آفرینک
X

پادشاه توئیتی King Tweety (2022)

پادشاه توئیتی King Tweety

انیمیشن پادشاه توئیتی King Tweety درباره توئیتی پرنده زرد بامزه‌ای است که برای گذراندن تعطیلات به جزایر قناری می‌رود اما ناگهان در این جزیره شاه می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی پادشاه توئیتی

با گم‌شدن ملکه جزایر قناری، یک اعلامیه مهم در همه جا منتشر می‌شود: هر پرنده‌ای که سر بزرگ، گونه‌های برجسته و یک دم عجیب و غریب دارد، احتمالا از خاندان سلطنتی است و باید هر چه زودتر به جزیره برود تا به جای ملکه گمشده، فرمانروایی کند! حالا و در این شرایط، توئیتی زرد رنگ و قشنگ داستان ما، همراه با سیلوستر سر به‌هوا و مادربزرگ، در نیویورک زندگی می‌کنند و با دیدن این اعلامیه، متوجه می‌شوند که توئیتی همه این مشخصات را دارد و در اولین فرصت، به سمت جزیره پرواز می‌کنند! فکر می‌کنید داستان همین جا تمام می‌شود، نه؟ خب باید بگوییم که بهتر است با فرزند خود هر چه زودتر انیمیشن سینمایی پادشاه توئیتی 2022 با دوبله فارسی را ببینید که متوجه شوید چقدر همه چیز عجیب و غریب‌تر هم خواهد شد!

داستان کارتون سینمایی پادشاه توئیتی 2022

با رسیدن مادربزرگ، سیلوستر و از همه مهم‌تر توئیتی به جزیره، همه شهروندان با تشریفات کامل سلطنتی، از این سه مسافر تازه استقبال می‌کنند و اوضاع بیش از حد عالی است. توئیتی در حال لذت بردن از همه امکانات جدید زندگی‌اش است و اصلا متوجه هیچ چیز عجیبی نمی‌شود، اما سیلوستر، این بار کمی حواس‌جمع‌تر است! با گذشت چند روز، سیلوستر به یک راز مهم دست پیدا می‌کند: سگ‌های جزیره، ملکه را ناپدید کرده‌اند و جان توئیتی هم در خطر است! مشکل این‌جاست که مادربزرگ و توئیتی اصلا حرف او را قبول نمی‌کنند و شرایط روز به‌روز سخت‌تر هم خواهد شد! حالا فکر می‌کنید توئیتی پادشاه می‌تواند از خودش محافظت کند؟

جزئیات مهم و جذاب انیمیشن King Tweety با دوبله فارسی

بدون شک همه بزرگترهایی که در کودکی، ماجراهای توئیتی و سیلوستر را دنبال می‌کردند، الان و با تماشا انیمیشن پادشاه توئیتی که یکی از انیمیشن های 2022 است هم از دیدن ماجراجویی‌های این دو کاراکتر بامزه، لذت خواهند برد. هرچند باید بدانید که مخاطبان اصلی انیمیشن سینمایی King Tweety 2022 کودکان هستند و روند سریع داستان، بخش‌های طنز و حتی تعقیب و گریزهای مختلف کاراکترها، جذابیت بسیار بیشتری برای بچه‌ها خواهد داشت.
در این کارتون نکات مهم و مثبت مختلفی وجود دارند که احتمالا بچه‌ها در نگاه اول، نتوانند به‌خوبی آن‌ها را تشخیص دهند و این نکات آموزنده، در میان سکانس‌های مهیج و خنده‌دار، به‌خوبی پنهان شده باشند. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون پادشاه توئیتی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید که همه جزئیات این کارتون را به‌خوبی درک کنند و پس از آن هم درباره مهم‌ترین نکات مثبت کارتون، با هم حرف بزنید.

پیام های مثبت و آموزنده انیمیشن شاه توئیتی برای بچه ها چیست؟

تماشا انیمیشن King Tweety برای کودکان 6 ساله و بالاتر، کاملا مناسب است. پیام‌های آموزنده این کارتون برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • بررسی شرایط خود و در نظر گرفتن همه احتمالات؛

 • خوش‌بینی بیش از حد و عواقب منفی آن؛

 • اتحاد دو دوست در مسیر رسیدن به اهداف مشترک؛

 • کمک به هم در شرایط سخت.

داستان توئیتی پادشاه با ایجاد یک شرایط فوق‌العاده خوب برای توئیتی، آغاز می‌شود. از بخش‌های مختلف این داستان کمک بگیرید و به کودکان بگویید که همیشه باید احتمالات مختلف را در نظر بگیرند و با خوش‌بینی بیش از حد، خود را در معرض خطرات مختلف، قرار ندهند. می‌توانید در این بخش، به بچه‌ها یادآوری کنید که در هر شرایطی، باید مراقب خود باشند، به غریبه‌های حتی مهربان، اعتماد کامل نکنند و همیشه این نکته را به خاطر بسپارند که قبل از انجام هر کاری، قوانین مراقبت از خود را مرور کرده و آن‌ها را به کار ببرند.
در ادامه، کودکان می‌بینند که با وجود اختلاف‌های دائم میان سیلوستر و توئیتی، با ایجاد شرایط خاص و در معرض خطر بودن کاراکتر اصلی، سیلوستر و توئیتی با هم متحد می‌شوند. در صورتی که فرزند شما هم خواهر و برادر دارد، احتمالا به‌خوبی این بخش را درک می‌کنید و فرصت خوبی است که از این قسمت استفاده کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که با وجود همه بحث‌ها و جدل‌ها، همیشه باید کنار هم باشند و اجازه ندهند که کسی به آن‌ها آسیب برساند.
علاوه بر این موارد، با استفاده از اتفاقات انیمیشن شاه توئیتی می‌توانید درباره موارد مهم دیگری مثل دروغ‌گفتن و عواقب آن هم با کودکان گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بخواهید نظرشان را راجع به شرایط توئیتی بگویند و از آن‌ها بپرسید که سیلوستر برای اثبات حرف خود، می‌توانست چه کارهایی را انجام دهد. با این تمرین، مهارت حل مسئله را به کودکان آموزش دهید.

تماشا و دانلود کارتون پادشاه توئیتی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا آنلاین انیمیشن سینمایی King Tweety با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب، سرگرم‌کننده و به‌شدت مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم طرفدار دیدن چندین و چندباره هر کارتون هستند، می‌توانید بعد از دانلود کارتون پادشاه توئیتی 2022 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، این کارتون را به‌صورت آفلاین همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراجویی سیلوستر در جزایر قناری، فرمانروایی توئیتی و البته دردسرهای این دو دوست، لذت ببرید. 

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پادشاه توئیتی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خر شاه و انیمیشن وامبت قهرمان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.