آفرینک
X

شرک 2 Shrek 2 (2004)

شرک 2 Shrek 2

انیمیشن شرک 2 Shrek 2 از جایی شروع می‌شود که پدر و مادر پرنسس فیونا دعوت‌نامه‌ای برای فیونا و همسرش می‌فرستند تا به پادشاهی خیلی دور پدرش بروند اما... ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.3 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی شرک 2

همه شاهزاده‌ها در آخر داستان‌ها، با پرنسس‌ها ازدواج می‌کنند و تا آخر عمر، به‌خوبی و خوشی زندگی خواهند کرد، اما خب فیونا یکی از این شاهزاده‌ها نیست! خودتان را آماده کنید و با تماشا انیمیشن شرک 2 Shrek 2 با دوبله گلوری در آفرینک، یکی از بهترین کارتون‌های سینمایی دنیا را در کنار خانواده ببینید. داستان کارتون شرک 2 چیست؟ شرک و فیونا قرار است با چه دردسر جدیدی روبه‌رو شوند و آیا زندگی یک شاهزاده با یک غول، به‌خوبی پیش می‌رود یا خیر؟ همراه ما باشید تا در ادامه همه سوال‌های شما را یکی یکی جواب بدهیم!

داستان انیمیشن سینمایی شرک 2

در انیمیشن شرک 1 ، شاهزاده فیونا با یک انتخاب غیر قابل پیش‌بینی، شرک را انتخاب می‌کند و با هم ازدواج می‌کنند. بعد از ماه عسل این زوج، یک نامه از سرزمین خیلی خیلی دور به دست‌شان می‌رسد و پدر و مادر فیونا، شاهزاده و شرک را به قصر دعوت می‌کنند. همان‌طور که احتمالا تصور می‌کنید، پادشاه و ملکه با دیدن چهره جدید فیونا و البته شوهرش یعنی شرک، حسابی تعجب می‌کنند و دردسرهای شرک هم دقیقا از همین‌جا شروع خواهد شد! 

جزئیات جالب کارتون سینمایی شرک 2 با دوبله فارسی 

کارتون شرک 2 بعد از استقبال بی‌نظیر منتقدان و مخاطبان از شرک 1 ، ساخته شد و شرک 2 با داستانی جذاب، به‌عنوان یکی از بهترین دنباله‌های ممکن برای یک انیمیشن خاطره‌انگیز، به دنیا معرفی شد. با وجود فاصله کم میان این دو انیمیشن، کیفیت ساخت، طراحی کاراکترها، جزئیات صحنه و به‌صورت کلی کیفیت کارتون شرک 2 ، به شکل قابل توجهی نسبت به کارتون اول، بهبود یافت.
در ایران نیز انیمیشن شرک 2 با دوبله گلوری توانست در مدت زمان کوتاهی به یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌ها تبدیل شود و بزرگترهای زیادی نیز به طرفدار این انیمیشن جذاب و کمدی، شدند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون شرک 2 با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که جزئیات داستان را به‌خوبی درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین پیام‌های انیمیشن، با آن‌ها حرف بزنید.

بررسی نکات مثبت و منفی انیمیشن شرک 2 با بچه ها

اولین و مهم‌ترین اتفاقی که در انیمیشن شرک 2 رخ می‌دهد، تعجب همه مردم از دیدن چهره جدید فیونا و البته دیدن شرک است. با توجه به همین موضوع، می‌توانید درباره تفاوت ظاهر انسان‌ها با یکدیگر، با فرزندان‌تان صحبت کرده و آن‌ها را نسبت به عواقب  قضاوت از روی چهره، آگاه کنید. به آن‌ها بگویید که نباید هیچ‌کس را صرفا به دلیل ظاهر زیبا دوست داشته باشند یا به دلیل ظاهر غیر عادی، از او بدشان بیاید. دیگر پیام‌های مهم کارتون شرک 2 شامل این موارد است:

 • اهمیت وفاداری به عهد و پیمان؛

 • داشتن پشتکار کافی برای رسیدن به آرزوها و اهداف زندگی؛

 • یکسان‌بودن ارزش‌ انسان‌ها و عدم تبعیض بر اساس جنسیت، نژاد، هویت و یا ظاهر؛

 • اعتماد به‌نفس داشتن؛

 • مهربانی، از خودگذشتگی و هم‌دلی با دیگران.

شرک در خیلی مواقع، عصبانی شده و کنترل رفتار خود را از دست می‌دهد. این کار شرک باعث عصبانیت فیونا شده و در ادامه، رابطه‌شان خراب می‌شود. از سوی دیگر، شرک اعتماد به‌نفس کافی ندارد و به همین خاطر، به‌سرعت سرخورده شده و این موضوع رفتار او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با توجه به همه این اتفاقات، می‌توانید از کودکان خود بخواهید که رفتارهای اشتباه شرک، فیونا و بقیه شخصیت‌ها را تشخیص بدهند و پس از آن، یک رفتار جایگزین برای آن رفتارها پیشنهاد دهند.
می‌توانید با کمک این انیمیشن، درباره اهمیت کنترل خشم با کودکان صحبت کرده و نحوه رفتار درست در هنگام عصبانیت را تمرین کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن شرک 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون شرک 2 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون فوق‌العاده را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کنید. امکان دانلود انیمیشن شرک 2 با دوبله گلوری و تماشای آفلاین هم برای شما وجود دارد. شما به‌راحتی می‌توانید در کنار سایر اعضای خانواده، مجموعه شرک را تماشا کرده و لذت ببرید. شرک 2 به بچه‌ها یاد می‌دهد که مهم‌ترین بخش برقراری ارتباط با دوستان، خانواده و دیگر اطرافیان، نگهداری درست و صحیح از آن رابطه است و بی‌شک همه بزرگ‌ترها هم به این تلنگر مهم، نیاز دارند.