آفرینک
X

فرار مرغی 1 Chicken Run (2000)

فرار مرغی 1 Chicken Run

انیمیشن فرار مرغی 1 Chicken Run ماجرای مرغ باهوشی به‌نام جینجر است که تصمیم می‌گیرد، همراه با تمام مرغ‌هایی که در مرغداری توییدی زندگی می‌کنند فرار کند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی فرار مرغی 1

انیمیشن فرار جوجه‌ای Chicken Run داستان مرغ‌هایی هستش که توی مزرعه تولید تخم‌مرغ زندگی می‌کنند. خانم و آقای توئیدی صاحب مزرعه مرغ‌ و خروس بی‌رونقی در یورکشایر هستند. مرغ‌ها در قفسی با حفاظ‌های آهنی بلند همراه با سیم‌خاردار زندانی هستند و دو سگ هم از زمین محافظت می‌کنند. هر مرغی که نتونه تخم کافی بگذاره، سرش بریده می‌شه و تبدیل به غذا می‌شه. خانم توئیدی با دیدن افت میزان سوددهی مزرعه و با دیدن آگهی در روزنامه، فکری به سرش می‌زنه که مزرعه رو به کارخانه تولید اتوماتیک پای مرغ تبدیل کنه.

یکی از مرغ‌ها به اسم جینگر مدت‌هاست که به رؤیای فرار کردن با کمک دوستانش فکر می‌کنه و راه‌های فرار مختلفی رو امتحان می‌کنه ولی هر بار دستگیر می‌شه و می‌اندازنش تو انفرادی. دقیقا زمانی که داره به یه راه فرار جدید فکر می‌کنه، خروسی رو می‌بینه که از بالای فنس‌ها پرواز می‌کنه، داخل یکی از آغل‌ها می‌افته و بالش می‌شکنه. جینجر و مرغ‌های دیگه بهش کمک می‌کنند تا از چشم توئیدی‌ها پنهون بمونه و از بالش مراقبت می‌کنند تا حالش زودتر خوبه بشه. جینجر به‌طور خاص از توانایی راکی در پرواز خوشش می‌آید و ازش تقاضا می‌کنه تا بهشون پرواز‌کردن رو یاد بده. راکی خجالتیه ولی تا جایی که می‌تونه بهشون کمک می‌کنه ولی نمی‌تونه پرواز کردن رو خوب بهشون نشون بده چون بالش شکسته. در این بین خانم توئیدی شروع به راه‌اندازی خط تولید می‌کنه و تغذیه مرغ‌ها رو چند برابر می‌کنه تا چاقشون کنه.

تا الان فهمیدیم که مرغ‌ها برای اینکه بتونند فرار کنند با کمک راکی دارن آموزش پروازکردن می‌بینند. آیا آن‌ها می‌تونند پرواز کنند و فرار کنند؟ خودتون انیمیشن زیبای فرار جوجه‌ای رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن فرار جوجه‌ای، جینجر، فچر، مک، راکی، بابز، نیک، بانتی، فولر، خانم و آقای توئیدی هستند.

در صورتی که از انیمیشن فرار جوجه‌ای خوشتون اومده، انیمیشن بچه رئیس رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن فرار جوجه‌ای Chicken Run

هیچ‌چیز نمی‌تونه مصمم‌تر از یک مرغ با نقشه باشه.