آفرینک
X

بالا Up (2009)

بالا Up

داستان انیمیشن بالا Up درباره فراموش نکردن قول ها و رویاها هست. وقتی که یک پسربچه هستین و رویایی دارین نباید فراموشش کنید. حتی وقتی که برای خودتون پیرمردی ش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی بالا

داستان انیمیشن بالا Up درباره فراموش نکردن قول ها و رویاها هست. وقتی که یک پسربچه هستین و رویایی دارین نباید فراموشش کنید. حتی وقتی که برای خودتون پیرمردی شدین و موهاتون سفید شد. یا احتمالن مجبور شدین دندون مصنوعی بگذارید.

کارل پسربچه ای هست که رویاش رفتن به آمریکای جنوبی و دیدن آبشار بهشت هست. قهرمان اون جهانگردی به اسم کارل مونتز هست که به نقطه های مختلف و ناشناخته دنیا سفر میکنه. حیوانات عجیب و اسکلتهاشون رو جمع میکنه و به موزه ها میده. ولی اسکلت پرنده عجیبی که از آمریکای جنوبی آورده رو دانشمندها رد میکنن و اعتقاد دارن که تقلبی هست. مونتز سوار کشتی پرنده اش میشه و به آبشار بهشت برمیگرده تا مدرک زنده ای برای ادعاش پیدا کنه. اما کارل توی شهر می مونه و به رویاهاش برای سفر و جهانگردی ادامه میده.

دختری به اسم الی رو ملاقات میکنه که اون هم آرزوی ماجراجویی و اکتشاف دنیا رو داره. همین هم دلیلی برای دوستی دائمی و ازدواج اونها میشه. زندگی خوب و بدون دردسر اونها برای سالهای طولانی ادامه داره ولی دیگه وقت و فرصتی برای ماجراجویی نمی مونه. در کنار هم به خوبی و شادی زندگی میکنن اما متاسفانه. . . الی بعد از یک بیماری فوت میکنه و کارل رو تنها میگذاره. حالا کارل با خونه قدیمیش که وسط یک پروژه تجاری گیر کرده تنها مونده. بخاطر شرایطی مجبور میشه که خونه اش رو به اونها بفروشه و به خانه سالمندان بره.

اما مگه میشه از جایی که تمام خاطرات زندگیت اونجا شکل گرفته به راحتی دل کند و رفت؟پس کارل فکرش رو به کار میندازه و هزارها بادکنک به پشت بام خونه اش وصل میکنه و با اونها به پرواز در میاد. یک مهمان ناخوانده اما نقشه هاش رو به هم میریزه. تازه طوفانی که خونه رو بالا و پایین میبره هم از راه میرسه و اونها سر از مکانی ناشناخته در میارن. برای اینکه ادامه داستان این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه رو بفهمید وقت رو از دست ندید و به تماشای اون در آفرینک مشغول بشین. انیمیشن جوایز زیادی برده اما مهمترینش جایزه اسکار بهترین پویانمایی سال 2010 هست. شما میتونید با دانلود رایگان اپلیکیشن آفرینک هزاران محتوای جذاب و دیدنی دیگه رو هم ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن بالا Up این هست

پرواز به سمت ونزوئلا