آفرینک
X

مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی Spider-Man : Into the Spider-Verse (2018)

مرد عنکبوتی Spider-Man

انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse داستانی کاملا جدید را روایت می‌کند و این بار با مایلز مورال در ماجراجویی‌های عجیب او همراه خواهیم شد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی

انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی ، درباره پسر نوجوانی به نام مایلز مورال است که به طور اتفاقی به مرد عنکبوتی تبدیل می‌شود. پیتر پاکر، اسپایدرمن اصلی در تمام انیمیشن‌ها و فیلم‌های مرد عنکبوتی نیز در این انیمیشن حضور داشته و می‌خواهد به مایلز یاد بدهد که چگونه از قدرتش استفاده کند. این دو مرد عنکبوتی با هم متحد شده و قصد دارند دشمنان را شکست دهند. آیا پیتر و مایلز موفق خواهندشد تا شخصیت‌های شرور را از بین ببرند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن Spider Man Into the Spider Verse با دوبله فارسی بنشینید. اما قبل از تماشای این انیمیشن، برای آشنایی با جزئیات و نکات مثبت و مهم آن، در ادامه با ما همراه باشید.

داستان انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی

مایلز مورال پسر یک پلیس است و همانند همه نوجوان‌ها، با مشکلات مختلف این دوران دست‌وپنجه نرم می‌کند. در یک گردش دو نفره‌ی مایلز و عمویش، آن‌ها به یک ایستگاه مترو متروکه می‌روند و در آن‌جا، یک عنکبوت رادیواکتیو، مایلز را نیش می‌زند. احتمالا همه ما می‌دانیم در ادامه چه اتفاقی رخ خواهد داد، مایلز قدرت‌های عجیبی به‌دست می‌آورد و در ادامه تلاش می‌کند دنیا را نجات دهد. باید به شما بگوییم داستان به این راحتی نیست و خط سیر داستان، کمی با تصور اولیه ما فرق می‌کند، به همین خاطر بهتر است با دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی با دوبله فارسی از ماجرای عجیب و بسیار خاص این فیلم سینمایی بی‌نظیر مطلع شوید.

دلایل برتری انیمیشن جدید Spider Man Into the Spider Verse

احتمالا همه شما داستان اصلی مرد عنکبوتی را می‌دانید. یک عنکبوت عجیب، پیتر پارکر را نیش زده و به او قدرت‌های عجیب عنکبوتی می‌دهد. داستان انیمیشن جدید مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی نیز با همین هسته مرکزی آغاز شده، اما وارد دنیای جدیدتری می‌شود. مایلز مورالزِ نوجوان، همانند همه نوجوان‌های شهر، به مرد عنکبوتی فعلی علاقه زیادی دارد، اما متاسفانه مرد عنکبوتی به‌شکل غم‌انگیزی جان خود را از دست داده و تنها دقایقی قبل از آن، از مایلز می‌خواهد که جلوی فعالیت گرین گابلین را بگیرد.
مایلز برای انجام این کار، تلاش می‌کند که قدرت‌های خود را بشناسد و در این موقعیت، پیتر پارکر بزرگسال و اولین اسپایدرمن، وارد ماجرا می‌شود. پیتر تلاش می‌کند که قدرت‌های مایلز را به او نشان داده و به او آموزش دهد. آموزش‌های پیتر، ماجراهای مایلز و پدرش، تلاش برای مقابله با انسان‌های شرور و البته موانع مختلف این مسیر، همه در کنار هم یک داستان بسیار جذاب و مهیج را ساخته‌اند.
انیمیشن جدید مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی برخلاف اغلب انیمیشن‌های سینمایی موفق، محصول دیزنی یا پیکسار نبوده و این بار سونی پیکچرز توانسته بهترین و جذاب‌ترین انیمیشن دنیای ابرقهرمان‌ها را بسازد. برای این انیمیشن، 140 انیماتور در قالب یک تیم بسیار بزرگ فعالیت کرده و تمام بخش‌های این انیمیشن سینمایی را با الهام‌گرفتن از نمونه‌های کامیک‌بوک‌ها طراحی و تولید کرده‌اند.
این مشخصه بسیار جذاب باعث شده که تماشای انیمیشن Spider Man Into the Spider Verse برای همه بیننده‌ها فوق‌العاده باشد و بهترین روایت و سکانس‌های انیمیشن سینمایی را به وجود آورده است. انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی با دوبله فارسی کامل یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک شب خانوادگی جذاب خواهد بود که علاوه بر کودکان، توجه همه بزرگسالان را نیز به خود جذب می‌کند.
تلاش‌های مایلز برای الگو گرفتن از مرد عنکبوتی سابق و توصیه‌های او به این نوجوان، نکات مهمی را به کودکان آموزش خواهد داد. پیروی دقیق از یک الگو یا تلاش برای تبدیل شدن به یک انسان بهتر در دنیا، چالشی است که مایلز با آن روبه‌رو است. رابطه عمیق مایلز با خانواده و اتفاقات ناگواری که در ادامه انیمیشن رخ خواهد داد، همه مخاطبان را تحت تاثیر قرار داده و یک انیمیشن سینمایی خاص را ایجاد کرده است.

تماشا و دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی با دوبله فارسی کامل

ما در آفرینک دوبله فارسی کامل انیمیشن Spider Man Into the Spider Verse را به‌صورت کاملا رایگان برای شما آماده‌ کردیم. شما می‌توانید با دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی به‌صورت کاملا رایگان آن را به شکل آفلاین پخش کرده و یا اینکه به‌صورت آنلاین ببینید. طبق گفته سونی پیکچرز، قسمت 2 انیمیشن Spider Man Into the Spider Verse نیز در سال 2022 عرضه خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که پیش از اکران قسمت دوم انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی حتما قسمت اول را تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سریال اسپایدرمن را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.