آفرینک
X

بازگشت به اوت بک Back to the Outback (2021)

بازگشت به اوت بک Back to the Outback

انیمیشن بازگشت به اوت بک Back to the Outback داستان ماجراجویی‌های 4 دوست است که تصمیم دارند از باغ وحش فرار کرده و به اوت بک بروند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • استرالیا
  • 6.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی بازگشت به اوت بک

انیمیشن بازگشت به اوت بک Back to the Outback داستان ماجراجویی‌های چهار دوست است که تصمیم دارند از باغ وحش فرار کرده و به اوت بک بروند.

داستان انیمیشن بازگشت به اوت بک 2021 - Back to the Outback 2021

ماجرا از باغ‌وحشی شروع می‌شود که این چهار دوست یعنی مار، عنکبوت، عقرب و مارمولک در آن‌جا زندگی می‌کنند و مثل هیولاها و موجودات ترسناک به بقیه مردم معرفی می‌شوند. البته این چهار دوست اصلا هم ترسناک نبوده و برای همین از این قضاوت اشتباه ناراحت هستند. به خاطر همین نگاه اشتباه، این 4 قهرمان کوچولو سعی می‌کنند از باغ وحش بروند و در این مسیر فرار، با انواع ماجراجویی‌های عجیب، جالب و حتی ترسناک، روبه‌رو می‌شوند.

چرا تماشای کارتون بازگشت به اوت بک برای بچه‌ها خوب است؟

کارتون بازگشت به اوت بک یکی از انیمیشن های 2021 است که مثل بعضی از بهترین کارتون‌های مشابه یعنی ماداگاسکار و نمو، اتفاق‌های جذابی را برای مخاطب نمایش می‌دهد و البته با توجه به طراحی زیبا و جذاب انیمیشن Back to the Outback هیچ مرزبندی دخترانه و پسرانه‌ای برای این کارتون وجود ندارد و برای همین همه بچه‌ها و البته بزرگسالان، می‌توانند با دانلود کارتون Back to the Outback دوبله فارسی ساعت‌های بسیار خوب و هیجان‌انگیزی را تجربه کنند.
محیط رنگارنگ، جذابیت حیوانات مختلف استرالیا، داستان بسیار هیجان‌انگیز و البته آموزنده انیمیشن جدید بازگشت به اوت بک و ماجراهای آن، همه اعضای خانواده را به‌سرعت به خود جذب می‌کند و می‌تواند تجربه فوق‌العاده‌ای برای همه اعضای خانواده باشد.
داستان کامل انیمیشن بازگشت به اوت بک یک موضوع خیلی مهم را به بچه‌ها آموزش می‌دهد و البته این موضوع را به بزرگ‌ترها هم یادآوری می‌کند، اینکه نباید بر طبق ظاهر دیگران، آن‌ها را قضاوت کنیم. در انیمیشن بازگشت به اوت بک کوالای جذاب یک شخصیت منفی است که قهرمان‌های داستان را با حرف‌ها و یا حرکات خود ناراحت می‌کند و البته چهار قهرمان داستان ما یعنی عنکبوت و مار و عقرب و مارمولک، برخلاف تصور اولیه همه مردم، بسیار مهربان و خوش‌قلب هستند. 
در همین ماجرا با انواع موجودات دیگر هم آشنا می‌شویم که مثل چهار کاراکتر اصلی داستان، بسیار مهربان هستند ولی ظاهر ترسناکی دارند. کوسه، خفاش‌ها، کروکودیل و چند تا شخصیت دیگر هم در انیمیشن جذاب بازگشت به اوت بک وجود دارند که به قهرمان‌های ما کمک می‌کنند تا بتوانند به مسیر خودشان ادامه داده و به مقصدشان یعنی اوت بک نزدیک شوند. اما آیا این چهار دوست بالاخره به اوت بک برمی‌گردند؟

تماشای رایگان انیمیشن بازگشت به اوت بک با دوبله فارسی

برای دیدن انیمیشن بازگشت به اوت بک 2021 و رسیدن به جواب این سوال، باید این کارتون را هرچه سریع‌تر دانلود کرده و ادامه ماجرا را دنبال کنید. برای راحتی کار شما، ما در سایت آفرینک نسخه دوبله فارسی انیمیشن بازگشت به اوت بک را ارائه دادیم که در هر دو شکل آنلاین و آفلاین وجود دارد. البته قبل از دانلود انیمیشین بازگشت به اوت بک و پخش این کارتون، توصیه می‌کنیم که تریلر انیمیشن Back to the Outback را در صفحه اینستاگرام آفرینک ببینید و بخشی از سکانس‌های بامزه و جذاب آن را مرور کنید.