آفرینک
X

اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی Scooby-Doo! Shaggy's Showdown (2017)

اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی Scooby-Doo! Shaggy's Showdown

انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی Scooby-Doo! Shaggy's Showdown بچه‌ها را دوباره به یک ماجرای اسرارآمیز می‌برد که باید با کمک هم، آن را حل کنند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.6 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی

یک گردش چند روزه در یک مزرعه قشنگ با هوای عالی، می‌تواند فوق‌العاده باشد و برای همین هم، راجر، اسکوبی دو و بقیه بچه‌ها، تصمیم می‌گیرند به مزرعه بروند. با اینکه در ابتدا همه چیز عالی به نظر می‌رسد، اما کم‌کم اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد. مردم از راجر می‌ترسند و همه از او فرار می‌کند! چرا؟ خب الان برای شما هم داستان را تعریف می‌کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی

شگی و دوستان همیشگی او، با دعوت یکی از فامیل‌های دورتر شگی، برای یک تعطیلات چند روزه به یک مزرعه سفر می‌کنند. با اینکه همه تصور می‌کردند که قرار است تعطیلات آرامی در پیش داشته باشند، اما متوجه می‌شوند که شرایط اصلا عادی نیست و همه از شگی می‌ترسند! با کمی جست‌وجو، شگی و بچه‌ها متوجه می‌شوند که یک شبح دردسرساز در روستا زندگی می‌کند که می‌خواهد همه ساکنین را از آن‌جا بیرون کند. خب حالا فکر می‌کنید قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ شگی، اسکوبی و بقیه بچه‌ها، می‌توانند راز شبح را کشف کنند؟ اصلا چرا مردم از شگی ترسیده بودند؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها، باید هر چه زودتر انیمیشن سینمایی اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با دوبله فارسی را ببینید!

جزئیات جالب کارتون اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با دوبله فارسی

اسکوبی دو یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای کارتون‌ها است که همیشه همراه با دوست خود یعنی شگی راجر که یک کارآگاه آماتور است، سعی می‌کند که انواع معماها را حل کند. در این کارتون سینمایی هم شگی، اسکوبی دو و سه دوست دیگر آن‌ها، در کنار هم هستند که راز یک ماجرای اسرارآمیز دیگر را با هم کشف کنند.
کارتون سینمایی اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با کیفیت فوق‌العاده، صداگذاری‌های زیبا، طراحی صحنه عالی و داستان مهیج، ساخته شده است. بچه‌ها به‌راحتی می‌توانند با ماجراهای این کارتون ارتباط برقرار کرده و داستان جذاب آن را درک کنند. حل معما با توجه به توانایی‌های هر کدام از اعضای گروه، نکته کلیدی این کارتون است و بچه‌ها با تماشای آن می‌توانند نکات مهمی راجع به همکاری با یکدیگر یاد بگیرند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که همه ماجراها را به‌خوبی متوجه شوند. پس از آن هم می‌توانید درباره مهم‌ترین اتفاقات این کارتون، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

نکات مثبت انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی

تماشا کارتون اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی برای کودکان بالای 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون این کارتون برای بچه‌ها، شامل این موارد هستند:

 • استفاده از هوش و قدرت ذهن برای درک و تحلیل اتفاق‌های مختلف زندگی؛

 • همکاری با یکدیگر برای یافتن بهترین راه‌حل‌ها؛

 • کمک به همدیگر و ایجاد شرایط بهتر برای همه؛

 • مقابله با خرافات و داستان‌های غیر واقعی.

شگی و اسکوبی دو در این‌جا هم باید ابتدا با ترس خودشان مواجه شوند و سپس سعی کنند با کمک بقیه اعضای گروه، یک توضیح منطقی و یک راهکار کارآمد، برای اتفاقات ناخوشایند مزرعه پیدا کنند.
با اینکه انجام این کار در ابتدا سخت به نظر می‌رسد، اما تیم آن‌ها مثل همیشه، موفق خواهد شد. با کمک این موضوع، درباره تلاش‌کردن و داشتن پشتکار کافی، استفاده از توانایی‌های مختلف خود برای رسیدن به اهداف گروه، بررسی دقیق شرایط و یافتن سرنخ‌های مختلف و داشتن نگاه تحلیل‌گر، با بچه‌ها صحبت کنید. از آن‌ها بخواهید نقاط قوت و ضعف خود را بیان کنند و با هم به دنبال روش‌هایی برای تقویت شخصیت و توانایی بچه‌ها بگردید.
در کارتون اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی یک شبح به‌عنوان یکی از کاراکترهای اصلی حضور دارد. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته و درباره بزرگ‌ترین ترس‌های فرزندان‌تان، با آن‌ها گفت‌وگو کنید. به کودکان خود کمک کنید که داستان‌های غیر واقعی را کنار بگذارند و با ترس‌های خود، مواجه شوند. به این شکل، بچه‌ها می‌توانند در محیط امن خانه و با شما، بدون هیچ استرس و فشاری، با این موضوع روبه‌رو شوند و کم‌کم از ترس خود عبور کنند. عجله نداشته باشید و تنها کودکان را در این فرآیند، همراهی کنید.

تماشا و دانلود کارتون اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌های این شخصیت محبوب، مانند انیمیشن اسکوبی دو : شمشیر و اسکوب و انیمیشن اسکوب را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.