدیدترین ماموریت سگ‌های نگهبان، برای بازگرداندن الماس‌های جادویی به شاهزاده است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.5 امتیاز
  • 44 دقیقه
  • دوبله
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی سگ های نگهبان : جت برای نجات

گروه سگ های نگهبان، این بار قرار است به یک تولد خاص بروند و یک هدیه فوق‌العاده، به شاهزاده خانم بدهند. در ابتدای ورود سگ‌های نگهبان، همه چیز در قصر جذاب و عالی است و همه مهمان‌ها منتظر یک جشن خوب هستند که یکی از عموزاده‌های شاهزاده به قصر می‌رسد. با ورود دوک فلاپینگتون، اوضاع حسابی عوض می‌شود و اگر نمی‌دانید منظور ما چیست، بهتر است با تماشا کارتون سینمایی سگ های نگهبان : جت برای نجات با دوبله فارسی کامل همراه با فرزندان‌تان، از ادامه داستان باخبر شوید. البته قبل از تماشای این کارتون که با اسم‌های دیگری مثل «سگ های نگهبان نجات هوایی»، «پیش به سوی عملیات نجات» و «جت سواران آماده نجات» هم در ایران مشهور شده است، چند دقیقه با ما بمانید تا نکات مهم این انیمیشن را به شما هم بگوییم!

خلاصه داستان کارتون سینمایی سگ های نگهبان : جت برای نجات 2020 چیست؟

رایدر و بقیه سگ‌ها، به جشن تولد دعوت شده‌اند و در قصر حضور دارند. با ورود دوک به قصر، اوضاع تغییر می‌کند و دوک بدجنس، شخصیت شرور خود را به همه نشان می‌دهد. او جواهرات جادویی پرنسس را می‌دزدد، با کمک آن‌ها شروع به جادو کردن شهر می‌کند و می‌خواهد در آسمان و در میان ابرها، یک سرزمین جادویی برای خود بسازد! حالا و با این اوضاع، اسکای و بقیه سگ‌ها باید هر چه زودتر دست به کار شده تا بتوانند شاهزاده، مردم سرزمین او و البته دوستان خودشان را نجات دهند! فقط مشکل این‌جا است که اسکای از آسمان و ارتفاع می‌ترسد و باید بتواند با این ترس خود مواجه شود. آیا گروه سگ‌های نگهبان دوباره موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات را با فرزند خود تماشا کنید.

بچه ها با تماشا انیمیشن Paw Patrol : Jet to the Rescue با دوبله فارسی چه نکاتی یاد می‌گیرند؟

این کارتون مهیج و سراسر ماجراجویی، مناسب کودکانی است که در سنین پیش از مهدکودک یا در سال‌های اولیه مدرسه هستند. دیالو‌گ‌ها ساده و کوتاه بوده و روند داستان نیز مستقیم و قابل درک است. بعد از تماشای انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات هم می‌توانید با فرزندان‌تان درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن، حرف بزنید. برخی از پیام‌های مثبت و آموزنده کارتون سینمایی سگ های نگهبان : جت برای نجات ، شامل موارد زیر هستند:

کمک به دوستان در شرایط سخت

کمک به دیگران، بخش اصلی و پیام مهم سریال سگ های نگهبان است. در این سریال کارتونی، سگ‌های نگهبان هر بار با کمک هم و استفاده از توانایی‌های خاص خود، از مردم شهر محافظت می‌کنند. این موضوع، در انیمیشن سینمایی سگ های نگهبان : جت برای نجات هم تکرار می‌شود. کودکان به‌خوبی فرآیند وقوع مشکل، بررسی مشکل موجود، یافتن راه‌حل و انتخاب بهترین روش حل مشکل را با کاراکترهای این انیمیشن پشت سر می‌گذارند. پس از اتمام کارتون می‌توانید این موضوع را با آن‌ها مرور کنید و آن‌ها را به کمک به دوستان و اعضای خانواده، تشویق نمایید. البته فراموش نکنید که قوانین مهم محافظت از خود در طی کمک به دیگران را هم حتما به آن‌ها یادآوری نمایید.

مواجه‌شدن با ترس‌ها

یکی از کاراکترهای اصلی، برای نجات دوستان خود، شاهزاده و سرزمین او، باید با یکی از ترس‌های بزرگ زندگی‌اش مواجه شود. از این قسمت کمک گرفته و درباره ترس‌های بزرگ، با فرزندان‌تان حرف بزنید. از آن‌ها بپرسید که ترس‌های بزرگ آن‌ها چه چیزهایی هستند و با هم، روش‌های ساده برای مواجه‌شدن با آن ترس‌ها را پیدا کنید. در این فرآیند اصلا عجله نکنید. برای از بین بردن ترس کودکان، روش‌های سریع و خشن را در پیش نگرفته و ترس کودکان را ساده و الکی، توصیف نکنید.

حرص و طمع و معایب آن

کاراکتر منفی، می‌خواهد خیلی سریع و بدون هیچ دردسری، به همه چیز برسد. برای همین جواهرات را می‌دزدد، بقیه را دستگیر می‌کند و باعث ترس مردم می‌شود. با کودکان درباره این کاراکتر صحبت کنید. بعد از تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات ، به آن‌ها یادآوری کنید که خودخواهی، حرص و طمع و رسیدن به خواسته‌های خود با زورگویی و آزار دیگران، هیچ‌وقت نتیجه خوبی نخواهد داشت. اجازه دهید خودشان درباره این موارد منفی، مثال بزنند و عواقب بد این کارها را با کمک شما بگویند. با دقت به صحبت کودکان گوش دهید تا آن‌ها هم در طی این مکالمه با شما، معایب این رفتارها را به‌خوبی درک کنند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمیشن سینمایی سگ های نگهبان : جت برای نجات باید بدانند

  • با توجه روند نسبتا سریع داستان، ماجراهای مهیج و یک مبارزه کوتاه، تماشا این کارتون برای کودکان 4 ساله و بزرگ‌تر مناسب خواهد بود.

  • در کارتون سگ های نگهبان : جت برای نجات ، کودکان دزدی یکی از کاراکترها را می‌بینند. درباره این بخش با آن‌ها گفت‌وگو کرده و دلایل اشتباه بودن این کار را به آن‌ها گوشزد کنید.

  • سگ شاهزاده یعنی سوییتی، به پرنسس خیانت می‌کند. این بخش می‌تواند برای کودکان ناراحت‌کننده باشد. درباره این موضوع هم با آن‌ها حرف بزنید و به آن‌ها اطمینان بدهید که در طی داستان، سوییتی متوجه اشتباه خود خواهد شد.

تماشا و دانلود انیمیشن Paw Patrol : Jet to the Rescue با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سگ های نگهبان : جت برای نجات با دوبله فارسی کامل وجود دارد. بچه‌ها می‌توانند این کارتون را به‌صورت رایگان و آنلاین، تماشا کنند. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود می‌توانید این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجرای مهیج، جذاب و سرگرم‌کننده تولد شاهزاده، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.