آفرینک
X

داستان اسباب بازی 2 Toy Story 2 (1999)

داستان اسباب بازی 2 Toy Story 2

انیمیشن داستان اسباب بازی 2 Toy Story 2 بعد از موفقیت قسمت اول داستان اسباب بازی، در سال 1999 ساخته شد. اسباب بازی ها که سنشون بالا نمیره و پیر نمیشن ولی رو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی داستان اسباب بازی 2

انیمیشن داستان اسباب بازی 2 Toy Story 2 بعد از موفقیت قسمت اول داستان اسباب بازی، در سال 1999 ساخته شد. اسباب بازی ها که سنشون بالا نمیره و پیر نمیشن ولی روزها و ساعتها برای اندی، صاحب اونها میگذره و اون وارد مراحل جدید زندگیش میشه اما هیچوقت اسباب بازی ها رو فراموش نمیکنه و از علاقه اش به اونها کم نمیشه.

حالا تابستون شده و اندی برای شرکت در کمپ تابستونی رفته و کسی توی خونه نیست که با عروسک ها بازی کنه، یا ازشون مواظبت کنه! همین موقع هست که خونه اونها رو دزد هم میزنه، البته نه از این دزدهای معمولی بلکه یک کلکسیونر طماع عروسک ها. حالا که اندی هم این طرفها نیست خود عروسکها باید به فکر خودشون باشن و وودی رو به خونه برگردونن.

باز Buzz آقای سیب زمینی Mr. Potato Head و آقا سگِ Slinky Dog و رکس Rex یک گروه ضربت راه میندازن تا وودی رو نجات بدن. اونها باید باز رو قبل از اینکه در ژاپن فروش بره و برای همیشه از اونها دور بشه پیدا کنن و برگردوننش. حالا اگه خود باز حال نکنه برگرده چی؟ اگه بفهمه که اون یک عروسک خیلی با ارزش هست که بر اساس یک نمایش تلویزیونی ساخته شده چی؟ یعنی بنظرتون باز هم دلش میخواد با بقیه عروسک ها به خونه اندی برگرده و زندگی معمولی قبلی اش رو ادامه بده؟

خوب، برای اینکه ببینیم این داستان به کجا میرسه پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن باحال و سرگرم کننده بشینید. زبان اصلی انیمیشن داستان اسباب بازی 2 انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن داستان اسباب بازی 2 Toy Story 2

جان لستر John Lasseter این بار هم نویسنده و کارگردان ادامه این انیمیشن هست. صداپیشه ها هم که باز تام هنکس Tom Hanks و تیم آلن Tim Allen به جای وودی و باز هستن.