آفرینک
X

گربه چکمه پوش : آخرین آرزو Puss in Boots : The Last Wish (2022)

گربه چکمه پوش Puss in Boots

انیمیشن گربه چکمه پوش : آخرین آرزو 2022 Puss in Boots : The Last Wish درباره آخرین فرصتی است که گربه چکمه پوش دوست داشتنی برای زندگی کردن دارد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.8 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی گربه چکمه پوش : آخرین آرزو

شما هم حتما تا حالا چندین بار شنیده‌اید که گربه‌ها چند «جان» دارند، ولی گربه چکمه پوش بدون اینکه بداند، همه جان‌های خودش را از دست داده و الان در شرایط بسیار بدی است. البته که قرار نیست همه چیز بد بماند و بچه‌ها در انیمیشن سینمایی گربه چکمه پوش : آخرین آرزو 2022 ، با او همراه می‌شوند تا یک راه‌حل عالی برای خودش پیدا کند. چه راه‌حلی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که برای شما بگوییم!

داستان انیمیشن جدید گربه چکمه پوش 2

گربه‌ها 9 جان دارند و گربه چکمه پوش هم با خیال راحت از داشتن چندین جان، هرطوری که دوست داشت، زندگی می‌کرد. هر چند که 9 جان هم چندان زیاد نیستند و این گربه بامزه و دوست‌داشتنی، 8 جان خود را از دست داده و الان متوجه می‌شود که فرصت زیادی برای زندگی‌کردن ندارد. البته که گربه چکمه پوش به همین راحتی‌ها تسلیم نمی‌شود و همراه با دو دوست دیگر خود، سفری را آغاز می‌کنند که بتوانند با یافتن جادوی آرزوها، یک آرزوی نهایی کرده و همه جان‌های خودش را برگرداند. فکر می‌کنید موفق می‌شود؟

جزئیات جالب انیمیشن گربه چکمه پوش : آخرین آرزو با دوبله فارسی

گربه چکمه پوش یکی از جذاب‌ترین کاراکترهای دنیای کارتون‌ها است که برای اولین بار در مجموعه شرک ، وارد دنیای دیزنی شد. این شخصیت شجاع و به‌شدت زیرک، یک شمشیرباز ماهر است و هر بار با استفاده از توانایی‌های جذاب و بامزه‌اش، مشکلات مختلفی را حل می‌کند. البته که در راه این ماموریت‌ها، انواع اتفاقات ناخوشایندی را هم تجربه می‌کند و کارتون جدید گربه چکمه پوش : آخرین آرزو 2022 ، روایتی از این اتفاقات است.
در این انیمیشن سینمایی جذاب، همه مشخصه‌های جالب و محبوب این کاراکتر وجود دارد. بچه‌ها بار دیگر با شخصیت‌هایی مواجه می‌شوند که به‌خوبی طراحی شده‌اند، صداگذاری فوق‌العاده‌ای دارند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را پذیرفت.
طراحی صحنه و روند مهیج داستان هم به جذابیت این انیمیشن کمک کرده است به طوری که این کارتون سینمایی به یکی از بهترین انیمیشن های 2022 تبدیل شده است. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون گربه چکمه پوش : آخرین آرزو با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که تمام جزئیات این انیمیشن را درک کرده و سپس درباره بخش‌های مختلف آن، با هم گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت کارتون جدید گربه چکمه پوش : آخرین آرزو 2022 برای بچه ها

با توجه به داستان و مفهوم کلی آن، تماشا این کارتون برای بچه‌های بالای 8 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن سینمایی گربه چکمه پوش 2 شامل موارد زیر است:

 • استفاده از توانایی‌های فردی برای کمک به دیگران؛

 • تلاش برای یافتن مسیر صحیح زندگی؛

 • حمایت از دوستان و اعضای خانواده در زمان وقوع مشکلات؛

 • ارزش فرصت‌های زندگی.

مهم‌ترین اتفاقی که بچه‌ها با تماشا انیمیشن گربه چکمه پوش : آخرین آرزو 2022 با آن مواجه می‌شوند این است که کاراکتر اصلی، تمام فرصت‌های خود را از دست داده است و در حال حاضر، در شرایط بسیار بحرانی قرار دارد. می‌توانید با الهام گرفتن از این بخش، درباره شرایط خاص زندگی و فرصت‌های محدود انسان‌ها با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که هیچ فرصتی، تا ابد برای انسان‌ها باقی نخواهد ماند و به همین دلیل، انسان‌ها باید بتوانند با زمان‌بندی درست و برنامه‌ریزی کامل، روند زندگی خود را مدیریت کنند.
از سوی دیگر، در این کارتون به‌صورت کاملا کودکانه، بچه‌ها با مفهوم از دست دادن جان مواجه می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم از این موضوع کمک گرفته و راجع به این موضوع مهم، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید.
بچه‌ها در این انیمیشن متوجه می‌شوند که گربه چکمه پوش با افراد زیادی مشکل دارد و همه آن‌ها سعی دارند که این مشکلات را از طریق مبارزه‌های فیزیکی حل کنند. با توجه به همین بخش، درباره بهترین روش‌های حل اختلاف، از بین بردن موانع و جلوگیری از خشونت فیزیکی، با کودکان صحبت کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی گربه چکمه پوش : آخرین آرزو با دوبله فارسی در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی گربه چکمه پوش : آخرین آرزو با دوبله فارسی کامل و به‌صورت آنلاین ، وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده را برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته اگر کودکان شما هم ترجیح می‌دهند یک کارتون را چندین بار ببینند، یک خبر خوب هم برای شما داریم: امکان دانلود کارتون گربه چکمه پوش با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این کارتون را برای آن‌ها دانلود کنید. این کارتون جذاب، بهترین فرصت برای یک دورهمی خانوادگی در یک شب تعطیل است و همه اعضای خانواده، از دیدن ماجراها و اتفاقات آن به‌شدت لذت خواهند برد.

اگر فرزند شما انیمیشن گربه چکمه پوش : آخرین آرزو را دوست دارد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن گربه چکمه پوش : گرفتار در داستان ها را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.