آفرینک
X

دیگو در جنگل بارانی Rain Forest Adventure (2005)

دیگو در جنگل بارانی Rain Forest Adventure

انیمیشن دیگو در جنگل بارانی Rain Forest Adventure به صورت آموزش محور ساخته شده و در بخش‌های مختلف قصد داره تا چیزهای جدیدی در مورد حیوانات، طبیعت و موا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی دیگو در جنگل بارانی

انیمیشن دیگو در جنگل بارانی Rain Forest Adventure به صورت آموزش محور ساخته شده و در بخش‌های مختلف قصد داره تا چیزهای جدیدی در مورد حیوانات، طبیعت و موارد مربوط به آن‌ها رو آموزش بدهد. این آموزش‌ها در قالب یه داستان کلی صورت می‌گیرند که در اون یه پسر هشت ساله به اسم دیگو همراه با خواهر بزرگترش به اسم آلیسیا و حیوون خونگیش که یه بچه جگواره، تلاش می‌کنند تا حیوانات جنگل رو نجات بدهند. پدر و مادرشون هم در بعضی از بخش‌های داستان برای کمک بهشون می‌آیند. آن‌ها تو قسمت‌های مختلف با حیوانات مختلفی که تو طبیعت زندگی می‌کنند رو به رو می‌شن که باید آن‌ها رو نجات بدهند مثل زرافه‌ها، شترمرغ‌ها، قورباغه‌ها، اسب‌ها، لاک‌پشت‌ها و غیره. بعضی از این حیوانات که نجات پیدا می‌کنند تو بخش‌های دیگه داستان به کمک دیگو و خواهرش می‌آیند. آن‌ها تو ماجراجویی‌هاشون باید طبیعت و عناصر طبیعی مثل ماه، خورشید، دریا و خاک رو هم نجات بدهند. آن‌ها برای نجات حیوانات و عناصر طبیعی نیاز به ابزار و وسایل مختلفی مثل کوله پشتی، چتر نجات، قایق، قلاب ماهی‌گیری و بقیه چیزها دارند و باید طرز استفاده ازشون رو هم یا بگیرند.

دیگو و آلیسیا در سفرهاشون با چیزهایی مواجه می‌شوند که قبلا آن‌ها رو دیدند یا اینکه براشون تازگی داره و برای همین هم اول باید آن‌ها بشناسند و بعد ببینند برای نجات حیوانات می‌تونند ازشون استفاده کنند یا نه. آن‌ها در طول داستان برای شناسایی ابزار یا حیوانات مختلف از سؤال‌ها و جواب‌های مختلف استفاده می‌کنند. آن‌ها تو بعضی از قسمت‌ها ابزار جدیدی برای نجات حیوانات طراحی می‌کنند، مثلا یه بار ماشینی طراحی کردند و ساختند که با استفاده از اون بتونند پرنده‌ها یا حیواناتی که از روی درخت در حال سقوط هستند رو نجات بدهند.

اگر شما هم می‌خواهید با حیوانات مختلف آشنا بشید، با دیگو و خواهرش در ماجراجویی‌هاشون همراه بشوید و از دیدن انیمیشن زیبا و هیجان انگیز دیگو در جنگل بارانی لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن دیگو در جنگل بارانی، دیگو، آلیشیا و کلیک هستند.

در صورتی که از انیمیشن دیگو در جنگل بارانی خوشتون اومده، انیمیشن آرنولد و نجات محله رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن دیگو در جنگل بارانی Rain Forest Adventure

این انیمیشن به کارگردانی والری والش و محصول شرکت نیکلودئون در سال 2005 هستش.