آفرینک
X

رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند Wreck-It Ralph 2 : Ralph Breaks The Internet (2018)

رالف خرابکار 2 Wreck-It Ralph 2

انیمیشن رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند Ralph Breaks the Internet ماجراجویی‌های رالف و ونه‌لوپه در دنیای عجیب و بزرگ اینترنت است! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.0 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند

رالف و ونه‌لوپه، دو دوست صمیمی هستند و هر کدام، یک روتین معمولی و ساده دارند. رالف، حسابی از این شرایط راضی و خوشحال است و اصلا دوست ندارد اتفاق جدیدی را تجربه کند. البته که نظر ونه‌لوپه با او فرق دارد. ونه‌لوپه ماجراجو، دلش می‌خواهد هر روز یک هیجان و اتفاق جذاب را پشت سر بگذارد. رالف برای خوشحالی دوست صمیمی‌اش، یک تصمیم تازه می‌گیرد و برای تغییر دادن شرایط ساده و روتین زندگی او، یک شب مسیر جدیدی برای بازی ونه‌لوپه یعنی «شوگر راش»، درست می‌کند. بچه‌ها با تماشا انیمیشن رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می‌کنند، میتوانند عواقب این کار رالف را ببینید!

داستان کارتون سینمایی رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند

قسمت دوم رالف خرابکار، شش سال بعد از وقوع ماجراهای انیمیشن رالف خرابکار 1 رخ می‌دهد. رالف می‌خواهد ونه‌لوپه را خوشحال کند و برای این کار، یک ایده جدید دارد. او یک مسیر تازه در مسیر بازی «شوگر راش» درست می‌کند که هیجان را به روتین روزمره ونه‌لوپه برگرداند، اما با این کار، همه بازی در دنیای آرکاد خراب می‌شود و به خاطر قدیمی بودن بازی و گران‌بودن قطعات آن، سازنده‌ها تصمیم می‌گیرند که بازی را برای همیشه تعطیل کنند و با این کار، ونه‌لوپه و همه بازیکنان، در دنیای بزرگ اینترنت، سرگردان می‌شوند. با این اتفاق، رالف احساس مسئولیت می‌کند و تصمیم می‌گیرد هر طور که شده، در اینترنت کار کند، بازی‌های مختلف را برنده شود و با این کار، پول مورد نیاز برای تعمیر بازی شوگر راش را جمع کند! فکر می‌کنید موفق خواهد شد؟

جزئیات جذاب انیمیشن رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند با دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند ، کودکان را وارد دنیایی جذاب از کاراکترهای بازی‌های ویدئویی، اینترنت و انواع برندها و مجموعه‌های مشهور کرده و آن‌ها را با بخش دیگری از جهان تخیل و رویا، آشنا می‌کند. بچه‌ها در این کارتون، اینترنت را همانند یک دنیای مجزا می‌بینند. با کمک این تصویرسازی جذاب، می‌توانید کودکان را با ساختار دنیای اینترنت، خطرات آن و البته قوانین محافظت از خود در این فضای وسیع، آشنا کنید.
داستان این کارتون سینمایی، چندین لایه دارد و هر بخش از آن می‌تواند برای گروهی از مخاطبان، جذاب باشد. حضور انواع شاهزاده‌های دیزنی در کارتون و بررسی نقاط قوت و ضعف آن‌ها در این داستان، کودکان را حسابی هیجان‌زده خواهد کرد. شما می‌توانید با استفاده از دیالوگ‌های کاراکترها، نکات مهم و مثبتی به بچه‌ها یاد بدهید. به همین خاطر پیشنهاد ما این است که با تماشا کارتون رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند با دوبله فارسی ، این فرصت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را درک کنند. پس از آن هم می‌توانید با استفاده از موارد کلیدی گفته شده در بخش بعدی، با بچه‌ها درباره نکات مهمی گفت‌وگو کرده و آن‌ها را با دنیای واقعی آشنا کنید.

پیام های مثبت انیمیشن رالف خرابکار 2 برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب خواهد بود. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده این انیمیشن برای کودکان شامل این موارد است:

 • خطرات دنیای اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و نحوه مراقبت از خود در این فضا؛

 • ماجراجویی، کنجکاوی و ترغیب کودکان به شناخت دنیای اطراف خود؛

 • بررسی زورگویی در فضای مجازی و آشنا کردن کودکان با این رویداد رایج در اینترنت و نحوه واکنش‌دادن به این اتفاق؛

 • اهمیت روابط دوستانه و پذیرش اطرافیان با مشخصات خاص هر کدام و البته پذیرش علایق خاص خود و از بین نبردن این مشخصه‌ها تنها برای پیوستن به گروه‌های دوستانه مختلف.

اولین و مهم‌ترین پیام این کارتون، درباره تفاوت‌های فردی و شخصی دوستان با یکدیگر است. بچه‌ها با تماشا انیمیشن رالف خرابکار 2 ، با دو کاراکتر اصلی آشنا می‌شوند که در عین داشتن یک رفاقت صمیمی و نزدیک، از لحاظ علایق، به‌شدت با هم تفاوت دارند. رالف، روتین ساده و معمولی را دوست دارد و ونه‌لوپه، طرفدار هیجان و ماجراجویی است. این موضوع، فرصت فوق‌العاده‌ای است که با بچه‌ها درباره اهمیت پذیرش اطرافیان با همان مشخصه‌های اخلاقی خاص خودشان، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که نیازی نیست برای ادامه روابط دوستانه‌شان و از همه مهم‌تر برای پذیرفته‌شدن در گروه‌های دوستی مختلف، خود را تغییر دهند. ارزش رفتارهای خاص و منحصر به‌فرد بچه‌ها را به آن‌ها یادآوری کنید و به فرزندان‌تان بگویید که همین تفاوت‌ها، ارزشمندترین بخش وجود آن‌ها است.
علاوه بر این موضوع، این کارتون فرصت خوبی برای صحبت درباره خطرات دنیای اینترنت، زورگویی اینترنتی، خطرات وایرال‌شدن ویدئوهای شخصی و معمولی، در اختیار شما می‌گذارد. به کودکان بگویید که حتی یک تصویر ساده یا بازگو کردن مشخصات فردی کاملا عادی، می‌تواند عواقب خطرناکی برای آن‌ها و اطرافیان‌شان داشته باشد و قوانین مهم استفاده از فضای اینترنت و دنیای شبکه‌های اجتماعی را با فرزندان‌تان مرور کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند با دوبله فارسی کامل

تماشا آنلاین کارتون رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند با دوبله فارسی کامل در آفرینک به‌صورت آنلاین و رایگان وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده را برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر تماشا آنلاین، می‌توانید با دانلود انیمیشن رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، فرصت تماشای آفلاین این کارتون را در اختیار بچه‌ها بگذارید و همراه با فرزندان و بقیه اعضای خانواده، از دیدن تلاش‌های رالف و ونه‌لوپه حسابی لذت برده و دقایق شاد و آرامی را با هم سپری کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب می کند لذت برد پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن کارخانه هیولاها و انیمیشن زوتوپیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.