آفرینک
X

فقط فوق العاده Just Super (2022)

فقط فوق العاده Just Super

انیمیشن فقط فوق العاده Just Super درباره دختر نوجوان 11 ساله‌ای است که می‌خواهد توانایی‌های خود را به بقیه اثبات کند و جانشین پدر ابرقهرمانش شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • نروژ
  • 5.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی فقط فوق العاده

کارتون سینمایی فقط فوق العاده که در ایران با اسم « شگفت انگیز » هم مشهور شده، درباره یک شهر کوچک و دوردست است که در آن‌جا، همیشه انواع اتفاقات عجیب و پیش‌بینی نشده رخ می‌دهند. خوشبختانه با وجود ابرقهرمان شهر یعنی سوپر لیون، هیچ‌گاه اتفاق بدی برای مردم پیش نمی‌آید و همه چیز به‌خوبی و خوشی تمام می‌شود. حالا تصور کنید که با یک اشتباه کوچک، ابرقهرمان شهر دیگر نتواند به وظایف خود عمل کند! فکر می‌کنید که چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ خب اگر شما هم به‌دنبال جواب هستید، باید هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی فقط فوق العاده با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن فقط فوق العاده

هدویگ، دختر 11 ساله ابرقهرمان شهر است که با یک اشتباه کوچک، باعث می‌شود که لباس ابرقهرمانی پدرش در حین شست‌وشو، خیلی کوچک شود و سوپر لیون مشهور، دیگر نتواند به وظایف ابرقهرمانی خود رسیدگی کند! البته که این اولین اشتباه هدویگ نیست و او همیشه با حواس‌پرتی، یک ماجرای تازه درست می‌کند. در این شرایط، پدر هدویگ به‌دنبال یک جایگزین مناسب برای خود است که یکی از عموزاده‌های هدویگ یعنی آدریان را برای این کار انتخاب می‌کند! ناگفته پیدا است که هدویگ اصلا از این انتخاب پدرش خوشحال نمی‌شود و حالا سعی دارد که توانایی‌های خود را به پدرش، بقیه اعضای خانواده و البته همه مردم شهر، اثبات کند! اما آیا موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال کافیست انیمیشن Just Super با دوبله فارسی را همراه فرزندتان تماشا کنید.

تماشا انیمیشن Just Super با دوبله فارسی چه پیام ‌های آموزنده و مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

اغلب کودکان در سال‌های ابتدایی نوجوانی، احساس می‌کنند که نمی‌توانند با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنند و به‌عبارت دیگر هیچ‌کس آن‌ها را نمی‌فهمد. انیمیشن فقط فوق العاده به‌ زیبایی هر چه تمام‌تر، به بررسی این موضوع پرداخته و یکی از بهترین عناوینی است که می‌توانید برای یک شب‌نشینی خانوادگی آن را همراه با فرزندان‌تان تماشا کنید.
روند جذاب داستان کارتون فقط فوق العاده ، طنز موجود در سکانس‌های مختلف و پیام‌های آموزنده این انیمیشن سینمایی، همه باعث جذابیت هرچه بیشتر برنامه کودک فقط فوق العاده شده‌اند. شما هم می‌توانید پس از اتمام کارتون، درباره نکات مهم و مثبت آن با هم گفت‌وگو کرده و موارد آموزنده‌ای به فرزندان خود یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به بچه‌ها چه چیزهایی را بگویید، نکات مهم زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

برقراری ارتباط صحیح با اعضای خانواده

یکی از نقطه‌ضعف‌های اصلی هدویگ این است که نمی‌تواند مسائل و ناراحتی‌های خود را با پدرش درمیان بگذارد. این موضوع، کم‌کم به مشکلات بیشتر و بزرگتری منجر خواهد شد و دردسرهای تازه‌ای برای این دختر نوجوان ایجاد می‌کند. از این بخش از انیمیشن فقط فوق العاده کمک گرفته و به فرزندان خود بگویید که همیشه و همه‌جا، مکالمه و گفت‌وگو، بهترین روش برای حل کردن مشکلات هستند.
هیچ‌کس نمی‌تواند بدون اطلاع‌ یافتن از مشکلات فردی و درونی انسان‌ها، به آن‌ها کمک کند و به‌همین خاطر از سنین کودکی به فرزندان خود بیاموزید که باید با برقراری ارتباط کامل و صحیح با اطرافیان خود، تلاش کنند که مشکلات فردی‌شان را حل کرده و دردسرهای خود را قبل از پیچیده‌تر شدن، با شما یا دیگر اعضای خانواده در میان بگذارند.

تلاش برای رسیدن به اهداف خود

کاراکتر اصلی یعنی هدویگ برای رسیدن به هدفش و اثبات توانایی‌های خود، انواع راه‌ها را امتحان می‌کند و از شکست‌های خود ناامید نمی‌شود. از این بخش کمک بگیرید و به بچه‌ها بگویید که رسیدن به اهداف، هیچ‌گاه ساده و آسان نیست. همه انسان‌ها باید انواع راه‌ها را امتحان کنند، شکست‌های مختلف را پشت‌ سر بگذارند و پس از تلاش‌های فراوان، به اهداف‌شان دست پیدا کنند.

کمک به دیگران با استفاده از توانایی های فردی خود

انواع کارتون‌ها با موضوعات مرتبط به ابرقهرمانی، این فرصت را در اختیار شما خواهند گذاشت که درباره اهمیت کمک اعضای جامعه به یکدیگر، با بچه‌ها صحبت کنید. بعد از تماشا انیمیشن Just Super به کودکان بگویید که افراد حاضر در یک جامعه، کاملا به هم متصل هستند و تنها با کمک به همدیگر، برعهده گرفتن وظایف شهروندی مختلف و اجرای صحیح آن‌ها، جوامع مختلف به جایگاه مناسب می‌رسند.
البته در همین حین تاکید کنید که بچه‌ها هیچ‌گاه بدون اجازه شما نباید از خانه دور شوند. نباید همراه با افراد غریبه یا حتی آشنا، بدون اطلاع شما به جای دیگری بروند و برای کمک به دیگر افراد، خود را در موقعیت خطرناک قرار ندهند.

والدین پیش از پخش کارتون فقط فوق العاده باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با وجود لحظات خطرناک و احتمال آسیب‌ رسیدن به کودکان و آدم‌های عادی، تماشا کارتون Just Super برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • درباره حس حسادت کاراکتر اصلی به عموزاده خود، با کودکان صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که این احساسات چرا به‌وجود می‌آیند، چطور می‌توان آن‌ها را پذیرفت و سپس با احساسات دیگر جایگزین کرد.

  • حضور ابرقهرمان‌ها ممکن است برای کودکان کوچک‌تر جذابیت بیشتری داشته باشد و بخواهند با ابرقهرمان‌های بیشتر آشنا شوند. می‌توانید دیگر کارتون‌های این ژانر را با هم تماشا کرده و در پایان به کودکان بگویید که این ابرقهرمان‌ها، تنها داستان‌هایی سرگرم‌کننده و غیر واقعی هستند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی فقط فوق العاده با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی فقط فوق العاده با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Just Super با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. بعد از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده در یک شب تعطیل، تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های هدویگ برای رسیدن به عنوان ابرقهرمان شهر، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون فقط فوق العاده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون شگفت انگیزان 1 و انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.