آفرینک
X

مبارزین در سایه Slugterra : Into the Shadows (2016)

مبارزین در سایه Slugterra

انیمیشن مبارزین در سایه Slugterra : Into the Shadows پنجمین قسمت از فصل چهارم فیلم سلاگترا هستش. یه ناشناس در راه بازگشت از در بزرگی عبور می‌کنه و بعد ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 8.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی مبارزین در سایه

انیمیشن مبارزین در سایه Slugterra : Into the Shadows پنجمین قسمت از فصل چهارم فیلم سلاگترا هستش. یه ناشناس در راه بازگشت از در بزرگی عبور می‌کنه و بعد تصمیم می‌گیره تا همراه با پایپر در داخل چاه عمیقی که تهش معلوم نیست بپره وقتی به انتهای چاه می‌رسه می‌بینه که مسدوده برای همین پایپر رو پرتاب می‌کنه تا راه رو باز کنه. با باز شدن مسیر، وارد سرزمین حلزون‌ها می‌شوند. از طرف دیگر، مبارزین وارد سرزمین 99 می‌شوند. آن‌ها مطمئن هستن که اینجا یه سرزمین امن هستش و خطری از طرف مزاحم‌هایی مثل دکتر بلک وجود نداره ولی مدتی نمی‌گذره که می‌فهمند شهر تقریبا خالی از سکنه شده و فقط پادشاه حلزون‌ها اونجاست.

او بهشون می‌گه که کنترل همه‌چیز از دستش در رفته و حلزون‌ها شهر رو گرفتند. مبارزین تو آخرین مبارزه، شهر رو به پادشاه و ارتش سایه سپرده بودند ولی الان خبری ازشون نیست. انگار ارتش سایه مشکل‌ساز شدند و ساکنین شهر رو ترسوندند. مبارزین خطر حضور حلزون‌ها رو می‌فهمند ولی نمی‌خوان شتاب‌زده عمل کنند و برای همین هم پادشاه داستان رو از اول تعریف می‌کنه. انگار از وقتی مبارزین رفتن، همه‌چیز عوض شده و ارتش سایه تمایل به همکاری با پادشاه نداشتن و شیوه خودشون برای حفظ سرزمین رو داشتند و بدون دلیل برای محافظت از حلزون‌ها همشون رو آوردند داخل شهر. در این بین ارتش سایه برمی‌گردند و حضور حلزون‌ها رو، به دلیل انر‌ژی زیادشون، ضروری‌تر از حضور انسان‌ها می‌دونند و ناپدید می‌شوند. اینجاست که ناشناس پیداش می‌شه و همراه با پایپر حلزون‌ها رو به سرزمین خودشون برمی‌گردونه. آن‌ها از حضور این غریبه تعجب می‌کنند و او خودش رو تد معرفی می‌کنه و مبارزین هم خودشون رو معرفی می‌کنند.

تا الان فهمیدیم که مبارزین با تد ملاقات کردند. برخورد بعدی آن‌ها با ارتش سایه چطور خواهد بود؟ خودتون انیمیشن زیبای مبارزین در سایه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن مبارزین در سایه، ویل شین، تد، ایلای، کورد، تریکسی و برانتو هستند. در صورتی که از انیمیشن مبارزین در سایه خوشتون اومده، انیمیشن کوکو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن مبارزین در سایه Slugterra : Into the Shadows

این انیمیشن ماجراجویی، فانتزی کانادایی و محصول کمپانی DHX Media است که در سال 2016 از شبکه نتفلیکس پخش شده است.