آفرینک
X

کوبو و دو تار Kubo and the Two Strings (2016)

کوبو و دو تار Kubo and the Two Strings

انیمیشن کوبو و دو تار Kubo and the Two Strings درباره پسری ژاپنی در زمانهای دور هست. کوبو Kubo قدرتهای جادویی داره. اون با سازش که شبیه گیتار هست میتون ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی کوبو و دو تار

انیمیشن کوبو و دو تار Kubo and the Two Strings درباره پسری ژاپنی در زمانهای دور هست. کوبو Kubo قدرتهای جادویی داره. اون با سازش که شبیه گیتار هست میتونه کاغذها رو به حرکت دربیاره. کاغذها همراه با موسیقی کوبو شروع به داستانگویی میکنن. راجع به هنر اریگامی شنیدین؟قدرت جادویی کوبو شکل و جان دادن به کاغذهای تا خورده هنر اریگامی هست.

کوبو چیز خاصی راجع به پدرش نمیدونه و با مادرش در حاشیه یک روستا زندگی میکنه. ولی زندگی اون تحت تاثیر انتقامی هست که پدربزرگش به دنبال اونه. مگه پدربزگها میتونن بد باشن و از آدم انتقام بگیرن؟پدربزرگ کوبو خاله های اون رو برای پیدا کردن و انتقام میفرسته. ولی مادر کوبو در آخرین لحظه با جادو میتونه بالهایی به پسرش بده و اونو فراری بده. حالا کوبو باید به دنبال زره جادویی بگرده که فقط با کمک اون میتونه پدربزگش رو شکست بده. ولی تنهایی هم سخته هم هیجان نداره، نه؟!

فکر میکنین همراهان کوبو کی هستن؟ چند تا جنگجو و مبارز و آدم راه بلد؟هوم، کمی فرق داره. همراهان کوبو یک میمون و یک سوسک هست!بنظرتون با همچین همراهانی کوبو میتونه زره رو پیدا کنه؟مادرش چی، میتونه اون رو نجات بده؟بالاخره از پدرش خبری به دست میاره؟پدربزرگ شرورش چی؟اگه میخواید بفهمید چه اتفاقاتی در این انیمیشن هیجان انگیز و ماجراجویانه می افته وقت رو از دست ندید و به تماشای او بشینید.

شخصیت های انیمیشن کوبو و دو تار Kubo and the Two Strings

کوبو: پسر ماجراجوی داستان. یکی از چشمهای اون رو پدربزگش موقع تولد ازش دزدیده.

میمون: همراه کوبو. اون بشدت عاقل و نگران کوبو هست.

سوسک: یک سوسک گنده سامورایی. با اینکه کمی خنگ هست اما هر کاری برای کوبو میکنه.

شاهِ شب: پدربزرگ کوبو. مثل اینکه اون با کل دنیا دعوا داره.

شعار تبلیغاتی فیلم این هست:

ماجرا آغاز میشود. شجاع باش. بدرخش و حماسی باش.