آفرینک
X

گوسفندها و گرگ‌ها Sheep & Wolves (2016)

گوسفندها و گرگ‌ها Sheep & Wolves

بچه ها انیمیشن گوسفندها و گرگ‌ها یه انیمیشن کمدی و تخیلی شاد و جذابه که محصول ۲۰۱۶ هست. این انیمیشن درباره یه گرگ زرنگ و زبل و با مزه به اسم خاکستریه. ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 6.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی گوسفندها و گرگ‌ها

بچه ها انیمیشن گوسفندها و گرگ‌ها یه انیمیشن کمدی و تخیلی شاد و جذابه که محصول ۲۰۱۶ هست. این انیمیشن درباره یه گرگ زرنگ و زبل و با مزه به اسم خاکستریه. خاکستری علاوه بر اینکه هوش و مهارت خیلی خوبی داره خیلی شوخ طبع و مهربونم هستحتی گاهی به گوسفندا اجازه میده که فرار کنن و شکارشون نمیکنه. خاکستری و گله اش جدیدا به یه بیشه سرسبز و خوش آب و هوا رفتن که اتفاقا نزدیک به گله گوسفنداست. تو گله گرگها رئیس قبیله که بیشتر از صد ماه رئیس بوده، حالا دیگه میخواد یه رئیس جدید انتخاب کنه . اون بین خاکستری و بیگوش بدجنس که از همه قویترن یه مسابقه میگذاره. نتیجه مسابقه که سه روز دیگه ست تعیین میکنه کی رئیس باشه. یه روز قبل از مسابقه خاکستری تو یه مراسم حسابی دلقک بازی درآورده بود باعث ناراحتی لیانکو میشه. لیانکو بهش میگه تو به اندازه کافی برای یه زندگی عاقل نشدی و باید تغییر کنی. خاکستری توی فراز و نشیبهای داستان پیش خرگوش جادوگر میره و اون خاکستری رو تبدیل به " قوچ" میکنه!!و حالا این قوچ خاکستری مجبوره توی گله گوسفندا و با اونها زندگی کنه.

آخر انیمیشن گوسفندها و گرگ‌ها چی میشه؟

اگه دوست دارید ببینید خاکستری چه جوری تو گله گوسفندا به زندگیش ادامه میده و چه داستانهایی رو پشت سر میذاره،آیا موفق میشه دوباره گرگ بشه؟توی قبیله خودش چی؟! اونجا کی رئیس میشه؟!حالا که خاکستری نیست ممکنه بیگوش بدجنس رئیس قبیله بشه؟!بچه ها انیمیشن جذاب و دوست داشتنی گرگ ها و گوسفندا محصول کشور روسیه ست که به کارگردانی آندری گالات (Andrey Galat) و ماکسیم ولکو ( Maxim Volkov) ساخته شده و در سال ۲۰۱۶ عرضه شده. شرکت تولید کننده اش: ویزارت انیمیشن و کمپانی سی تی بی فیلم  Wizart Animation, CTB Film Company هست و زمانش: ۹۳ دقیقه است.