آفرینک
X

گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان Cat Pack : A PAW Patrol Exclusive Event (2022)

گربه پک Cat Pack

انیمیشن گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان Cat Pack : A PAW Patrol Exclusive Event درباره همکاری سگ های نگهبان با یک گروه جدید از قهرمان‌ها است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان

کارتون گربه پک که با اسم دیگری یعنی « گربه های نگهبان : رویداد انحصاری » هم در ایران ترجمه شده است، ماجرای جذابی از یک همکاری جدید دارد. سگ های نگهبان این بار هم قصد دارند یک ماموریت مهم را انجام دهند و برای این کار، از یک گروه قهرمانان جدید یعنی پک گربه‌ها ، کمک می‌گیرند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که ماموریت جدید سگ های نگهبان و دوستان جدید آن‌ها چیست، با تماشا کارتون سینمایی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، به جواب سوالات خود خواهید رسید!

خلاصه کارتون سینمایی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان

سگ‌های نگهبان این بار هم برای آغاز یک ماموریت جدید و نجات شهر از دست یک ببر روباتی، خود را آماده می‌کنند. با وجود توانایی‌های مختلف و کامل سگ‌های نگهبان، آن‌ها متوجه می‌شوند که این بار به کمک یک گروه قهرمانی دیگر یعنی گربه پک، نیاز دارند. به همین خاطر هم وایلد، لئو، شید و روری، وارد عمل شده و ماموریت ترکیبی دو گروه قهرمانی، شروع می‌شود. حالا فکر می‌کنید که این دو گروه می‌توانند به اهداف خود برسند؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان چه نکات مهم و مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون Cat Pack به‌عنوان دنباله‌ای سینمایی برای کارتون سگ های نگهبان ساخته شده است. در این کارتون، شش سگ کوچولو با راهنمایی‌های پسر 10 ساله‌ای به اسم رایدر، تلاش می‌کنند که مشکلات مختلف شهر را حل کنند. در انیمیشن سینمایی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان ، ماجرای محافظت از شهر دوباره و در فضای جذاب دیگری، روایت می‌شود.
روند مهیج داستان، طراحی بی‌نظیر کاراکترها و جزئیات کارتون همراه با لحظات طنز آن، باعث شده که این کارتون یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک شب‌نشینی خانوادگی باشد. علاوه‌بر این، کارتون گربه پک نکات مهم و مثبتی هم دارد که پس از اتمام کارتون می‌توانید راجع به آن‌ها با فرزندان خود حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

اهمیت کمک‌گرفتن از همدیگر در شرایط سخت

بچه‌ها در اغلب کارتون‌ها با این پیام مثبت و مهم روبه‌رو می‌شوند که در شرایط سخت باید به همدیگر کمک کنند. نکته بسیار مهمی که در اغلب این موارد ناگفته باقی می‌ماند، اهمیت کمک‌گرفتن از اطرافیان در شرایط بحرانی است. بچه‌ها با تماشا انیمیشن گربه پک متوجه می‌شوند که حتی گروه قوی و شجاع سگ های نگهبان ، در لحظات سخت و خاص، به کمک دیگران هم نیاز دارند.
درباره این بخش کمی بیشتر با هم گفت‌وگو کنید و به بچه‌ها یادآوری کنید که عدم کمک‌گرفتن، به‌معنای شجاعت و قدرت نیست. در اغلب موارد، درک شرایط واقعی خود و کمک‌گرفتن از بقیه، مهم‌ترین و شجاعانه‌ترین کار ممکن خواهد بود. بنابراین از ضعف و احتمال شکست خود نترسند و با درخواست کمک از شما یا بقیه اعضای خانواده، کارهای مختلف خود را انجام دهند.

استفاده از توانایی‌های فردی برای رسیدن به هدف گروهی

نکته مهم و جذاب دیگری که در این کارتون به خوبی نشان داده می‌شود، توانایی‌هایی متفاوت و منحصربه‌فرد هر کدام از اعضای گروه است. دو گروه سگ‌های نگهبان و گربه پک ، هر کدام ظاهر متفاوت، قدرت‌های گوناگون و حتی اخلاق‌های خاص خود را دارند. این مسئله باعث دورشدن اعضای گروه‌ها از هم نشده، بلکه به قوی‌ترشدن گروه آن‌ها نیز کمک کرده است.
به بچه‌ها تاکید کنید که تفاوت انسان‌ها، توانایی‌ها و استعدادهایی که دارند، همان چیزی است که باعث ساخت گروه‌های قوی‌‌تر می‌شود. بنابراین نباید از تفاوت‌های خود شرمگین یا فراری باشند، خود را دست کم بگیرند و برای شبیه‌شدن به بقیه افراد، شخصیت منحصربه‌فرد خود را سرکوب کنند.

محافظت از خود در حین کمک به دیگران

با توجه به اینکه این کارتون سینمایی درباره کمک به دیگران و نحوه انجام این کار است، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به بچه‌ها تاکید کنید که در حین کمک به بقیه، مقررات محافظت از خود را جدی بگیرند. به فرزندان خود بگویید که هیچ‌گاه آدم بزرگ‌ها به کمک کودکان نیاز ندارند، بنابراین به هدف کمک به افراد غریبه یا حتی آشنا، از خانه یا مدرسه، دور نشوند.
در صورتی که با دوستان یا خواهر و برادر خود به جای دیگری رفته‌اند، هیچ‌وقت آن‌ها را در محل جدید تنها نگذارند و تلاش کنند تا لحظه بازگشت به خانه، در کنار هم باقی بمانند. به بچه‌ها بگویید که کمک به دیگران نباید به شکلی انجام شود که به خود آن‌ها آسیب بزند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Cat Pack : A PAW Patrol Exclusive Event با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • با توجه به حمله کاراکترهای منفی و احتمال آسیب‌دیدن برخی از شخصیت‌ها، تماشا این کارتون برای بچه‌های 7 ساله به بالا مناسب است.

  • انجام ماموریت‌های مختلف کاراکترهای اصلی، ممکن است کودکان را به تکرار چنین رفتاری در تنهایی و بدون حضور بزرگ‌ترها، ترغیب کنند. حتما به فرزندان خود تاکید کنید که برای انجام هر نوع ماجراجویی، باید شما را در جریان بگذارند.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی‌ها و محصولات با تصاویر کاراکترهای اصلی سگ های نگهبان در بازار وجود دارند. ممکن است که بچه‌ها پس از تماشا این کارتون سینمایی به خرید این وسایل علاقمند شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Cat Pack : A PAW Patrol Exclusive Event با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید به‌صورت آفلاین همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های سگ‌های نگهبان و گروه گربه‌ها در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن گربه پک : رویداد اختصاصی سگ های نگهبان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن سگ های نگهبان : جت برای نجات و کارتون پیشی های شگفت انگیز را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.