آفرینک
X

مینیون ها : مسابقه Minions : The Competition (2015)

مینیون ها Minions

انیمیشن کوتاه مینیون‌ها : مسابقه Minions : The Competition داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های مینیون‌های شیطون هستش. انیمیشن از یه بیابون بی آب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 3 دقیقه
  • 3+ سال
  • HD

معرفی مینیون ها : مسابقه

انیمیشن کوتاه مینیون‌ها : مسابقه Minions : The Competition داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های مینیون‌های شیطون هستش. انیمیشن از یه بیابون بی آب و علف شروع می‌شه، که زیرش مقر سری مینیون‌ها قرار داره. دو تا از مینیون‌ها پشت یک میز در حال کار کردن هستند و یکیشون چیزی روی کاغذ می‌نویسه ولی چون اشتباهه سعی می‌کنه تا  با هدف‌گیری درست اونو داخل سطل آشغال بندازه و این کار رو می‌کنه. او به دوستش پز می‌ده و می‌گه که نمی‌تونه مثل خودش درست هدف‌گیری کنه.

دوستش هم برای اینکه بهش نشون بده یه تیرانداز ماهره، یه کاغذ رو مچاله می‌کنه و از یه مسیر دورتر، اونو می‌اندازه درست داخل سطل. این کار باعث می‌شه که مینیون اول یه کاغذ مچاله‌شده دیگه برداره و  از یه مسافت دورتر درحالی‌که پشتش به سمت سطل هستش، اونو داخل سطل بندازه و شروع می‌کنه به مسخره کردن مینیون دومی. به نظر مینیون دوم کاری که دوستش کرده، حوصله سربر هستش و برای اینکه هم یه کار بهتر رو انجام بده و هم جوابشو بده، دستشو می‌بره روی میز ولی دیگه کاغذی نمونده، به همین دلیل هم یه جفت دستکش‌ بوکسی که روی میز هستش رو برمی‌داره و اون یکی رو به مبارزه می‌طلبه. مینیون اولی هم با زدن یه دکمه محل کار رو تبدیل به یه رینگ بوکس می‌کنه و بعد هردو داخل رینگ مسابقه می‌روند و برای همدیگر رجز می‌خونند و ادای بوکسورها رو در می‌آورند.

تا الان فهمیدیم که دو تا از مینیون‌ها سر لج و لجبازی می‌خوان تو رینگ بوکس با هم مسابقه بدهند. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای مینیون‌ها: مسابقه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن خنده‌دار لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن مینیون‌ها : مسابقه، مینیون‌ها هستند. در صورتی که از انیمیشن مینیون‌ها : مسابقه خوشتون اومده، انیمیشن کوتاه ماشین چمن‌زنی مینیون‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن مینیون‌ها : مسابقه Minions: The Competition

این انیمیشن کوتاه 4 دقیقه‌ای توسط کمپانی ایلومینیشن اینترتینمنتز در سال 2015 ساخته شده است.