آفرینک
X

10 جان 10 Lives (2024)

10 جان 10 Lives

انیمیشن 10 جان 10 Lives 2024 درباره گربه‌ای بامزه به اسم بکت است که تمام فرصت‌های زندگی خود را از دست می‌دهد و حالا باید برای تغییر، شرایط تازه‌ای را امتحان کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی 10 جان

بکت از زمانی که یک گربه کوچک و تنها بود، توسط رز به سرپرستی گرفته شد. زندگی کنار رز در بهترین و ایده‌آل‌ترین شرایط ممکن ادامه پیدا می‌کرد و بکت روزبه‌روز احساس خوشبختی بیشتری داشت. تا اینکه یک روز، نامزد سابق رز به زندگی او بر می‌گردد و سعی دارد که برای پیش‌برد پروژه مهم علمی رز، به او کمک کند. بکت که اصلا از این فرد تازه‌وارد خوشش نمی‌آید، سعی می‌کند که هر طور شده، او را از زندگی رز خارج کند. در این حین، اتفاق عجیبی رخ می‌دهد و بکت، آخرین جان گربه‌ای خود را از دست خواهد داد! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که در ادامه چه اتفاقی می‌افتد، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی 10 جان 2024 با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی 10 جان

بکت به سازمان اعطای جان گربه‌ها می‌رود و آن‌جا به مسئول سازمان می‌گوید که او برای کمک به رز، به یک فرصت جدید نیاز دارد. مسئول سازمان هم یک قرارداد جدید را به او می‌دهد که 10 جان اضافه در اختیار بکت می‌گذارد. تنها نکته پنهان این است که در این 10 جان جدید ، بکت هر بار به شکل حیوان تازه‌ای وارد زندگی رز خواهد شد! حالا فکر می‌کنید که در این شرایط، بکت می‌تواند از این فرصت تازه استفاده کرده و به رز برای رسیدن به اهداف مثبت و خوب او کمک کند؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن جدید 10 جان 2024 با دوبله فارسی چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

تمام جزئیات خارق‌العاده انیمیشن سینمایی جدید 10 Lives ، همان چیزی است که می‌تواند به یک کارتون جذاب و دوست‌داشتنی تبدیل شود. کاراکتر اصلی حسود و بدعنق است و حالا باید از فرصت به دست آمده برای تغییر رفتار خود استفاده کند. کاراکتر منفی در عین بدجنسی، با دستیارهای ساده‌لوح خود همیشه به اشتباه می‌افتد و احتمال موفقیت برای بکت، به‌وجود می‌آید.
داستان طنز، ماجراهای مهیج و روند سریع داستان باعث شده که تماشا این کارتون برای تمام اعضای خانواده خوشایند باشد. بدون شک بزرگ‌ترها هم درست مثل کودکان از تماشا انیمیشن سینمایی 10 جان لذت خواهند برد و این کارتون گزینه مناسبی برای یک دورهمی خانوادگی است. پس از اتمام انیمیشن هم می‌توانید راجع به نکات مهم و مثبت زیر با فرزندان خود گفت‌وگو کنید:

دوست‌داشتن و توجه به اطرافیان در لحظات سخت

کاراکتر اصلی یک گربه به شدت خودخواه بود که ترجیح می‌داد همه چیز برای او و در اختیار او باشد. بکت هیچ‌گاه به زندگی سرپرست و دوست اصلی خود توجه نمی‌کرد و همه چیز در زندگی‌اش بر محور نیازها و خواسته‌های خودش می‌چرخید. این وضعیت با ازدست‌رفتن آخرین فرصت زندگی بکت، تغییر می‌کند.
در کارتون 10 Lives بچه‌ها به خوبی با مفهوم خودخواهی، آشنا می‌شوند. عواقب این رفتار را می‌بینند و از سوی دیگر متوجه می‌شوند که دوست‌داشتن اطرافیان و عشق به انسان‌های نزدیک خود، مهم‌ترین بخش زندگی است. درباره این موضوع کمی بیشتر با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها یادآوری نمایید که همه ما با وجود همه اخلاق‌های خاص و عجیب خود، به بودن کنار هم نیاز داریم. به بچه‌ها بگویید که اختلافات کوچک، بخشی از زندگی هستند و نباید به دلیل وقوع این اختلافات، از بقیه اعضای خانواده یا دوستان‌مان، فاصله بگیریم.

پذیرفتن اشتباهات خود و تلاش برای ایجاد شرایط بهتر

کودکان در حین تماشای انیمیشن سینمایی 10 جان به خوبی متوجه می‌شوند که همه موجودات و انسان‌ها در مسیر زندگی خود، مرتکب اشتباه می‌شوند. تنها نکته مهم این است که اشتباهات خود را بپذیرند و آن‌ها را جبران کنند. به بچه‌های کمی بزرگ‌تر و نوجوان خود تاکید کنید که اولین و حتی چندمین اشتباه، به این معنی نیست که آن‌ها به آدم‌های بد تبدیل شده‌اند. همیشه فرصت بازگشت به مسیر درست و جبران خطاهای گذشته وجود دارد.

بررسی اهمیت زنبورها در کره زمین

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در حین کارتون 10 Lives 2024 به آن اشاره می‌شود، بررسی نقش زنبورها در زندگی انسان‌ها و ادامه زندگی کره زمین است. از این بخش استفاده کرده و درباره اهمیت زنبورها، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. در کنار هم کتاب‌های داستانی یا علمی مرتبط با زندگی این حشره‌های زیبا و مفید را مطالعه کرده و اطلاعات عمومی کودکان را به این شکل، تقویت نمایید.

والدین پیش از پخش انیمیشن سینمایی 10 Lives باید موارد زیر را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان، آسیب‌دیدن مداوم کاراکتر اصلی و بررسی مسائل حساسیت‌زا مثل مرگ و زندگی، باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 8 سال به بالا مناسب باشد.

  • در این کارتون بدون نشان‌دادن سکانس‌های حساس، مسئله مرگ مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر فرزندان شما به تازگی فرد یا موجود عزیزی را از دست داده‌اند، بهتر است در حین کارتون کنار آن‌ها بماند. پس از اتمام انیمیشن هم درباره این موضوع با بچه‌ها حرف بزنید و اجازه دهید که غم، دلتنگی یا حتی خشم و ترس خود را با شما در میان بگذارند.

  • در برخی سکانس‌ها استفاده از وسایل الکترونیکی مثل آیپد وجود دارد.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی 10 جان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون جدید 10 جان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان، برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن 10 Lives 2024 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، شما می‌توانید کارتون 10 جان را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های بکت در چندین زندگی مختلف و با انواع ماجراهای جذاب، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن 10 جان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن گربه چکمه پوش : آخرین آرزو و انیمیشن ترابل را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.