پا ریزه Smallfoot (2018 )

پاریزه  Smallfootیک انیمیشن کامپیوتری سه‌بعدی در سبک کمدی است که در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ از سوی گروه انیمیشن‌سازی برادران وارنر منتشر خواهد شد. کری... ادامه متن

  • آمریکا
  • 6+ سال

نمایش فیلم

معرفی پا ریزه

پاریزه  Smallfootیک انیمیشن کامپیوتری سه‌بعدی در سبک کمدی است که در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ از سوی گروه انیمیشن‌سازی برادران وارنر منتشر خواهد شد. کری کیرکپاتریک نویسنده و کارگردان این انیمیشن است. داستان انیمیشن بر اساس کتابی نوشته سرجو پابلو است. دیدن این انیمیشن ماجراجویی برای تمام سنین پیشنهاد می‌شه.

داستان در مورد یک یتی جوان به اسم میگو هستش که چیزایی رو می‌فهمه که تا الان فکر می‌کرده وجود ندارن و متقاعد می‌شه موجود عجیب‌الخلقه‌ای به اسم پاریزه یا همون انسان‌ وجود داره. اخبار وجود این پاریزه جامعه کوچیک یتی‌ها را به این فکر وادار می‌کنه که چه چیزای دیگه‌ای اون بیرون تو دنیای بزرگ خارج از روستای برفی آن‌ها وجود داره. در این اوضاع آن‌ها می‌فهمن که چند تا از پاریزه‌ها دارن به سمت روستاشون می‌آیند.

تا الان میگو متفاعد شده که موجودی به اسم انسان وجود داره و داره به سمتشون می‌ره. از این به بعد قراره چه اتفاقی بیفته؟ برخورد یتی‌ها با پاریزه‌ها چطور خواهد بود؟ خودتون انیمیشن زیبای پاریزه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن «پاریزه»، میگو، پرسی، میچی، جوانجی، کولکا و برندا هستند.

در صورتی که از انیمیشن «پاریزه» خوشتون اومده، انیمیشن  اسکوبی دو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن پاریزه Smallfoot

یتی ها باشند یا نباشند، اونها دارند به اینجا می‌آیند.