آفرینک
X

ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی Dragons Rescue Riders : Hunt for the Golden Dragon (2020)

ناجیان اژدها سوار Dragons Rescue Riders

انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی Dragons : Rescue Riders : Hunt for the Golden Dragon درباره ماجراجویی‌های دک و لایلا برای نجات دادن اژدهای طلایی از دست دو دزد دریایی است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.2 امتیاز
  • 45 دقیقه
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی

دک و لایلا، با همه بچه‌های هم سن و سال خودشان فرق دارند و می‌توانند با انواع اژدهایان، ارتباط برقرار کنند. به خاطر همین توانایی جذابِ این خواهر و برادر دوقلو، این دو نفر همراه با یک گروه اژدهای شجاع و به‌شدت بامزه، یک گروه نجات اژدهایان تشکیل داده‌اند که هر بار یک ماموریت مهم و ویژه دارند. اگر نمی‌دانید که ماموریت بچه‌ها در این انیمیشن چیست، همراه ما باشید تا در بخش بعد، داستان کامل انیمیشن ناجیان اژدها سوار: شکار اژدهای طلایی را که با اسم‌های دیگری مثل اژدها سواران امدادگر و اژدها سواران نجات : شکار اژدهای طلایی هم در ایران معروف شده است، برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی

زمان تخم‌گذاری اژدهای افسانه‌ای طلایی فرا رسیده است و متاسفانه دو دزد دریایی هم از این موضوع مطلع شده و نقشه دزدیدن تخم طلایی را می‌کشند. البته گروه شجاع ناجیان اژدها سوار یعنی دک و لایلا همراه با بقیه اژدهایان هم به‌سرعت مشغول به کار می‌شوند و سعی می‌کنند با پیدا کردن سرنخ‌های مختلف، مسیر آشیانه اژدهای طلایی را پیدا کرده و به کمک او بروند و در این مسیر، با دزدان دریایی هم روبه‌رو شده و از دزدیده‌شدن تخم طلایی، جلوگیری کنند. فکر می‌کنید بچه‌ها موفق خواهند شد؟

جزئیات مهم انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی با دوبله فارسی

این انیمیشن مهیج و جذاب، با انواع معماهای کوچک و بزرگ خود، یک ماجراجویی به‌شدت سرگرم‌کننده برای کودکان دارد و بچه‌ها می‌توانند با تماشا انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی همراه با دک و لایلا، سرنخ‌های مختلف را بررسی کرده و با آن‌ها، مسیر خانه اژدها را پیدا کنند. با وجود ماجراهای هیجان‌انگیز این کارتون، همه سکانس‌ها و کاراکترها به‌بهترین شکل ممکن طراحی شده‌اند و بچه‌ها بدون شک از دیدن انواع اژدهایان رنگی و بامزه، لذت خواهند برد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که تمام جزئیات این انیمیشن را به‌خوبی درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین نکات و پیام‌های مثبت این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت کارتون ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی برای بچه ها

تماشای این کارتون سینمایی برای بچه‌های بالای 5 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • تاکید بر مشخصه‌های اخلاقی مثبت مثل شجاعت، از خودگذشتگی، مهربان بودن و کمک به همدیگر؛

  • اهمیت و ارزش روابط خانوادگی و دوستانه؛

  • جلوگیری از خشونت فیزیکی و تلاش برای حل مشکلات با استفاده از گفت‌وگو و روش‌های منطقی.

داستان با یک ماجرای مهم و ساده شروع می‌شود: یک اژدهای خاص و باارزش، تخم‌گذاری خواهد کرد و شخصیت‌های مثبت می‌خواهند از این تخم طلایی محافظت کنند. این موضوع، فرصت فوق‌العاده‌ای به شما خواهد داد تا درباره موضوعات مهمی مثل حفاظت از حیوانات مختلف و مخصوصا حیوانات در حال انقراض، با کودکان حرف بزنید. می‌توانید گونه‌های مختلف حیوانات ایرانی در حال انقراض مانند گوزن‌های زرد، یوزپلنگ و خرس‌های مختلف را به کودکان معرفی کرده و سپس روش‌های مختلف جلوگیری از انقراض حیوانات را با هم بررسی کنید.
از سوی دیگر بچه‌ها در کارتون سینمایی ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی می‌بینند که دک و لایلا با استفاده از سرنخ‌های مختلف، راه رسیدن به لانه اژدهای طلایی را پیدا می‌کنند. از این بخش کمک گرفته و درباره حل معماهای مختلف با استفاده از سرنخ‌های موجود، با کودکان گفت‌وگو کنید. می‌توانید در صورت علاقه‌مند شدن بچه‌ها به پازل‌ها و معماهای مختلف، بازی‌های متنوعی در حوزه حل پازل و معما را با آن‌ها انجام دهید تا توانایی ذهنی حل مسئله فرزندان‌تان تقویت شود.
علاوه بر همه موارد گفته شده، می‌توانید از روابط صمیمانه دو کاراکتر اصلی کمک گرفته و با بچه‌ها درباره ایجاد روابط دوستانه با خواهر و برادر یا دوستان‌شان در محیط‌های مهد یا مدرسه، صحبت کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن ناجیان اژدهای سوار : شکار اژدهای طلایی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا کارتون ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان خود پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود این کارتون جذاب، این انیمیشن مهیج، جذاب و سرگرم‌کننده را در یک شب تعطیل، همراه با کودکان و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای جالب دک، لایلا و دوستان آن‌ها، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تام و جری : اژدهای گمشده و انیمیشن دنیای عجیب را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.