آفرینک
X

هنر شمشیرزنی آنلاین : مقیاس ترتیبی Sword Art Online : The Movie - Ordinal Scale (2017)

هنر شمشیرزنی آنلاین Sword Art Online

انیمیشن، هنر شمشیرزنی آنلاین : مقیاس ترتیبی (Sword Art Online : The Movie - Ordinal Scale) شاید داستان آینده انسان­ها باشد. آدم­هایی که بسیار در دنی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 15+ سال
  • FHD

معرفی هنر شمشیرزنی آنلاین : مقیاس ترتیبی

انیمیشن، هنر شمشیرزنی آنلاین : مقیاس ترتیبی (Sword Art Online : The Movie - Ordinal Scale) شاید داستان آینده انسان­ها باشد. آدم­هایی که بسیار در دنیای رایانه و فضای مجازی وارد می­شوند. عاشق تکنولوژی هستند و از هر فرصتی برای استفاده از فناوری­های جدید استفاده می­کنند. به طوری که وقتی وارد رستوران می­شوند، سیستم هوشمند متوجه می­شود که دسر یا خوراکی مورد انتخاب افراد چیست. همین­طور مقدار کالری و انرژی آن خوراکی را نشان می­دهد. همه مدام یا با گوشی­های هوشمند خود مشغول کار هستند و فضای فناوری اطلاعات و دنیای مجازی تمام زندگی آن­ها را پر کرده است. این مدل از زندگی ادامه پیدا می­کند و بازی‌های مجازی هم پرطرفدار هستند تا اینکه یک اتفاق وحشتناک می‌افتد. گروهی از افراد، وارد یک بازی رایانه‌ای می­شوند. یک شمشیربازی حرفه­ای که تقریباً واقعی به نظر می­رسد. در زمان اوج بازی، افراد دیگر نمی­توانند از بازی خارج بشوند و مجبور به ادامه بازی خشن و خطرناک هستند. عده­ای جان خود را در این بازی از دست می‌دهند و کشته می­شوند و گروهی از بازیکنان اسیر می­شوند. وای خدای من باید کاری کرد؟

بالاخره یک اتفاق خوب می­افتد. دانشمندی پیدا می­شود و راه باز کردن قفل بازی را پیدا می­کند. گروهی از شمشیرزنان باقی مانده در بازی را که گرفتار شده­اند نجات می­دهد. آن­ها خسته و بیمار از بازی خارج می­شوند و به زندگی عادی برمی‌گردند. کریتو یکی از همین جنگجویان مجازی است که به همراه دوستانش، بازی­های رایانه­ای انجام می­دهد. فردی به نام آکیهیکو کایابا دستگاهی به نام آگوما تولید می­کند که روی سر بازیکنان بازی­های رایانه­ای قرار می­گیرد و توسط آن جنگ گروهی را انجام می‌دهند و به شمشیربازی می­پردازند. این بازی­ها تقریباً واقعی شده­­اند. جنگجوها اگر در این بازی­ها زخمی شوند کاملاً درد را حس می­کنند. ترس وجود دارد و مثل دنیای حقیقی همه‌چیز را احساس می­کنند. غول­های بازی­ شمشیربازان هر روز قوی­تر می­شوند و کار جدی می­شود. در همین وضعیت سر و کله یک روح در شهر جنگجویان پیدا می­شود. یک روح سرگردان کلاه بر سر!

انیمیشن، هنر شمشیرزنی آنلاین : مقیاس ترتیبی(Sword Art Online : The Movie - Ordinal Scale) به کارگردانی تاموهیکو ایتو (Tomohiko Itô) و در سال 2017 ساخته شده است. نویسندگان فیلمنامه این اثر نیز خود کارگردان تاموهیکو ایتو (Tomohiko Itô) به همراه رکی کاواهارا (Reki Kawahara) هستند.

به نظر شما روح کلاه به سر کیست و از مردم چه می­خواهد؟ سرنوشت بازی­های جنگجویان شمشیرباز و بازی­های مجازی چه می­شود؟ آیا خطر جدیدی شمشیربازان را تهدید می­کند؟

دوستان این انیمیشن مهیج و زیبا را در آفرینک ببینید و اگر می خواهید هیجان بیشتری به دست آورید، مبارزین در سایه Slugterra: Into the Shadows را هم ببینید.