آفرینک
X

رئیس مزرعه Barnyard (2006)

رئیس مزرعه Barnyard

انیمیشن رئیس مزرعه Barnyard درباره «اوتیس»، گاو جوان و ماجراجویی است که ترجیح می‌دهد به جای مسئولیت‌پذیری و انجام وظایف خود، فقط در زندگی خوش بگذراند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی رئیس مزرعه

در یک دهکده سبز و آرام، یک مزرعه بزرگ با انواع حیوانات کوچک و بزرگ وجود دارد. تنها فرق این مزرعه این است که در این‌جا، حیوانات زندگی کاملا متفاوتی دارند! می‌پرسید منظور ما چیست؟ الان به شما می‌گوییم! در این‌جا، حیوانات دور از چشم انسان‌ها، کارهای مختلفی انجام می‌دهند، نیمه‌شب جشن می‌گیرند، کنسرت برگزار می‌کنند، انواع بازی‌ها و سرگرمی‌ها را در مزرعه دارند و حسابی خوش می‌گذرانند! البته که «بن»، گاو بزرگ و عاقل مزرعه، اصلا از این شرایط راضی نیست و از همه حیوانات مخصوصا پسرش «اوتیس» می‌خواهد که رفتار بهتری داشته باشند. هرچند که هیچ‌کس حرف او را قبول نمی‌کند تا اینکه یک اتفاق بد در مزرعه رخ می‌دهد. حالا اگر نمی‌دانید این اتفاق بد چیست و از آن لحظه به بعد اوضاع چه تغییری خواهد کرد، بهتر است هر چه زودتر تماشا کارتون سینمایی رئیس مزرعه با دوبله فارسی را با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان رئیس مزرعه چیست؟

گرگ‌ها در یک نیمه‌شب تاریک، به مزرعه حمله می‌کنند و بن در این حمله، جان خودش را از دست می‌دهد. از آن لحظه به بعد، جایگاه او به پسرش یعنی «اوتیس» می‌رسد. اوتیس که تا قبل از این همیشه فقط در حال جشن‌گرفتن و خوش‌گذرانی بود، حالا باید جایگاه تازه خود را بپذیرد، مسئولیت‌های خود را قبول کند و همان‌طور که پدرش می‌خواست، از حیوانات مزرعه مراقبت نماید. آیا اوتیس جوان می‌تواند همه این کارها را انجام دهد؟

بچه ها با تماشا کارتون سینمایی رئیس مزرعه چه چیزهایی یاد می گیرند؟

برنامه کودک رئیس مزرعه یکی از جذاب‌ترین انیمیشن‌ها است که کودکان و بزرگسالان زیادی را مجذوب خود کرد. در نسخه زبان اصلی، هنرپیشه های رئیس مزرعه به بهترین شکل ممکن نقش و کاراکتر شخصیت‌ها را به مخاطبان نشان دادند و این وظیفه مهم در نسخه فارسی، به عهده دوبلورهای کارتون رئیس مزرعه بود. نتیجه دوبله هنرمندان ایرانی چنان بی‌نظیر بود که اغلب مخاطبان فارسی زبان، ترجیح می‌دادند فقط نسخه دوبله انیمیشن Barnyard را تماشا کنند. 
نکته جالبی که درباره انیمیشن رئیس مزرعه 1 وجود دارد این است که این کارتون در زمان اکران، شکست خورده و اصلا از آن استقبال نشد به همین دلیل هچیگاه خبری از ساخت انیمیشن رئیس مزرعه 2 نشد. اما کارتون رئیس مزرعه با دوبله گلوری در ایران طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد به طوری که باعث تعجب کارگردان این انیمیشن شد و از مدیر و تیم دوبله گلوری بسیار تشکر کرد!
به طور کل کارتون اوتیس رئیس مزرعه در عین سرگرم‌کردن کودکان و خنداندن آن‌ها، نکات آموزنده و مثبتی دارد که می‌توانید پس از اتمام کارتون، درباره آن‌ها با کودکان حرف بزنید. برخی از پیام‌های مثبت انیمیشن Barnyard شامل این موارد است:

