دلفین : داستان یک خیالباف The Dolphin : Story of a Dreamer (2009)

دلفین The Dolphin

انیمیشن دلفین : داستان یک خیالباف The Dolphin : Story of a Dreamer داستان یه دلفین جوان به نام دانیل است. زمانی دنیا پر از رؤیا بود و تمام جانوران اقیانوس ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • پرو
  • 3.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی دلفین : داستان یک خیالباف

انیمیشن دلفین : داستان یک خیالباف The Dolphin : Story of a Dreamer داستان یه دلفین جوان به نام دانیل است. زمانی دنیا پر از رؤیا بود و تمام جانوران اقیانوس با خوبی و خوشی و در صلح و آرامش زندگی می‌کردند و هدف زندگی آن‌ها دنبال کردن آرزوهاشون بود. کسی به طور دقیق نمی‌دونه از چه زمانی همه چیز تغییر کرد و دیگه کسی دنبال رؤیاهاش نرفت و یه روز بدون اینکه متوجه بشوند دیگه رؤیایی نداشتند و همیشه مشغول ماهی‌گیری بودند و به جز خوردن و خوابیدن به چیز دیگه‌ای فکر نمی‌کردند. اما بالاخره یه نفر باید کاری می‌کرد و به صدای قلبش گوش می‌کرد و  به دنبال رؤیاهاش می‌رفت. اون یک نفر باید شجاع و آماده باشه تا دل به دریا بزنه. یه روز اون یه نفر پیدا شد و این داستان اون یه نفر هستش.

دنیل که آرزوی موج سواری تو اقیانوس رو داره یه روز تصمیم می‌گیره تا از دریاچه آرومی که توش زندگی می‌کنه خارج بشود و به موج سواری بره ولی دوستش با این کارش مخالفت می‌کنه. دنیل برخلاف حرف‌های دوستش از مرز دریاچه دلفین‌ها عبور می‌کنه و  به سمت اقیانوس می‌ره و از موج سواری لذت می‌بره که ناگهان رئیس قبیله رو می‌بینه. رئیس قبیله که از دستش عصبانیه اونو مجبور می‌کنه تا به سمت دریاچه برگرده. توی دریاچه دوستش اونو سرزنش می‌کنه که قوانین قبیله رو رعایت نمی‌کنه. دنیل در حین صحبت‌های دوستش، صدایی رو از سمت اقیانوس می‌شنوه که اونو به سمت نور فرا می‌خونه و بهش می‌گه که باید رؤیاهاشو دنبال کنه و ناگهان از وسط نور یه سفره ماهی از داخل اقیانوس از روی مرز پرواز می‌کنه و داخل دریاچه می‌آید.

تا الان فهمیدیم که دنیل دوست داره تا رؤیاهاشو دنبال کنه و یه سفره ماهی عجیب اومده داخل دریاچه. به نظرتون اون برای چی اومده؟ خودتون انیمیشن زیبای دلفین: داستان یک خیالباف رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن دلفین: داستان یک خیالباف، دنیل، مایکل و رئیس قبیله هستند.

در صورتی که از انیمیشن دلفین : داستان یک خیالباف خوشتون اومده، انیمیشن در جستجوی نمو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن دلفین : داستان یک خیالباف The Dolphin : Story of a Dreamer

این انیمیشن به کارگردانی ادورا اسکالت و محصول شرکت پسورلد، دلفین فیلمز و DDG در سال 2009 هستش.