آفرینک
X

لونی تونز : اردک دافی خسیس Bah, Humduck! A Looney Tunes Christmas (2006)

لونی تونز Bah, Humduck! A Looney Tunes Christmas

داستان انیمیشن لونی تونز : اردک دافی خسیس Bah, Humduck! A Looney Tunes Christmas در کریسمس اتفاق می‌افته. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که باگز بانی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی لونی تونز : اردک دافی خسیس

داستان انیمیشن لونی تونز : اردک دافی خسیس Bah, Humduck! A Looney Tunes Christmas در کریسمس اتفاق می‌افته. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که باگز بانی از لونه‌اش بیرون می‌آید تا برف اطراف اون رو پاک کنه. مردم خرگوش‌ها را با عید پاک و تخم‌مرغ رنگی می‌شناسند ولی او برای گذروندن تعطیلات زمستونی به آنجا اومده. در یه لحظه دافی داک با ماشین از روی باگز بانی رد می‌شه و تمام برف‌هایی که پاک کرده بود رو به سر جایش بر می‌گردونه.

دافی داک سریع خودش رو به فروشگاه بزرگش می‌رسونه. او هنگام پیاده شدن از ماشین، خوک رو له می‌کنه. کمی اون طرف‌تر یه پنگوئن کوچیک داره خودش رو دور آتش گرم می‌کنه و برای گرفتن پول غذا جلوی راه دافی داک می‌ایسته ولی او پنگوئن رو از سر راهش کنار می‌زنه. بعد چند تا از بچه‌ها، جری، هنری، بارنیارد و پرسیلا که برای خیریه پول پول جمع می‌کنند، از او کمک می‌خواهند ولی او این کار آن‌ها رو گدایی می‌دونه و سطل پول آن‌ها رو می‌گیره و به سمت فروشگاه می‌رود. او در بین درب فروشگاه گیر می‌کنه و سطل پول از داخل کتش بیرون می‌افته. سطل به صندوق فروشگاه برخورد می‌کنه و مقداری پول داخلش می‌رود و با همان اسکناس‌ها به بیرون می‌رود و جلوی پای بچه‌ها می‌افته. بچه‌ها بابت پول از دافی داک تشکر می‌کنند.

دافی داک بلند اعلام می‌کنه که امروز شلوغ‌ترین روز سال هست و به تمام کارکنان سر می‌زنه تا مطمئن بشود که کارهایشان رو به درستی انجام می‌دهند. دافی داک می‌گه که از تعطیلات متنفره. باگز بانی که برای خرید اومده، این حرف رو می‌شنوه و بهش اخطار می‌دهد که اگه آدم بدی بمونه و به کارهای بد ادامه بدهد، ارواح کریسمس به سراغش می‌آیند.

تا الان فهمیدیم که دافی داک یه اردک خسیسه که حاضر نیست برای کمک به بقیه پول خرج کنه. به نظرتون او هشدار باگز بانی رو جدی می‌گیره و اخلاقش رو عوض می‌کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای لونی تونز : اردک دافی خسیس رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن لونی تونز: اردک دافی خسیس، باگز بانی، دافی داک و معاون مدیر هستند.

در صورتی که از انیمیشن لونی تونز : اردک دافی خسیس خوشتون اومده، انیمیشن ماجرای اردک‌ها : چراغ جادو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن لونی تونز : اردک دافی خسیس Bah, Humduck! A Looney Tunes Christmas

این انیمیشن به کارگردانی Charles Visser در سال 2006 ساخته شده و محصول شرکتWarner Bros. Animation است.