عواقب منفی عدم توجه به توصیه افراد دانا

کاراکترهای رئیس مزرعه از همان ابتدا به دو گروه جوان و خوش‌گذارن و گروه مسن و عاقل، تقسیم شده است. با اینکه این تقسیم‌بندی در دنیای واقعی چندان دقیق و درست نیست، اما می‌توانید با کمک شخصیت های کارتون رئیس مزرعه و عواقب رفتار هر کدام، کودکان را نسبت به جدی نگرفتن توصیه‌های مهم زندگی، آگاه کنید. به آن‌ها بگویید مراقبت از خود و اطرافیان، در هر سن و جایگاهی، یک اصل مهم و الزامی است و نباید برای چند ساعت یا چند دقیقه خوش‌گذرانی، این اصل مهم را نادیده بگیرند.

تغییرات افراد در طی زندگی

کودکان در انیمیشن اوتیس ، با تغییرات کاراکتر اصلی مواجه می‌شوند و می‌بینند پس از وقوع چند اتفاق ناگوار، رفتار این کاراکتر دست‌خوش تغییر می‌شود. از این بخش کمک بگیرید و به بچه‌ها بگویید همه انسان‌ها در موقعیت‌های مختلف، مجبور می‌شوند که رفتارهای اشتباه را تغییر داده و به سمت بهتر شدن، حرکت کنند. بنابراین بهتر است که کودکان این تغییر رفتار را به وقوع یک حادثه بد، موکول نکرده و بدون تجربه‌های ناخوشایند، سعی کنند رفتار بهتری داشته باشند.

داشتن توازن در زندگی

با وجود همه خط‌کشی‌های مثبت و منفی در کارتون رئیس مزرعه ، ممکن است برخی کودکان تصور کنند که هر گونه جشن گرفتن و داشتن لحظات خوش با دوستان، منفی و بد است. درباره این موضوع، کمی بیشتر گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که هدف اصلی و مهم این انیمیشن، نشان‌دادن اهمیت تعادل و توازن در زندگی است. کاراکترهای رئیس مزرعه پس از مدتی متوجه می‌شوند که می‌توانند در عین داشتن لحظات شاد و خوش، مسئولیت‌های مهم خود را بپذیرند، از خود مراقبت کرده و اجازه ندهند اتفاق بدی برای دوستان‌شان رخ دهد.

والدین پیش از پخش انیمیشن Barnyard با دوبله فارسی باید این نکات را در نظر بگیرند

  • به دلیل حمله گرگ‌ها به مزرعه و دیگر سکانس‌های خطرناک، تماشا این کارتون برای کودکان 7 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • کاراکتر اصلی در نیمه اول انیمیشن رئیس مزرعه ، رفتارهای اشتباه زیادی مثل تمسخر دیگران، انتقام‌گرفتن و رانندگی بدون گواهینامه دارد که بهتر است درباره آن‌ها با کودکان خود صحبت کنید و بچه‌ها را از اشتباه‌بودن چنین رفتارهایی، آگاه نمایید.

  • حذف‌شدن برخی از کاراکترهای اصلی، ممکن است برای کودکان حساس و کم سن و سال، حساسیت برانگیز باشد. در این صورت پیش از پخش کارتون، درباره این موضوع با فرزندان‌تان گفت‌وگو کرده و آن‌ها را برای دیدن این سکانس، آماده نمایید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی رئیس مزرعه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی رئیس مزرعه با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان تماشا کرده یا پس از دانلود انیمیشن Barnyard با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، به‌صورت آفلاین تماشا کنید. انیمیشن رئیس مزرعه 1 بدون شک توجه تمام اعضای خانواده را به خود جلب خواهد کرد و یکی از بهترین گزینه‌ها، برای یک شب‌نشینی خانوادگی و لذت‌بخش است.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن رئیس مزرعه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن رامبل و انیمیشن زوتوپیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.