آفرینک
X

جاسوسان نامحسوس Spies in Disguise (2019)

جاسوسان نامحسوس Spies in Disguise

انیمیشن جاسوسان نامحسوس Spies in Disguise درباره بزرگ‌ترین جاسوس دنیا است که به یک کبوتر تبدیل می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی جاسوسان نامحسوس

انیمیشن جاسوسان نامحسوس ماجرای لانس استرلینگ، یک جاسوس حرفه‌ای است که از طرف سازمان جاسوسی تحت تعقیب قرار می‌گیرد. در این زمان لانس با والتر، دانشمند جوان و باهوشی آشنا می‌شود. لانس از والتر می‌خواهد که او را مخفی کند. اما والتر، به اشتباه او را به کبوتر تبدیل می‌کند. در انیمیشن Spies in Disguise والتر و لانس که اکنون به پرنده تبدیل شده است، با هم همراه شده و باید دنیا را نجات دهند. برای آشنایی با جزئیات و نکات مهم این انیمیشن، در ادامه با ما همراه باشید.

داستان انیمشین Spies in Disguise

ماجرای انیمیشن جاسوسان نامحسوس درباره لانس استرلینگ یک جاسوس قوی، جدی، فوق‌العاده باتجربه و متبحر است که در یک ماموریت بسیار حساس، با والتر بکت یعنی پسر جوان تازه‌کار و به‌شدت باهوش همکاری می‌کنند. متاسفانه والتر جوان علی‌رغم هوش زیاد، کارهای عجیب و غریب زیادی نیز انجام می‌دهد. او که قصد دارد با یک نوشیدنی لانس را نامرئی کند، او را به یک کبوتر تبدیل خواهد کرد و داستان واقعی از این لحظه شروع می‌شود. لانس کبوتر، باید بتواند در شکل جدید خود، ماموریت حساس‌شان را مدیریت کند و با اجرای وظایف خود، همراه با والتر با موفقیت به کشور بازگردند. اما آیا موفق خواهند شد؟ بهتر است با فرزند خود به تماشا انیمیشن Spies in Disguise نشسته و پاسخ این سوال را کشف کنید.

نکات مهم تماشا انیمیشن جاسوسان نامحسوس

در انیمیشن جاسوسان نامحسوس ، ویل اسمیت صداگذاری لانس استرلینگ را برعهده دارد و به‌خوبی توانسته یک کاراکتر جذاب و جدید را خلق کند. هرچند دوبله فارسی خنده دار انیمیشن جاسوسان نامحسوس نیز یکی از بهترین نسخه‌های آن است که برای یک شب خانوادگی، بهترین گزینه ممکن خواهد بود.
داستان این انیمیشن با ماجراهای اکشن و تاکید بر قدرت‌های بدنی و خاص لانس جاسوس آغاز می‌شود. در ادامه و به دلایل مختلف، لانس این قدرت‌ها و توانایی‌ها را از دست داده و مجبور می‌شود که حساس‌ترین ماموریت خود را به‌عنوان یک کبوتر ادامه دهد. ما تصور می‌کنیم که این موضوع ماجرای جالبی برای کودکان خواهد بود، با ما موافق هستید؟
بعد از تماشا انیمیشن جاسوسان نامحسوس با دوبله فارسی ، کودکان حل مسئله در قالب‌های مختلف، اهمیت دوری از خشونت، قدرت یافتن راه‌حل تحت شرایط مختلف و البته همکاری با هم را فرا می‌گیرند. علاوه بر این، در این انیمیشن، کودکان ارزش‌های مهمی هم‌چون درک و پذیرش تفاوت‌ها، ترویج مهربانی همراه با تعهد به ایده‌آل‌های خود را به زبانی ساده درک خواهند کرد.
در این انیمیشن صحنه‌های کمی خشن، استفاده از اسلحه و یا شرایط مرگ و زندگی نیز به‌تصویر کشیده شده است. اگر کودکان شما کمتر از 8 سال سن داشته و یا روحیه حساسی دارند، پیشنهاد می‌کنیم بخش‌هایی از این انیمیشن را تماشا کرده و سپس با توجه به روحیات فرزندتان، آن را برای کودکان خود پخش کنید.
مهم‌ترین پیام انیمیشن Spies in Disguise این است که خشونت، راه‌حل مناسبی برای رفع مشکلات ایجاد شده نیست و باید راه‌های بهتری برای حل مشکلات خود پیدا کنید. علاوه بر این، در این انیمیشن بر پذیرش تفاوت‌های ظاهری و کمک‌گرفتن از سایرین نیز تاکید می‌کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن جاسوسان نامحسوس با دوبله فارسی

با دانلود انیمیشن جاسوسان نامحسوس دوبله فارسی و تماشای آن با کودکان خود، می‌توانید راجع به موضوعات مهمی هم‌چون تحت تمسخر و خشونت قرارگرفتن افراد در محیط مدرسه و جامعه، کینه‌توزی، رنجش از سایرین، پاسخ‌دادن خشونت با خشونت و در نتیجه اذیت‌شدن همه افراد درگیر ماجرا، صحبت کنید.
در آفرینک می‌توانید انیمیشن جاسوسان نامحسوس با دوبله فارسی خنده دار را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود آن، از تماشای آفلاین این انیمیشن فوق‌العاده همراه با کودکان خود، لذت ببرید. به دلیل استقبال زیاد مخاطبان از این انیمیشن، احتمال دارد انیمیشن جاسوسان نامحسوس 2 نیز ساخته‌شود. اما هنوز خبر رسمی در این باره منتشر نشده‌است. انیمیشن Spies in Disguise یکی از انیمیشن‌های هیجان‌انگیز و در عین حال خنده‌دار است. امیدواریم از تماشای این انیمیشن جاسوسی و پرماجرا در کنار فرزندان خود لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن جاسوسان نامحسوس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن شش ابر قهرمان را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.