آفرینک
X

رویاسازها Dreambuilders (2020)

رویاسازها Dreambuilders

انیمیشن رویاسازها یا خواب ساز ها Dreambuilders ماجرای زندگی مینا، دختر نوجوانی است که سعی می‌کند با تغییر رویاهای خانواده‌اش، زندگی را برای خود و اطرافیان بهتر کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • دانمارک
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی رویاسازها

انیمیشن رویاسازها که با نام‌های خواب ساز ها ، رویا پردازان و رویا سازان نیز در ایران مشهور شده‌است، درباره مینا، دختری است که می‌تواند رویاهای دیگران را کنترل کند. مینا قصد دارد تا از این قدرتش برای تنبیه خواهر ناتنی‌اش که او را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد، استفاده کند. برای آشنایی کامل با انیمیشن Dreambuilders و نکات مهم و مثبت آن، در ادامه همراه ما باشید.

داستان انیمیشن خواب ساز ها

انیمیشن Dreambuilder ، داستانی از زندگی یک دختر نوجوان است که همراه با پدر خود زندگی می‌کند. مادر مینا، آن‌ها را ترک کرده و زندگی این پدر و دختر، با ورود همسر جدید پدر او و دخترش جنی، دست‌خوش تغییر می‌شود. هم‌زمان با ورود آن‌ها، مینا متوجه می‌شود که خواب‌ها قابل تغییر هستند و نکته جالب‌تر اینکه تغییرات انجام شده در خواب، در زندگی روزانه آن‌ها نیز تاثیرگذار است. به همین خاطر، سعی می‌کند مشکلات خود با دختر نامادری‌اش را از طریق تغییر خواب‌های او، حل کند. اما آیا مینا موفق خواهد شد؟

انیمیشن سینمایی رویاسازها و نکات مهم آن

انیمیشن رویاسازها به مسائل مهمی هم‌چون جدایی والدین، ترکیب دو خانواده با یکدیگر و زورگویی آنلاین می‌پردازد. البته این مسائل در انیمیشن سینمایی خواب ساز ها چنان زیبا و کودکانه روایت می‌شوند که توجه هر کودک و نوجوانی را به‌راحتی به خود جلب می‌کند.
مینا در انیمیشن سینمایی Dreambuilders ، شخصیت اصلی را برعهده دارد که با توجه به نبود مادر خود، وابستگی عاطفی زیادی به پدر خود داشته و رابطه بسیار خوبی نیز با حیوانات دارد. همه نقاط روشن و مثبت زندگی این دختر نوجوان، با ورود جنی، دختر نامادری او تحت تاثیر قرار می‌گیرد. جنی از همستر مینا متنفر است و سعی می‌کند با ایجاد رابطه بهتر با پدر او، باعث تنهایی بیشتر مینا شود و علاوه بر تمام این موارد، مدل لباس‌پوشیدن مینا را در اینستاگرام مسخره می‌کند.
همه این موارد، اتفاقات رایجی است که احتمال دارد برای کودکان امروزی نیز رخ دهد. عبور از دنیاهای شاه پریان و استعاره‌های مشابه و تماشای یک انیمیشن با همان حال و هوای امروزی، علاوه بر جذابیت بیشتر، تاثیر بسیار بهتری نیز بر کودکان خواهد داشت. به همین خاطر، تماشای انیمیشن رویاسازها به‌شدت توصیه می‌شود.

اهمیت تماشای انیمیشن Dreambuilders با دوبله فارسی برای بچه‌ها

انیمیشن سینمایی Dreambuilders تلاش می‌کند خانواده‌های تک والد و البته شروع یک زندگی مجدد برای آن خانواده را به‌ بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد. مینا به‌عنوان فرزند خانواده، سعی می‌کند اتفاقات جدید را بپذیرد و این کار را از طریق تغییر دادن خواب‌های پدر خود و البته جنی انجام می‌دهد.
انیمیشن خواب ساز ها با زبان اصلی و دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد. در این انیمیشن، موضوعات بسیار مهم دیگری هم‌چون اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی و تکنولوژی، مشکلات تغییر کردن و بزرگ‌شدن و مواجهه با اتفاقات ناگوار را با نگاهی جذاب و داستان‌گونه روایت می‌کند. همه این موارد می‌توانند نکات بسیار مهم و تاثیرگذاری را به کودکان آموزش دهند و از این طریق، به آن‌ها کمک کرده تا بتوانند مسائل بزرگ‌تر خانوادگی را بهتر درک کنند.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشای انیمیشن رویاسازها

احتمالا شما نیز به‌عنوان والدین، با مشکلات مختلفی مواجه هستید و آغاز مکالمه در رابطه با آن مشکلات با کودکان‌تان، کاری سخت و در برخی مواقع غیرممکن است. تماشای انیمیشن رویاسازها با دوبله فارسی و سپس کمک گرفتن از آن برای صحبت درباره مشکلات، یکی از روش‌های فوق‌العاده خوب و موثر است که می‌توانید آن را امتحان کنید.
تماشای انیمیشن رویاسازها بیشتر برای کودکان 8 الی 12 سال توصیه می‌شود. پیام اصلی و مهم انیمیشن رویا سازان این است که با حمایت‌ از همدیگر و البته برقراری ارتباط دوستانه با سایر اعضای خانواده، می‌توان هر مشکلی را حل کرد.
درس‌های مهمی که در این انیمیشن به آن تاکید شده شامل غلبه‌کردن بر ترس‌ها، پذیرش تفاوت دیگران و سازگاری با آن‌ها و البته تاثیر ناخودآگاه انسان‌ها در رفتار روزمره‌شان است. علاوه بر این، کودکان در انیمیشن خواب ساز ها متوجه می‌شوند که می‌توانند با صحبت کردن از ترس‌ها و مشکلات خود، راه‌های بهتری برای حل آن‌ها پیدا کنند.
با اینکه انیمیشن خواب ساز ها با موفقیت بسیار خوبی مواجه شده است، اما سازندگان آن چیزی از ساخت انیمیشن رویاسازان 2 نگفته‌اند. بنابراین، در حال حاضر باید بگوییم که با یک انیمیشن مستقل و تک‌قسمتی مواجه هستیم.

تماشا و دانلود انیمیشن رویاسازها با دوبله فارسی کامل از آفرینک

خوشبختانه انیمیشن خواب ساز ها با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. اگر می‌خواهید این انیمیشن را برای کودکان کم سن و سال خود پخش کنید، توصیه ما دانلود انیمیشن Dreambuilders با دوبله فارسی است. می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود آن، از تماشا این انیمیشن به‌صورت آفلاین نیز لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن رویاسازها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لوییس و دوستان فضایی را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.