آفرینک
X

شانس Luck (2022)

شانس Luck

انیمیشن شانس Luck 2022 داستان دختری بدشانس به نام سم گرینفیلد است که به‌طور اتفاقی سر از دنیای دیگری به نام شانس در می‌آورد. سرزمینی که به‌طور مخفیانه بر زندگی روزمره انسان‌ها تاثیر می‌گذارد و... ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • اسپانیا
 • 6.4 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 5+ سال
 • FHD

معرفی شانس

شما یک آدم خوش‌شانس هستید یا بدشانس؟ اتفاقات معمولی و هر روزه شما به‌طرز عجیبی همیشه عالی پیش می‌روند یا به‌صورت غیر قابل تصوری خراب می‌شوند؟ اگر جزو هر کدام از این دسته‌بندی‌های خوش‌شانس و بدشانس باشید، احتمالا حداقل یک بار به دلیل این موضوع فکر کرده‌اید و خوشبختانه باید به شما بگوییم که در انیمیشن جذاب شانس ، توضیح کاملی برای همه این اتفاقات وجود دارد. احتمالا می‌پرسید داستان چیست؟ همراه ما باشید!

داستان انیمیشن سینمایی Luck

«سم گرینفیلد»، بدشانس‌ترین آدم روی زمین است که همه اتفاقات بد، بدون حتی یک لحظه توقف، برای او رخ می‌دهند. گم‌شدن جوراب، قفل‌شدن ناگهانی در، شکستن ظرف‌ها و افتادن هر چیزی روی سر این دختر، کاملا برای سم طبیعی است. همه این اتفاقات، تنها با پیدا شدن یک سکه کوچک، تغییر می‌کند و از همان لحظه، سم به طرز خارق‌العاده‌ای، خوش‌شانس می‌شود. عالی است، نه؟ اما خب باید بگوییم که سکه شانس هم با بدشانسی تمام، گم می‌شود و سم، در یک لحظه عجیب، پا به دنیای شانس می‌گذارد. این دنیا کجاست؟ سم در آن دنیا چه خواهد کرد؟ آیا قرار است همه چیز بهتر شود یا بدتر؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها، باید انیمیشن جدید شانس را ببینید!

نکات جالب انیمیشن Luck

انیمیشن شانس با چند بار تغییر موعد پخش، بالاخره در آگوست 2022 پخش شد و توانست در همان روزهای ابتدایی، نظرات و انتقادات مختلفی را برانگیزد و به یکی از بهترین انیمیشن های 2022 تبدیل شود. برخی از منتقدان این انیمیشن را به‌شدت خوب، خلاقانه و سرگرم‌کننده  توصیف کرده‌اند. انیمیشن شانس 2022 یک انیمیشن فانتزی، تخیلی و به‌شدت بامزه است که دقایق بسیار شاد و سرگرم‌کننده‌ای را برای بزرگترها و البته کودکان، ایجاد می‌کند.
طراحی جالب صحنه‌ها، بدشانسی‌های تمام‌نشدنی سم، موسیقی متن فوق‌العاده و البته طراحی بی‌نظیر کاراکترها، همه باعث شده که با یک انیمیشن خوش‌ساخت و قوی روبه‌رو شویم. این انیمیشن، مخاطبان را به دنیای خیالی شانس و بدشانسی می‌برد و به همین دلیل، نباید انتظار یک روند کاملا منطقی را داشته باشید.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن شانس با دوبله کامل فارسی همراه کودکان، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که روند داستان را به‌خوبی درک کرده و از تماشای اتفاقات این انیمیشن، لذت کافی ببرند. همانند همه انیمیشن‌ها، انیمیشن Luck نیز لحظات مهم و نکات آموزنده‌ای دارد که می‌توانید با کمک آن، موارد زیادی را به بچه‌های خود آموزش دهید.

نکات مثبت و منفی انیمیشن شانس برای بررسی با بچه‌ها

انیمیشن شانس 2022 یکی از معدود انیمیشن‌هایی است که همه والدین، دوست دارند برای کودکان خود پخش کنند. دلیل این موضوع، پیام‌های مهم و مثبتی است که در سرتاسر این انیمیشن، وجود دارد. سم، با وجود بدشانسی زیاد، سعی دارد که سکه خوش‌شانسی را برای یکی از دوست‌های خود پیدا کند و تمام دردسرهای رفتن به دنیای دیگر، جست‌وجو در آن دنیا و البته انواع قانون‌شکنی‌ها را تنها به هدف کمک‌کردن به دوست خود، انجام می‌دهد.
از خودگذشتگی و فداکاری سم، یک الگوی بسیار خوب برای مخاطبان کوچک‌تر است. خوشبختانه در این انیمیشن، هیچ سکانس خشن و نامناسبی وجود نداشته و تقریبا همه رده‌های سنی، می‌توانند از تماشا انیمیشن سینمایی شانس 2022 لذت ببرند.
سم در ادامه ماجراجویی‌های خود در دنیای شانس، متوجه می‌شود که بدشانسی دائم او، باعث شده که نسبت به همه چیز سازگارتر شود، رفتار واقع‌گرایانه‌تری داشته باشد و با دیگران، به‌خوبی هم‌دلی کند. علاوه بر این، سم متوجه می‌شود که خوش‌شانسی در همه لحظات زندگی، از ایجاد تجربه‌های مهمی که باعث ساخت شخصیت انسان می‌شود، جلوگیری کرده و احتمال برقراری روابط با انسان‌های جالب دیگر را از بین می‌برد.
این پیام نسبتا پیچیده، برای کودکان کمی بزرگ‌تر مناسب است و احتمالا فرزندان کوچک‌تر شما، به کمی راهنمایی نیاز داشته باشند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم پس از تماشا کارتون شانس، درباره این موضوعات مهم با آن‌ها حرف بزنید:

 • اتفاقات خوب و بد، هر دو به یک اندازه لازم و ضروری هستند؛

 • لحظات بد به انسان کمک می‌کند که جنبه‌های دیگر دنیا را تجربه کرده و رشد کند؛

 • همه افراد باید برای روبه‌رو شدن با لحظات بد، آمادگی کامل داشته باشند و بتوانند اتفاقات ناخوشایند را نیز مدیریت کنند؛

 • در اتفاقات بد و تجربه‌های ناخوشایند نیز لحظات خوب و درخشانی وجود دارند.

تماشا انیمیشن شانس با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Luck با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون سینمایی را به‌صورت آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود انیمیشن شانس با دوبله فارسی و تماشای آفلاین نیز در آفرینک وجود دارد. شانس، همان انیمیشنی است که پس از دیدن آن، با هر بدشانسی یا خوش‌شانسی، لبخندی گوشه لب‌تان ظاهر می‌شود و به یاد آن می‌افتید.

اگر فرزندتان از این انیمیشن لذت برد، تماشای انیمیشن رویاسازها را هم به او پیشنهاد می‌کنیم.