آفرینک
X

بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند Children Who Chase Lost Voices (2011)

بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند Children Who Chase Lost Voices

بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند (Children Who Chase Lost Voices) انیمه‌ای است تخیلی که زندگی دختر دانش‌آموزی به نام آسونا را ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 18+ سال
  • HD

معرفی بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند

بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند (Children Who Chase Lost Voices) انیمه‌ای است تخیلی که زندگی دختر دانش‌آموزی به نام آسونا را روایت می‌کند. آسونا هر روز بعد از مدرسه به تپه‌ی نزدیک خانه‌شان می‌رود و در مخفیگاهی که برای خودش ساخته، می‌نشیند. اغلب ناهارش را همانجا می‌خورد و با سنگی که از پدرش به یادگار، مانده است، و دستگاهی که خودش درست کرده، موسیقی‌هایی را می‌شنود که به نظرش از جهان دیگر می‌آیند. شایعاتی در مدرسه به گوش می‌رسد که محلی‌ها از وجود خرسی بزرگ در اطراف ریل راه‌آهن حکایت می‌کنند. معلم مدرسه به بچه¬ها هشدار می‌دهد که هنگام رفت‌‌وآمد به مدرسه و خصوصاً در حوالی ریل راه‌آهن مراقب خودشان باشند.

روزی از روزها آسونا در حال عبور از نزدیک ریل راه‌آهن به موجودی عجیب و غریب و غول‌پیکر بر‌می‌خورد که در واقع خرس نیست و اصلاً معلوم نیست که چه موجودی است. موجود عظیم‌الجثه به آسونا حمله می‌کند و آسونا آنقدر ترسیده و غافلگیر شده است که قدرت هیچ‌گونه واکنشی را ندارد. در همین هنگام پسر جوانی به کمک آسونا می‌آید و او را نجات می‌دهد. پسر جوان که شون نام دارد، با سلاح کوچک و خاصی که در دست دارد، هیولا را زخمی کرده و می‌کشد. هیولا به پایین پل سقوط می‌کند و می‌میرد. گروهی برای شناسایی موجود عجیب وارد عمل می‌شوند و به جستجو می‌پردازند. همزمان آسونا با پسری که او را نجات داده، آشنا می‌شود و زخم دست او را با شالش می‌بندد. چند روزی از پسر خبری نمی‌شود و بعد از آن پلیس، جسد پسری را در پایین تپه پیدا می‌کنند که مرده است و شال آسونا بر بازوی زخمی او بسته شده است. آسونا بسیار ناراحت می‌شود و افسوس می‌خورد که چرا دوستش را از دست داده است. در یکی از کلاس‌های درس، یکی از معلمان در مورد جهان زیرین و دنیای مردگان صحبت می‌کند و این‌که بر اساس افسانه‌ها بعضی افراد برای بازگرداندن عزیزانشان از دنیای مردگان، به دنیای زیرین می‌روند تا آن‌ها را باز‌گردانند.

آسونا تصمیم می‌گیرد که به دنیای زیرین سفر کند بلکه بتواند شون را زنده کند و به حیات دنیایی برگرداند. او با معلم خود همسفر می‌شود. و یک سفر عجیب و دور و دراز و پرماجرا رقم می‌خورد. بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند    (Children Who Chase Lost Voices) در سال 2011 ساخته شده است. اگر از این انیمیشن خوشتان آمد، فیلم پلی به ترابیتیا (Bridge to Terabithia) را هم ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن بچه‌هایی که به دنبال آواهای گمشده می‌گردند Children Who Chase Lost Voices


دختری که هنوز متوجه فقدانش نشده، پسری از سرزمینی بیگانه که به دنبال جایگاهش است، مردی که حاضر نیست مرگ را باور کند، هر کدام با احساساتی در قلب‌شان عازم سفری می‌شوند به سوی سرزمین مردگان.