آفرینک
X

موز Banana (2010)

موز Banana

انیمیشن کوتاه موز Banana داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های مینیون‌های شیطون هستش. داستان از جایی شروع می‌شه که دو تا از مینیون‌ها دارند ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 4 دقیقه
  • 7+ سال
  • HD

معرفی موز

انیمیشن کوتاه موز Banana داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های مینیون‌های شیطون هستش. داستان از جایی شروع می‌شه که دو تا از مینیون‌ها دارند با کامپیوتر تو یه کارخونه سری بمب‌ و موشک‌سازی کار می‌کنند. یکیشون تو ظرف غذایش یه چیز خوشمزه داره و بدون اینکه جلب توجه کنه، می‌رود سراغش، بهش یه نگاهی می‌اندازه و با اینکه دلش می‌خواد بخورتش، برمی‌گرده سرکارش. او چندبار این کار رو تکرار می‌کنه ولی آخرین بار که برمی‌گرده سر کارش دلش طاقت نمی‌آوره و بی‌خیال کار کردنش می‌شه و جدی جدی می‌رود سراغ ظرف غذایش و آن را برمی‌دارد.

وقتی که می‌آید، می‌بینیم که یک موز خوشمزه دستشه و برای اینکه دوستش نفهمه زیاد سر و صدا نمی‌کنه. ولی دوستش از همون اولش حواسش بهش هست و می‌فهمه که اون موزش رو بالاخره آورده بیرون، چون او هم عاشق موز هستش، با اشتیاق خاصی می‌آید پیشش و ازش می‌خواد که به اون هم موز بده. ولی اون نمی‌خواد موزش رو با کسی تقسیم کنه و دعواشون می‌شه. هربار که یکیشون می‌خواد موز رو توی دهنش بگذاره، اون یکی می‌کشه سمت خودش. بین جنگ و جدال این دو تا سر موز، ناگهان سر و کله یه نفر دیگه هم از راه می‌رسه. نفر سوم هم که می‌بینه دعوا سر موزه اون هم برای بدست آوردن موز به دعوا ملحق می‌شه.

تا الان فهمیدیم که یکی از مینیون‌ها برای ناهار موز آورده و سر موزه داره با یکی دعوا می‌کنه که یه نفر دیگه هم از راه می‌رسه. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای موز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن موز، مینیون‌ها هستند. در صورتی که از انیمیشن موز خوشتون اومده، انیمیشن کوتاه ماشین چمن‌زنی مینیون‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن موز Banana

این انیمیشن کوتاه 4 دقیقه‌ای توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز در سال 2010 ساخته شده است.