آفرینک
X

دور از درخت Far from the Tree (2021)

دور از درخت Far from the Tree

انیمیشن دور از درخت Far From the Tree ماجرای راکونی کنجکاو است که پدر و مادرش سعی می‌کنند از او در برابر خطرات محافظت کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 7 دقیقه
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی دور از درخت

همه بچه‌ها، یک روز در جایگاه والدین می‌ایستند و همه والدین امروز، روزی کودکان بازیگوشی بودند که همان شیطنت‌های امروز کودکان‌شان را انجام می‌دادند و انیمیشن کوتاه دور از درخت با زیبایی و هنرمندی هر چه تمام‌تر، این چرخه زیبای حیات را به مخاطبان خود نشان می‌دهد. اگر نمی‌دانید که انیمیشن کوتاه دور از درخت درباره چیست، همراه ما باشید تا در بخش بعد، داستان آن را برای شما بگوییم.

داستان انیمیشن دور از درخت

انیمیشن دوست‌داشتنی و بسیار کوتاه دور از درخت ، داستان یک روز از زندگی یک راکون کوچک را نشان می‌دهد که قرار است همراه با پدرش، در ساحل غذا پیدا کنند. راکون پدر، با ترس و احتیاط، از پیشروی دخترش جلوگیری می‌کند و کودک بازیگوش و سر به هوا، قصد کشف دنیا را دارد. سال‌ها بعد، این بار راکون کوچک که خود مادر شده، همان ترس‌ها را دارد و همان احتیاط‌ها را در قبال فرزندش انجام می‌دهد و این بار، ماجرا از زاویه‌ای دیگر روایت می‌شود.

جزئیات جالب انیمیشن کوتاه دور از درخت

انیمیشن کوتاه دور از درخت یکی از بهترین انیمیشن های 2021 است که با هنرمندی تمام و تنها در چند دقیقه، یک روایت کامل از دغدغه‌های کودکان و بزرگ‌ترها را نشان می‌دهد. جزئیات جالب محل زندگی راکون‌ها، طراحی دقیق و زیبای ساحل، نوع حرکات شخصیت‌ها و همه موجودات موجود در صحنه، همه باعث شده‌اند که این انیمیشن، به یک شاهکار هنری ارزشمند تبدیل شود. راکون کوچک، با همان کنجکاوی و شوق کودکانه، شن‌های ساحل را کنار می‌زند و بچه‌ها با دیدن این سکانس، دقیقا حس او را درک خواهند کرد و البته بزرگ‌ترها، یاد رفتار فرزندان‌شان خواهند افتاد. ایجاد این هم‌ذات پنداری دقیق کاراکترها با لحظات واقعی و روزمره بچه‌ها در سکانس‌های مختلف، باعث شده که این اثر، به یک انیمیشن فوق‌العاده و محبوب تبدیل شود.
شاید اغلب والدین تصور کنند که بچه‌ها نمی‌توانند با انیمیشن‌های صامت و بی‌دیالوگ ارتباط برقرار کنند، اما جذابیت فوق‌العاده انیمیشن دور از درخت و استقبال کودکان در سرتاسر دنیا از آن، نشان داد که درک بچه‌ها، فراتر از کلمه‌ها است و به‌راحتی می‌توانند پیام اصلی موجود در هر داستان را متوجه شوند.

چرا بچه ها باید انیمیشن بی صدا دور از درخت را ببینند؟

انیمیشن دور از درخت با خلاقیت بسیار زیاد، کنجکاوی و بازیگوشی بچه‌ها را در قالب شخصیت‌های بامزه راکون‌ها، نشان می‌دهد. بعد از تماشا انیمیشن دور از درخت همراه با کودکان، می‌توانید با کمک همین سکانس‌ها، راجع به موضوعات مهمی با بچه‌ها حرف بزنید. مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن، شامل این موارد هستند:

  • کنجکاوی کودکان و اثر مهم آن بر رشدشان؛

  • تفاوت نگاه افراد در کودکی و بزرگسالی به یک موضوع یکسان؛

  • استفاده از تجربیات گذشته برای تصحیح رفتار خود در آینده.

بعد از دیدن انیمیشن کوتاه و بی صدا دور از درخت می‌توانید با بچه‌های خود راجع به رفتار محتاط راکون‌های بزرگتر صحبت کنید و نظرشان را راجع به احتیاط‌های زندگی خود بپرسید. به آن‌ها توضیح دهید که چرا همیشه و در هر حال مراقب آن‌ها هستید و چرا این کار شما اهمیت دارد.
از بچه‌ها بخواهید نظرشان را راجع به محدودیت‌های موجود بگویند. سپس دلیل وجود این محدودیت‌ها را برای فرزندانتان توضیح دهید. در نهایت با فرزندان با هم بر سر محدودیت‌ها به صحبت کرده و با یکدیگر توافق برسید. همچنین به آن‌ها یادآوری کنید که قصد شما، محدود کردن آن‌ها نیست و تنها می‌خواهید امن‌ترین محیط را برای زندگی و رشدشان، فراهم نمایید. فراموش نکنید که این صحبت‌ها باعث نزدیکی شما به فرزندانتان می‌شود و تاثیر بسیار مثبتی در رابطه شما و فرزندتان دارد.

تماشا و دانلود انیمیشن صامت دور از درخت در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن کوتاه دور از درخت برای همه مخاطبان فراهم شده و می‌توانید این انیمیشن به‌شدت جذاب را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کنید. البته باید بدانید که امکان دانلود انیمیشن دور از درخت و تماشای آفلاین آن هم در آفرینک وجود دارد و همه اعضای خانواده، می‌توانند در کنار هم از تماشای این انیمیشن لذت ببرند. بعد از تماشا انیمیشن دور از درخت ، همه بزرگ‌ترها به یاد می‌آورند که در این دنیای خطرناک هم می‌توان محیط امنی ساخت که بچه‌ها بتوانند فارغ از ترس‌ها و خطرها، با خیال راحت زندگی کنند.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دور از درخت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن در جستجوی نمو را برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.