آفرینک
X

پسر، موش کور، روباه و اسب The Boy, the Mole, the Fox and the Horse (2022)

پسر، موش کور، روباه و اسب The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب The Boy, The Mole, The Fox and the Horse 2022 درباره پسر کوچولویی است که در یک دشت برفی گم شده و حالا سعی دارد که خانه‌اش را پیدا کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 8.1 امتیاز
  • 34 دقیقه
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی پسر، موش کور، روباه و اسب

اغلب بچه‌ها معمولا خیلی بهتر و راحت‌تر از بزرگترها، با حیوانات مختلف دوست می‌شوند و پسر بچه این داستان هم یکی از این بچه‌ها است. پسرک، در یک دشت بزرگ برفی، گم شده و دقیقا نمی‌داند که خانه‌شان کجاست، باید به کدام سمت برود و اصلا تک و تنها باید چه مسیری را ادامه دهد. خوشبختانه تنهایی پسربچه، زیاد طول نمی‌کشد و در همان ابتدا، با یک دوست تازه آشنا می‌شود. می‌پرسید دوست تازه او کیست؟ خب باید همراه ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل انیمیشن کوتاه پسر، موش کور، روباه و اسب را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون کوتاه پسر، موش کور، روباه و اسب

پسرک، قصد دارد که راه خانه‌شان را پیدا کند، ولی اصلا نمی‌داند که باید به کدام سمت برود و در همین حین، با یک موش کور کوچک، دوست می‌شود. این دوستی تازه، کمی قلب پسربچه را گرم می‌کند و در ادامه، این دو با اسب و سپس با روباه هم آشنا می‌شوند. این گروه عجیب و غریب، با کمک هم سعی دارند که از سختی‌های این دشت پربرف عبور کرده، مراقب همدیگر باشند و در نهایت، به پسرک کمک کنند تا راه خانه‌اش را پیدا کند. فکر می‌کنید موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب بنشینید!

جزئیات مهم انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب با زبان اصلی و زیرنویس فارسی

این انیمیشن فوق‌العاده، یک اثر هنری و شاهکار ادبی است که بدون شک همه اعضای خانواده از دیدن آن لذت خواهند برد. کارتون پسر، موش کور، روباه و اسب که یکی از انیمیشن های 2022 است، بر اساس کتابی به همین نام، نوشته «چارلی مکسی» اقتباس شده و بدون اغراق یکی از بهترین کارتون‌های کوتاهی است که در سال‌های اخیر ساخته شده است. کاراکترهای مهربان و دوست‌داشتنی، صداگذاری‌های تاثیرگذار و آرام، موسیقی آرامش‌بخش و طراحی جذاب صحنه‌های مختلف همراه با داستان فوق‌العاده ساده و در عین حال بسیار جذاب، همه بخشی از نقاط قوت این کارتون هستند.
با وجود محیط سرد و دنیای برفی این کارتون، تماشا انیمیشن جدید پسر، موش کور، روباه و اسب، قلب بیننده‌ها را گرم می‌کند و بچه‌ها از هر دیالوگ و مکالمه آن، چیزهای مهمی یاد خواهند گرفت. مکالمه‌ها در این کارتون، بسیار ساده و آرام هستند و به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه زبان انگلیسی کارتون پسر، موش کور، روباه و اسب با زیرنویس فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که با جمله‌های ساده انگلیسی آشنا شده و مهارت شنیداری آن‌ها تقویت شود.
این انیمیشن کوتاه، چنان عمیق و دل‌نشین است که بدون شک پس از اتمام آن، دل‌تان می‌خواهد با کودکان راجع به آن حرف بزنید و در بخش بعدی، چند ایده خوب برای این کار، در اختیارتان قرار خواهیم داد.

پیام های مثبت کارتون جدید پسر، موش کور، روباه و اسب 2022 برای بچه ها

با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی، می‌توانید این انیمیشن را برای کودکان بالای 5 سال پخش کرده و از دیدن تک‌تک جزئیات این کارتون در کنار بچه‌ها لذت ببرید. مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

  • اهمیت روابط دوستانه؛

  • عشق و نیاز به خانواده؛

  • کمک گرفتن از دیگران برای حل مشکلات خود؛

  • مراقبت از یکدیگر در شرایط سخت؛

پیش از هر چیز باید به شما بگوییم که این انیمیشن، پر از پیام‌های ارزشمند و مثبت است و برای یافتن یک ایده تازه برای صحبت با بچه‌ها، اصلا دچار مشکل نمی‌شوید. پسربچه سوالات زیادی درباره معنای زندگی و معنای شجاعت دارد و این موضوع، در بخش‌های مختلف این انیمیشن به بهترین شکل ممکن، بررسی می‌شود. می‌توانید با بچه‌های خود تمام سوالات و البته پاسخ‌های گفته شده را مرور کنید و نظر بچه‌ها را راجع به آن جواب، بپرسید. اجازه دهید بچه‌ها به‌خوبی فکر کنند و تنها برداشت خود را به شما بگویند.
هر کدام از کاراکترها، نماد یک بخش از شخصیت و روحیات انسان‌ها هستند و به‌راحتی می‌توانید با کمک این کاراکترها، نکات مثبت و مهمی به کودکان آموزش دهید. یکی از مشهورترین دیالوگ‌های این کارتون، درباره اهمیت کمک‌گرفتن از بقیه است. از این بخش استفاده کرده و درباره معنای واقعی شجاعت در شرایط سخت زندگی، با بچه‌ها حرف بزنید.
البته همه این مکالمه‌ها برای کودکان کمی بزرگتر مناسب است و اگر فرزندان شما هنوز کم سن و سال هستند، می‌توانید درباره اهمیت برقراری رابطه خوب با حیوانات و عدم آزار آن‌ها، کمک به بقیه افراد و مهم‌ترین کارها در زمان گم‌شدن در یک محیط تازه، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که در زمان گم‌شدن باید چه کارهایی انجام دهند و از چه کسانی کمک بخواهند.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید پسر، موش کور، روباه و اسب با زبان انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن کوتاه پسر، موش کور، روباه و اسب با زبان اصلی و زیرنویس فارسی فراهم شده است. می‌توانید به‌راحتی این کارتون آموزنده و به‌شدت جذاب را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین و رایگان پخش کنید و از دیدن سکانس‌های مهیج آن، در کنار هم لذت ببرید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون جدید پسر، موش کور، روباه و اسب با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی در اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بقیه اعضای خانواده ببینید. کارتون پسرک، موش کور، روباه و اسب 2022 ، کودکان را به دنیایی تازه و بزرگترها را به دنیایی آشنا می‌برد که در آن‌جا، دنیا واقعی‌تر، سخت‌تر و البته کمی هم قشنگ‌تر است.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن دور از درخت را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.